Skocz do zawartości

Wszyscy sie chwalą to ja tyż - Suzuki Bandit 1250 SA K7


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC, z owiewką czy bez kwestia gustu, co do "komina" do dzwięk ma piękny ale przesadzili, podobno to jakaś nowa konstrukcja coś i coś tam ale idzie do wymiany postanowione :icon_biggrin: Tylko tak jak mówiłem wcześniej nic do niego nie moge dostać, jedynie co to znalazłem tłumik amerykańskiej firmy Two Brothers do niego i tyle :wink: Planuje jeszcze kilka innych zabiegów ale za jakiś czas :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy :biggrin:

 

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Bandyty z nowym silniczkiem :biggrin:

Sprzęt w jedynym słusznym kolorze..................czarnym :wink:

Śmiga sie tym wspaniale, silniczek chodzi jak żyleta, ciągnie od samego dołu jak szalony :clap:

Pozycja wygodna, ochrona przed wiatrem dostateczna, hamulce i ABS działają bez zarzutu.

Spalanie w trasie ok. 5,5 litra w mieście poniżej 7 literków.

 

Nie wiem co jeszcze napisać :bigrazz:

 

p.s. Zarobiłem już na nim 16 punktów, 700 PLN, skończyła sie raz benzynka, wjechałem kolesiowi w tyłek i miałem uslizg na mokrym czyli ............................ sprzęt dotarty i ochrzczony.................. ale jeszcze nie opity :biggrin:

 

Kilka fotek http://www.bikepics.com/members/klaudiusz76/07gsf1200/

 

 

 

No witam i gatuluje piękny sprzęt może kiedyś będzie mnie na taki stać?

Narazie GSX 600 musi starczyć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co do "komina" do dzwięk ma piękny ale przesadzili, podobno to jakaś nowa konstrukcja coś i coś tam ale idzie do wymiany postanowione :icon_twisted: Tylko tak jak mówiłem wcześniej nic do niego nie moge dostać, jedynie co to znalazłem tłumik amerykańskiej firmy Two Brothers do niego i tyle :D Planuje jeszcze kilka innych zabiegów ale za jakiś czas :)

 

A zapomniałem, że to już tak z nowymi sprzętami jest, trzeba troszkę poczekać, aż coś do niego zaczną produkować....

Jakaś dziwna moda ostatnio zapanowała na takie wieeeelgachne kominy ???

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeeee BZYDALLLLLLLLLLLLLL.....................

 

Nie podoba mi się............ :)

 

Nie ma co gratulować

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:icon_twisted:

 

 

Jakaś dziwna moda ostatnio zapanowała na takie wieeeelgachne kominy ???

 

 

 

No problem jest z przepisami dotyczącymi emisji spalin i hałasu.. to powód coraz to nowszych układów wydechowych . co za tym idzie też wielkość i ciężar idzie w góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem, że to już tak z nowymi sprzętami jest, trzeba troszkę poczekać, aż coś do niego zaczną produkować....

Jakaś dziwna moda ostatnio zapanowała na takie wieeeelgachne kominy ???

Pozdrawiam Seb

 

 

gratulacje zakupu - swego czasu również byłem napalony na Bandita.

 

Co do elementów do motoru - rozumiem problem (i Seba chyba też ;) ). W razie czego polecam wykonanie komina w stylu Seba Made - nie znajdziesz takich w innym sprzęcie (prawda Seba :) )

 

a co do BMW na drogach - motor ma stasznie dużo pracy - często go widuję jak stoi z "klientem" na boku i wysłuchuje tych naiwnych tłumaczeń ;)

 

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje sprzęta. Tymbardziej ze Bandit. A co do punktow i madnadó to czy Ty czasme nei trafiłeś do TVN Turbo w programie o piratach? Kiedys oglądałem przypadkowo i trafili jednego gościa na czarnym Bandicie gdzies pod Wawą jak smigał coś koło 160-180 , świeże prawko miał kilka miesięcy i był w wieku ponad-młodzieżowym (25 w górę). nie wnikając czy to byłeś Ty czy nie, ten biker był dość głupi az sam pies zwrócił mu uwagę bo świeże prawko, dopiero kilka miechów a on sobie smiga 160 na zwykłej trasie 1pasmowej i mysli ze jest gangsta. Jesli to TY to zwracam honor a czytając Twoje info nt. przygód juz przezytych na tym moto to serce się sciska bo nowe moto i kasowane juz a do tego wporzo biker i tyle pecha, uważaj na siebie. Bandit to duza maszyna i nawet ciężka więc czasem można wtopić ale zwróc uwage na swoj styl jazdy bo nie zawsze wychodzi się cało z wypadku a z Twoich przeżyć wynika że jednak jest coś nie tak. Co do wydehców to niestety muszą być takie duże. normy czystości spalin itd. Z tego właśnie powodu Suzuki zaprzestało produkcji GSXF 1400 w 2007 roku i model ten przeszedl do historii a szkoda bo go lubilem bardziej niż XJR czy CB1300.pozdrowienia.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje sprzęta. Tymbardziej ze Bandit. A co do punktow i madnadó to czy Ty czasme nei trafiłeś do TVN Turbo w programie o piratach? Kiedys oglądałem przypadkowo i trafili jednego gościa na czarnym Bandicie gdzies pod Wawą jak smigał coś koło 160-180 , świeże prawko miał kilka miesięcy i był w wieku ponad-młodzieżowym (25 w górę). nie wnikając czy to byłeś Ty czy nie, ten biker był dość głupi az sam pies zwrócił mu uwagę bo świeże prawko, dopiero kilka miechów a on sobie smiga 160 na zwykłej trasie 1pasmowej i mysli ze jest gangsta. Jesli to TY to zwracam honor a czytając Twoje info nt. przygód juz przezytych na tym moto to serce się sciska bo nowe moto i kasowane juz a do tego wporzo biker i tyle pecha, uważaj na siebie. Bandit to duza maszyna i nawet ciężka więc czasem można wtopić ale zwróc uwage na swoj styl jazdy bo nie zawsze wychodzi się cało z wypadku a z Twoich przeżyć wynika że jednak jest coś nie tak. Co do wydehców to niestety muszą być takie duże. normy czystości spalin itd. Z tego właśnie powodu Suzuki zaprzestało produkcji GSXF 1400 w 2007 roku i model ten przeszedl do historii a szkoda bo go lubilem bardziej niż XJR czy CB1300.pozdrowienia.

To nie ja, to był inny Forumowicz ;)

 

Co do jazdy to praktycznie ucze sie od początku, inna maszyna, inna waga, inny silnik, wszystko inne więc ostrożnie i spokojnie teraz :crossy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobiłem już na nim 16 punktów, 700 PLN, skończyła sie raz benzynka, wjechałem kolesiowi w tyłek i miałem uslizg na mokrym czyli ............................ sprzęt dotarty i ochrzczony.................. ale jeszcze nie opity :clap:

 

 

ostrożnie i spokojnie teraz :crossy:

 

Tak, Klaudiusz, spokojnie, jasne... :flesje:

Gratuluję! Wreszcie coś w odpowiednim rozmiarze, choć marka już nie ta... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak wszyscy to wszyscy :icon_mrgreen:

 

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Bandyty z nowym silniczkiem :crossy:

Sprzęt w jedynym słusznym kolorze..................czarnym :wink:

Śmiga sie tym wspaniale, silniczek chodzi jak żyleta, ciągnie od samego dołu jak szalony :icon_mrgreen:

Pozycja wygodna, ochrona przed wiatrem dostateczna, hamulce i ABS działają bez zarzutu.

Spalanie w trasie ok. 5,5 litra w mieście poniżej 7 literków.

 

Nie wiem co jeszcze napisać :icon_mrgreen:

 

p.s. Zarobiłem już na nim 16 punktów, 700 PLN, skończyła sie raz benzynka, wjechałem kolesiowi w tyłek i miałem uslizg na mokrym czyli ............................ sprzęt dotarty i ochrzczony.................. ale jeszcze nie opity :clap:

 

Kilka fotek http://www.bikepics.com/members/klaudiusz76/07gsf1200/

 

Przymierzam się do zakupu tego sprzętu. Raz się nim przejechałem w karawanie Suzuki i muszę powiedzieć że bardzo mi pasował. Chyba jedyne, co mi brakowało to bardziej basowego pomruku. Silnik chodzi chichutko, wręcz na niskich obrotach miałem wrażenie że jadę tramwajem - sam świst. Cicha praca to niby zaleta, ale przesiadając się z 600 na 1250 spodziewałbym się jakiegoś męskiego bulgotu. A moze można jakiś inny tłumik mu dopasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu tego sprzętu. Raz się nim przejechałem w karawanie Suzuki i muszę powiedzieć że bardzo mi pasował. Chyba jedyne, co mi brakowało to bardziej basowego pomruku. Silnik chodzi chichutko, wręcz na niskich obrotach miałem wrażenie że jadę tramwajem - sam świst. Cicha praca to niby zaleta, ale przesiadając się z 600 na 1250 spodziewałbym się jakiegoś męskiego bulgotu. A moze można jakiś inny tłumik mu dopasować?

Masz racje, dlatego zakupiłem Tłumik Leo Vinca i wymieniam ten "komin" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....chrzczony................. ale jeszcze nie opity :bigrazz:

 

No rowniez gatuluje....

 

Klaudiusz czy mam to potraktowac jako...... zaproszenie ....... na chrzciny i opijanie ?????

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...