Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

A czego mogę się nauczyć od 36-letniego mężczyzny? ;) ;)

Raczej czego może cie nauczyć 36 letni męższczyzna :P

 

 

Wpadajcie... pośmiejemy się razem ze staruchów ;)

 

pzdr @starte

No wiesz?!?!?!?! "Foch" :D

 

 

p.s. JEST TAKIE PRZYSŁOWIE "IM BYK STARSZY TYM RÓG TWARDSZY" :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego mogę się nauczyć od 36-letniego mężczyzny? :icon_mrgreen: :icon_eek:

To chyba do mnie pite.. :icon_mrgreen:

Czego mozesz sie nauczyc od swoich rowiesnikow.. :buttrock::rolleyes:

 

BTW: Do tej pory zawsze mlodsi uczyli sie od starszych, i chyba nic sie w tym temacie nie zmienilo..?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@starte jak bede mial pewnosc ze wy bedziecie i pogoda dopisze to bede na bank.

 

...a nadaje sie ta woda w jeziorze? bo ja sie obnazam jak jestem na bani i zapewne nieomieszkam wykapac sie w tej wodzie i nie obiecuje ze nie pociagne kogos ze soba..a moze motocyklem wjade do jeziora. ogolnie to trzeba miec na mnie oko :) i ta prosbe kieruje do tatow ~30 ktorzy juz wyksztalcili w sobie zmysl taty i pociagna za ucho jak bedzie trzeba..ale oczywiscie bez zbytniego angazowania sie w to

 

...wystarczy ze dostane z liścia od Liseny

 

pozdor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Krasnalku że lecisz z Kazika, czytam, czytam, nie bój żaby, ale myślałem że przez Wawe :banghead:

Klaudio, :)...jeśli chcesz możemy ustawić się w sobotę (ok. 12:08 - I hope) ...w Ożarowie ...bo będę miał tam załadunek :(

 

mówię prawdopodobnie, bo 21 i 23.05. mam rozszerz. mature z francuskiego :P :D [...]

Lisena, zbędny marketing ;) ...Dziady pewnie jak tylko popatrzyły na Twój wiek ...to już zaczeli kombinować czego mogliby Cię nauczyć :D ...albo wręcz odwrotnie :D

...a tak w ogóle to nie kokietuj ...tylko przyjeżdżaj na to upodlenie :D

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię prawdopodobnie, bo 21 i 23.05. mam rozszerz. mature z francuskiego i nie wiem, czy wyrobie sie czasowo z materiałem :bigrazz:

 

ja tam moge egzaminowac z francuskiego....

jestem w tym calkiem dobry :cool: o jakby moj drugi jezyk :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, :D...jeśli chcesz możemy ustawić się w sobotę (ok. 12:08 - I hope) ...w Ożarowie ...bo będę miał tam załadunek :D

Dawaj numer kom na PW, siem ustawimy ale .................. czy ............ nadąrzysz? :cool:

 

Dobra, ja chciałam zapytać tylko, czy są jeszcze miejsca ;) :P

franc. to nie marketing tylko matura:) czysta prawda

Idę już sobie :) do zobaczyska

No, avatarki coraz lepsze, jak tak dalej pójdzie do miejsc będzie do wyboru do koloru :)

 

Pozdro PAŁY :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak sie niesmialo zapytam, daloby rade jeszcze mnie gdzies tam upchac, bo jak zwykle jestem spozniony :cool: Jakby co to Klaudiusz zabral bym sie razem z toba z wawy, nie wiem tylko czy jeszcze jakies lokum dla mnie sie znajdzie, napisalem maila celem rezerwacji ale obawiam sie, ze moze byc problem z wolnymi domkami. Wiec gdyby ktos mial wolne miejsce i chcialby przygarnac bezdomnego to ja sie pisze...

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...