Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie inaczej jak komplet! jesli zostawisz zabierak do osemki a walek napedowy linki zalozysz do 9 to rewolucje w skrzyni masz 100%

 

zmieniajac naped licznika do 9 motocykl odrazu robi sie oszczedniejszy wedlug licznika :)

 

nie inaczej jak komplet! jesli zostawisz zabierak do osemki a walek napedowy linki zalozysz do 9 to rewolucje w skrzyni masz 100%

 

zmieniajac naped licznika do 9 motocykl odrazu robi sie oszczedniejszy wedlug licznika :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY WIECIE ŻE :

k-750 nie odpali na paliwie diesla :lalag: q... :lalag: :clap: :clap: aż wstyt sie przyznać męczyłem motóra prawie sześć godzin :clap: :eek: :eek: na zmiane świece iskra zapłon kombinowanie co jest grane że nie chce do mnie przemówić w między czasie uprawiałem rzuty narzędziami na odległość (też nic nie dało) że o całej ramce fajek wypalonych nie wspomne .... co mnie opętało nie wiem :eek: :banghead: :banghead: tyle nerw przez własną głópote ach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zapachu pozna ale ja ponad rok "trenuje" trójbuj : ropa lejek auto :biggrin: mój passacik to ubustwia i do zapachu ropki jakoś mi sie organizm bardziej przyzyczaił a na orlenie mi sie dystrybutory pomyliły chyba z resztą jak ja dawno nie tankowałem na stacji ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odbiegne od tematu jest do sprzedania ema z papierem rok 44 w fajnym stanie na polbebnach za jakies 6 tys. jesli by ktos byl zainteresowany to podam tel. bo to od znajomego

 

a i jeszcze jest kaska (k750)za okolo 3,5 tys.

gosc sie przeliczyl z kasa i teraz sprzedaje, moto do poskladania( to tez od znajomego)zainteresowanym podam tel.

 

heh nie sztuka kupic ale sztuka jest zrobic i jezdzic cza byc twardym nie mietkim hehehe

 

 

pisze tu bo nie chce zakladac nowego posta :biggrin:

Edytowane przez ronon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...