Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mauser- easy.. co sie pienisz?

 

3 pierscienie mialy owszem, ale emki w pierwszych latach produkcji, dodatkowo sworznie byly nieco mniejsze. (18mm)

 

podpisuje sie pod kolegow- nie kupuj odlewow z klamek.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych tlokow, ktore podales, nie ruszaj. To jakieś rzemiosło odlewane z przetopionych klamek;

Jak chcesz oryginalne to poszukaj tych w tej "ruskiej konserwacji" z cechami KMZ, zdaje się, że sie nie błyszczaly - raczej matowe byly (bo te, które podales nie maja zadnych - oprocz wybitego oznacenia OTK, któro to oznaczenie mozna zrobic w 5 minut);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginały jak przeczytałem ponoc puchną? a czy tłoki od poldka podejdą mi do kaśki?

 

tak przede wszystkim, jest to brak: http://www.motocyklejacka.pl/html/anodowanie_tlokow.html

 

temat o tlokach byl dosyc dlugo walkowany- zajrzyj do mechaniki "rusie tloki".. tak wszystko pisze od a do z..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie stare moja kaska miała rozebrany silnik o wymianie tloków nie było jescze w nm mowy i tłoki maja otwory na 4 pierścienie a kaska jest z 62roku więc jakie stare dolniaki maja niby po 3 pierścienie?

Pewnie nie słyszałeś o motocyklu m72 który- o zgrozo ( może ci się to wydać nie-do-wiary ) był już produkowany wcześniej ,przed niż sześćdziesiątym drugim rokiem(tak robiono już wtedy motocykle) i posiadał bardzo podobny silnik . A koncepcja takich silników wywodzi się(nie wiem czy nie przeładuje cię wiedzą xD) z silników bmw np rozpoznasz wiele elementów tożsamych z r71 . Tłoki podchodzą też do r12 . A czy podejdą z poloneza? Pod kilkoma warunkami . O tym już poczytasz sobie w odpowiednich tematach . I nie szarp się jak pchła na łańcuchu bo dopiero co byleś straszny spec od tego gdzie i co kupić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego grzyba zawracasz Mauser glowe, jak sie nei ma miedzi to sie w domu siedzi i zbiera na nowe porzadne tloki, badz szuka w dobrym stanie uzywek a ni kombinuje jak kon pod gore, bo na takich oszczednosciach to sie dwa razy traci...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja potzrebuje tłoki do kaski !!!!! nie do emki i chce tylko zasiegnąc rady czy warto je brać !!! a wy tu na mnie jedziecie... albo chcecie pomóc albo nie....

 

 

 

no tak tragedia! przeciez k750 to calkiem inny silnik niz m 72, emka ma kwadratowe tloki hahahahahahah

czlowieku po raz kolejny odsylam cie do literatury poczytaj ,porownaj sobie oba silniki,

 

naprawde, zanim cos napiszesz to pomysl co piszesz, a jak naprawde nie wieszto zadaj pytanie ale z sensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...