Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

Na dyskotece siedziałam sobie grzecznie koło grilla (czyt. sępiłam kiełbaskę od Pietry, bardzo za nią dziękuję... miałam pozwolenie Złotej :D ) i obserwowałam towarzystwo wychodzące z sali tanecznej (pewnie po kilku kolejkach gerardowych :flesje: )... mieli taki wiatr boczny, że normalnie strach się bać... wichura prawie :notworthy: :icon_question:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, iz były to tylko trzy stopnie.

Nawet przy silnym wietrze, szło wylądować miękko na trawie.

 

A co do Twojej grzeczności, to hmmm, całe szczęście , iż trwała tylko na czas konsumpcji kiełbasy. Potem wszystko wróciło do normy i impreza toczyła się dalej.

 

pa,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........jezeli kogos obrazilem i nastapilem na odcisk to bardzo przepraszam a specjalnie przepraszam bardzo Gerardaaaaaaa za namolne i upierdliwe takie tam rozne, mam nadzieje ze sie nie gniewa :D :icon_question: :lalag:Wszystkim dziekuje za suuuuppperrrr zabawe temu brodziatemu tez ,,ale mu fote strzelilem ... mmm7 ja wam pokazal przyznacie ze super i oddaje obraz calego tego kogos

Edytowane przez TOMASZ MILEWSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznalas czlonkow EKG ?

 

nie miałam okazji :P ;)

ale mam nadzieję, że będzie niejedna :)

 

dodam do wypowiedzi pani w ruchomym kasku

 

oo, a propos. Muszę zamieścić ogłoszenie o propozycji wymiany kasku (z czarnego Takai, rozmiar S) na kask (rozmiaru XS) :}

 

Tylko jedno mnie trapi... Jak wychodziliśmy rano z domku to Lisena gestami dawała mi do zrozumienia ( z drugiego końca domku, żeby nie było...) najpierw że mnie udusi, podem że coś wydrapie... Czyżbym tak mocno chrapał? I czemu się usmiechała przy tym..?

 

buahhaha :P Shadok, ja trochę nerwowa jestem, zwłaszcza rano, jeśli mnie ktoś budzi :clap: aby przybliżyć Ci moje położenie, określę następującą sytuację:

 

1) w nocy 2 komary, ktorych nie mogłam zarąbać, 2) Daniel, który przez sen mlaskał i jęczał, 3) Zbychu, który zapinał i rozsuwał suwak w śpiworze, 4) Kiora, który chrapał i tez stękał na przemian, 5) wreszcie Shadok, który zerwał się o 7:00, tupał nogami, spuszczał 2 razy wodę :D Anulka to samo ;) potem wychodziliście z domku i wchodziliście 10 razy (m.in. po plecak, po kombinezony, po buty), 6) maraton motocykli, najpierw pojedyńczo, potem parami, potem grupowo :D 7) wreszcie każdemu z naszej szóstki sie włączył budzik w komórce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5) wreszcie Shadok, który zerwał się o 7:00, tupał nogami, spuszczał 2 razy wodę

O przepraszam, spuszczałem wodę tylko raz...

Dobrze chociaż, że nie przeszkadzał ci rozkoszny bobasek za ścianą... Bo szczerze powiedziawszy przez niego spuszczałem rzeczona wode o 7 a nie 8:30... :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........jezeli kogos obrazilem i nastapilem na odcisk to bardzo przepraszam a specjalnie przepraszam bardzo Gerardaaaaaaa za namolne i upierdliwe takie tam rozne, mam nadzieje ze sie nie gniewa :) :P :lalag:Wszystkim dziekuje za suuuuppperrrr zabawe temu brodziatemu tez ,,ale mu fote strzelilem ... mmm7 ja wam pokazal przyznacie ze super i oddaje obraz calego tego kogos

 

 

Fota przednia, Fidel jak żywy w mordę.

Bzyku było wporzo nie musisz przepraszać, brać motocyklowa to twardziele i zabawić się też muszą odpowiednio. Po to są te zloty. Wszyscy cali i zdrowi. Ja swoje odchorowałem i mam nauczkę, żeby nie mieszać. A za to należą się wszystkim z 17 przeprosiny, bo jest za co.

 

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaa to pokochalem tamtejsze dzieci przez godzine co 2 min pytaly ...a przewiezie mnie pan...aaa da pan kask...a da pan buta....a ile to jedzie....a przewiezie mnie pan.....a moge wejsc....aaaaaaaaaaaa beeeeeeeeeeeee :bigrazz: i obiecalem...ze wroce za.....3 lata :] wynegocjowali 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dyskotece .... sępiłam kiełbaskę od Pietry, bardzo za nią dziękuję... miałam pozwolenie Złotej :icon_eek: ) ....pzdr @starte

 

:biggrin: :biggrin:

 

a co na to Miklas :eek: :icon_razz:

 

 

a Złota to swoją drogą tolerancyjna jest.... :clap:

 

:biggrin:

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już ja wiem kto to jest :biggrin:

 

pozdr,

w

 

Ja tam obstawiam, że zapewne Klaudiusz.....

 

...w zasadzie nikt go nie pamięta ....pewnie się kamuflował... :icon_eek: :eek:

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam obstawiam, że zapewne Klaudiusz.....

 

...w zasadzie nikt go nie pamięta ....pewnie się kamuflował... :biggrin: :D

 

:icon_biggrin:

Czarna bluzka, czarne dżinsy, czarna kurtka, czarne moto, no mogłem być niewidzialny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o wymiane telefonow to ja pierwszy sie (szam) bo mam starego siemensa ale teraz tak na powaznie super ze sie poznalismy i razem tak po troszeczku wypelniamy swoim towazystwem szarosc dnia codziennego i to jest piekne mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej , wiem nikt nie jest doskonaly i czasami cos w nas peka na chwile ale potem wraca do normy i jest ok.Ostatnio poznalismy pare fajnych wczesniej nie znanych osob i jak zwykle bylo super.W sobote i niedziele jestem w pracy tym razem nic nie wymysle bo ostatnio ktos za mnie pracowal a teraz ja musze za niego i sami rozumiecie milej zabawy pozdrawiam was jeszcze raz i do nastepnego odcinka. Pomyslcie o tej imprezie z dziecmi my na motorkach a kobity puszkami bylo by fajnie im tez sie cos nalezy a dzieci niech sie ucza od malego tego czego my nie mielismy bo czasy byly inne co wy na to??????????????????????????????????????????????????????????????? i w tym wypadku niestety nie bedziemy mogli wesprzec budzetu bo trzeba zachowac higiene lotnicza ???????????????????????????????????????????? :lalag:MYSLE ZE JESZCZE PRZED WAKACJAMI 1-3 CZERWIEC czekam na info i chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...