Skocz do zawartości

Oblałam...


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, 26.06 czeka mnie trzecia próba.

Tym razem poległem na przejeździe na żółtym świetle :lalag:

 

Heheh, talent mam widac :biggrin: Ale i tak bede najszybszy :smile: :P :P

 

A tak na serio - dobrze, że robie to A1, bede miał jakies doswiadczenie i może chociaż A zdam pierwszym :buttrock:

Nie martw się Qóba,następnym razem zdasz:) Trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola w płocku jest Honda CBF 250 (myślę że będzie zdecydowanie za wysoka). ja zdawałem w sierpniu to można jeszcze było poprosić o takie chińskie coś (podobne do Suzuki GN 125) ale wtedy to coś było już w kiepskim stanie i obecnie może nie być takiej możliwości. oficjalnie była kartka że zdaje się na tej hondzie ale jak egzaminator był ok to zgodził się na ten drugi. najlepiej zadzwoń i zapytaj na czym teraz można zdawać. tu masz telefony: word płock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola w płocku jest Honda CBF 250 (myślę że będzie zdecydowanie za wysoka). ja zdawałem w sierpniu to można jeszcze było poprosić o takie chińskie coś (podobne do Suzuki GN 125) ale wtedy to coś było już w kiepskim stanie i obecnie może nie być takiej możliwości. oficjalnie była kartka że zdaje się na tej hondzie ale jak egzaminator był ok to zgodził się na ten drugi. najlepiej zadzwoń i zapytaj na czym teraz można zdawać. tu masz telefony: word płock

Arku,byłam w WORD-zie w Płocku w piątek.Przysiadłam się do tej hondy i..lipa!Nie sięgam.Ale obok stało TO CHIŃSKIE COŚ!Usiadłam i happy...Kiera ok,dosięgam do ziemi:)Pogadałam z egzaminatorem,opowiedziałam w czym rzecz(problem ze wzrostem) a On(bardzo miły Pan)mi oznajmił,że to chińskie jest na kat.A1!!!!!Aż mi się łza w oku zakręciła.Stwierdziłam,że się nie poddam i poszłam do z-cy dyrektora WORD-u.Szalenie miły Pan wysłuchał moich żalów,poszedł do innego Pana i prosił,abym zadzwoniła w poniedziałek.Zasugerowałam,że mogę nawet zdawać na swojej Virago,byle tylko przystąpić do tego stresującego egzaminu i uzyskać prawko.A może pozwolą mi na zdawanie na tym CHIŃSKIM CZYMŚ? :) Jeśli dyrekcja nie wyrazi zgody,zostanie mi jeszcze Sieradz i Piotrków Trybunalski.Gorzej,jak i te odpadną.Wtedy będę jeździć po Polsce :) ,bo nie uśmiecha mi się jeździć bez uprawnień :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola nie pękaj znam czlowieka który 4 razy zdawał na Moto, na jednym z egzaminów zaliczył nawe dzwona w ogrodzenie... Do dzis niema prawka :flesje:

A toś Wiolę pocieszył! IMHO Wiola to będzie tak - żadnego dzwona nie zaliczysz, a prawko już na Ciebie czeka... Kwestia czasu, jak ze wszystkim... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chińskie cos to chyba juko(ponoc junak) gladiator :icon_mrgreen: jest w kilku ośrodkach. straszne gó*no... ale da się zdać.

 

rzeczywiscie ma 125 i teoretycznie powinno byc na A1(mają hondzie 250tkę, która działa, ale...w końcu wszystkie osrodki nauczania mają 250tki,więc 250tka na egzaminie to za duzy komfort), więc dają to na normalne A, bo jak wspomniałem- jest to straszne G i zawsze na gazie trzeba płaza trzymac bo inaczej podmuch wiatru od frontu go gasi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem,czy płakać,czy się śmiać :D WORD w Płocku nie wyraził zgody,abym zdawała na swojej Virago.Mimo przychylności dyrektorów,to koordynator nie zezwolił.Zaproponowali,bym zdawała na A1(chyba ich pogięło).Po co mi A1,skoro jeżdżę Virago 535??To i tak byłaby jazda bez uprawnień.To wolę pomykać na swoje prawko kat.B :D Tylko ten komfort psychiczny,a raczej jego brak...

Pozostaje mi wycieczka do Sieradza i Piotrkowa Trybunalskiego.Nie wiem już sama co robić:czy pisać skargi na WORD-y,że nie mają motocykli dla niskich osób i pełna dyskryminacja?czy zacisnąć zęby i szukać,szukać,szukać?a może jeździć bez uprawnień i mieć duszę na ramieniu?Brzydkie słowa mi się na usta cisną... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, to nie jest normalna sytuacja! Ja bym na twoim miejscu poszukał porady prawnej - każąc ci zdawać na 125-tce, ewidentnie łamią prawo. No i dlaczego nie możesz zdawać na Virażce? Przecież kategoria A dotyczy WSZYSTKICH motocykli!

Do prawnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, to nie jest normalna sytuacja! Ja bym na twoim miejscu poszukał porady prawnej - każąc ci zdawać na 125-tce, ewidentnie łamią prawo. No i dlaczego nie możesz zdawać na Virażce? Przecież kategoria A dotyczy WSZYSTKICH motocykli!

Do prawnika!

Tak,to nie jest normalna sytuacja!Nawet z-ca dyrektora w WORD-zie w Płocku to stwierdził.Ale egzaminator ze Skierniewic powiedział,że nie powinnam w ogóle jeździć,bo jestem za niska.Więc są ludzie i..ludzie...

Ten Tajfun (czy jak to tam zwał chińskie coś)w Płocku jest na kat.A1.I powiedzieli,że mogę zdawać na kat.A1 na tym chińskim...Ale kat.A1 nie uprawnia mnie do jazdy motocyklem Virago 535!!

Moim zdaniem w takim przypadku powinni zgodzić się na mój motocykl,ale zasłaniają się przepisami,że Virago nie mają na stanie Ośrodka i że nie jest przystosowany do egzaminu(czytaj.nie ma tabliczki z "L").

Mogli mi też iść na rękę i pozwolić zdawać na tym Tajfunie,ale wpisać,że w wyjątkowej sytuacji zdaję kat.A.

Przecież chodzi tutaj o sprawdzenie moich umiejętności!

Muszę się dowiedzieć,komu podlegają WORD-y i jeśli Sieradz lub Piotrków Trybunalski odpadnie to faktycznie napiszę skargę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola! Nie ma co. Zaweźmij się i zdaj lepiej na tym gównie co mają, bo się zanosi na bardo długą przepychankę (zapewne bezowocną).

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...