Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki Joaśka

zaraz bede dzwonil

a jak nie to wezme namiot

i te jedna noc jakos wytrzymam :)

 

pozdr 3m

Nie ma sprawy, miałam zaległy dobry uczynek :icon_exclaim: , który teraz przeszedł na Ciebie :icon_mrgreen:

Pozdrawiam,

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem :) dzis wKoszelowce zostawic zaliczke i zobaczyc domki

A tu niespodzianka ktoś mi krecią robote umawialismy sie ze zamawiam dla wszystkich a teraz mamy burdel siostry bo co niektorzy podzwonili i niby sami pozaklepywali ale np. zaliczek nie dali a bez zaliczki zaklepanie nie ważne.Oj nie ładnie :)

 

ale wracajac do konkretow domki zaklepane ,miejsce na ognisko wyznaczone , wpadłem jeszcze na pomysł by w sobotę zorganizowac :) DISCO od 21:02 do 3:13 gostek ma sie dowiedziec ile wezmie grajek ale ponoć ok 400zł wiec jesli to rozbijemy na kilkadziesiąt osób nie powino być drogo mysle że ok 8zł od łba

 

NO TO DO ZOBACZYSKA

 

PS.Jeśli ktos jest jeszcze chętny to zapraszm w ciemno jesli nie bedzie wolnych domków to są jeszcze miejsca w ośrodku obok w cenie 18zł od łba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Miklas, wtedy to była skucha przez problemy z podjazdem Dziadzia Prota i jego Traktora :D a pozatym mi jeden cylinder wtedy nie działał :D

 

Klaudia - ja Cie proszę Ty sobie gęby Dziadziem nie wycieraj. Dałeś dupy i nie zwalaj na mnie. Mam na to 60 świadków, że zawiniła Twoja technika jazdy, a w zasadzie jej brak u Ciebie. Zakręt był za trudny, jak na Twoje umiejętności, a ten cylinder szwankujący to wiesz ... Babci Krysi opowiadaj te bajki ... babcia jest stara i ma demencje starcze, to Ci uwierzy. Sztorcowany przez Ciebie jeden z moich kumpli dał radę wrócić z wyprawy z Czarnogóry na dwóch garach jadąc po górach, a nie pagórkach :D Musisz się jakoś nauczyć z tym żyć, bo przecież nikt nie jest doskonały.

 

To kiedy spotkanie na winkielkach ? Spytaj żony i daj mi mi cynę. Obnażę Twoje wszelkie "doskonałości" zdobywane pieczołowicie w wirtualnym świecie tudzież na autostradach ;)

 

Tylko co Ty wtedy napiszesz, jak Ci traktor dokopie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia - ja Cie proszę Ty sobie gęby Dziadziem nie wycieraj. Dałeś dupy i nie zwalaj na mnie. Mam na to 60 świadków, że zawiniła Twoja technika jazdy, a w zasadzie jej brak u Ciebie. Zakręt był za trudny, jak na Twoje umiejętności, a ten cylinder szwankujący to wiesz ... Babci Krysi opowiadaj te bajki ... babcia jest stara i ma demencje starcze, to Ci uwierzy. Sztorcowany przez Ciebie jeden z moich kumpli dał radę wrócić z wyprawy z Czarnogóry na dwóch garach jadąc po górach, a nie pagórkach :) Musisz się jakoś nauczyć z tym żyć, bo przecież nikt nie jest doskonały.

 

To kiedy spotkanie na winkielkach ? Spytaj żony i daj mi mi cynę. Obnażę Twoje wszelkie "doskonałości" zdobywane pieczołowicie w wirtualnym świecie tudzież na autostradach :P

 

Tylko co Ty wtedy napiszesz, jak Ci traktor dokopie ? ;)

O jeza ile ty piszesz :) Looooz...................możemy sie umówić.

 

I sie przyznaj że nie mogłeś podjechać i utknołeś a nie zwalasz na mnie :clap: :D ha ha ha

 

p.s. A na trzech garach to wiesz gdzie byłem i przez co jechałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...