Skocz do zawartości

Wszyscy sie chwalą to ja tyż - Suzuki Bandit 1250 SA K7


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy to wszyscy ;)

 

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Bandyty z nowym silniczkiem :biggrin:

Sprzęt w jedynym słusznym kolorze..................czarnym :wink:

Śmiga sie tym wspaniale, silniczek chodzi jak żyleta, ciągnie od samego dołu jak szalony :)

Pozycja wygodna, ochrona przed wiatrem dostateczna, hamulce i ABS działają bez zarzutu.

Spalanie w trasie ok. 5,5 litra w mieście poniżej 7 literków.

 

Nie wiem co jeszcze napisać :)

 

p.s. Zarobiłem już na nim 16 punktów, 700 PLN, skończyła sie raz benzynka, wjechałem kolesiowi w tyłek i miałem uslizg na mokrym czyli ............................ sprzęt dotarty i ochrzczony.................. ale jeszcze nie opity :biggrin:

 

Kilka fotek http://www.bikepics.com/members/klaudiusz76/07gsf1200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, to słabo wjechałeś, bo na zdjęciach nie ma 8 z koła....hihihi

Gratuluję, nie ma to jak czarny, duży i mocny bike... ale ten tłumik to wymień szybko, bo psuje linię motocykla...hrhrhr....

Pozdraiwam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nowego grata :icon_twisted:

Widze ze to prawdziwy bandyta jak juz masz takie dokonania w tak krotkim czasie:P

 

A jak pracuje silnik? Pelna kultura i spokoj czy nadal sa to takie odglosy "sieczkarnii" jakie wydaja z siebie olejaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje bardzo !!! fajny sprzęt i jaki ekonomiczny , jak nie bandit :rolleyes:

a co do mandatów to chyba przez ten tank-bag , torba jest taka wysoka, ze budzików nie widać :icon_question: Pozdrawiam i niech służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pracuje silnik? Pelna kultura i spokoj czy nadal sa to takie odglosy "sieczkarnii" jakie wydaja z siebie olejaki?

Silnik pracuje normalnie, szczerze to nie wsłuchiwałem sie :crossy:

 

Jak Ty na motocyklu punkty złapałeś.... :flesje:

Jak to jak?! Raz fororadar i Policja 200 metrów dalej a drugi raz sławne BMW Policyjne mnie nagrało.........................zagapiłam sie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!!!!

Miałeś po odebraniu sprzęta pochwalić się -zdradzić tajemnicę-

skąd pozyskałeś moto.... sieć dilerska czy moze "ze Słupska".....

Pozdr

Forum padło, a kupiony w PolandPosition w Piasecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i wielu bez policyjnych drog zycze :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: :bigrazz:

jednak jak dla mnei to bandyta tylko w wersji N bo z owiewkom to wyglada troszke damsko :wink: I wymien ten paskudny tlumik, nie mieli juz mniejszej srednicy rur w fabryce :icon_eek: , zastanawiam sie jak pracuje na tym oryginalnym pucu...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...