Skocz do zawartości

motory z USA, sprowadzenie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o jakieś namiary na kogoś, kto przywozi motory z USA, bo interesują mnie koszty przywozu kilku sprzętów stamtąd lub ewentualna dłuższa współpraca. I jeszcze jedno.

Jak to jest z transportem motorów lub samych silników ze Stanów. Jakie trzeba mieć papiery na to.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa, który robi ze złomu oraz tuninguje HD na pograniczu Kanady i Stanów. Chwilowo jest nieczynny, ze względu na picie pępkowego, ale złapię go do Świąt.

Będzie chciał wiedzieć co to znaczy: "kilka" sprzętów i dłuższa współpraca. Niestety w grę wchodzi tylko jedna marka :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTOSTODOŁA

Jedwabne

Telefon: 0694146124

 

O ile się orientuję, to prowadzi to dwóch braci - jeden siedzi w Stanach, wyszukuje motocykle i przysyła je do Polski, gdzie drugi brat zajmuje się mechaniką i sprzedażą. Sciągają całe, rozbite i na zamówienie. Części też mają więc popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InterMotors się tym zajmuje

 

..akurat znam dośc blisko tę firmę. "Mały" problem tkwi w tym, że nie ściagają "starych" moto, lecz przewaznie max.1,2,3 letnie w b.dobrym stanie i wystawiają je w kosmicznych (jak na rynek) cenach.

Jak cały InterCars są po prostu drodzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTOSTODOŁA

Jedwabne

Telefon: 0694146124

 

O ile się orientuję' date=' to prowadzi to dwóch braci - jeden siedzi w Stanach, wyszukuje motocykle i przysyła je do Polski, gdzie drugi brat zajmuje się mechaniką i sprzedażą. Sciągają całe, rozbite i na zamówienie. Części też mają więc popytaj.[/quote']

 

Jeszcze ten nr: 0606814703, lub 086/2172684-

Sprzety tylko legalne i nie "banany" - czasami wspieram ich duchowo i swoja wiedza.:-))) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wystawiają je w kosmicznych (jak na rynek) cenach.

Jak cały InterCars są po prostu drodzy.

Co do cen motocykli to w zupełności się z Tobą zgodzę bo rzeczywiście są niebotyczne, ale akcesoria w wyprzedaży mają w cenach wartych uwagi.

Sugerowałem tą firmę bo może byliby w stanie udzielić Ci jakichś informacji, choć różnie z tym dzieleniem sie informacjami bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj

jakie fajne motorki można ze stanów wydobyć

8O 8O 8O 8O 8O http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75012957

Moje kondolencje. Przy zakupie ze stanów można kupić moto tylko jeżeli jest już w kraju i jeżdzi. Mój kolega kupił yamaszke ale nie wykonał próby bo klamek nie było. Do domu, a tu zonk DWÓJKI nie ma. :twisted: Dodam 8 kmil na zegarze i dwa lata 8O . Inny mój kolega k4 po lekkim szlifie, zamienione tarcze od 600 ogólny stan katastrofa (moto nawet nie roczne).Popatrzcie na filmiki z usa i pomyślcie czy tamtejsi STUNTBOYZ wypuszczą sprzęt do Europy bo miało lekki Slizg a takim to oni nie beda jeżdzć, bo to niebezpieczne? :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba pytac ludzi wokolo co i jak czy znaja, chlopakow z Motostodoly niektorzy ludzie z Forum znaja(oprocz mnie oczywiscie) i moga cos powiedziec o nich.

A poza tym nie musisz nic kupowac- jak nie chcesz.Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...