Skocz do zawartości

Części do Rusków...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Jak chciałem skrzynie kupić ze wstecznym to mi 1300zł po przeglądzie, a spytałem się o miskę głeboką to 260zł.. troszke ceny nie z tej ziemi, ale podobno dobrze robią..

 

CO?

 

nie pomyliles sie o 0 zero?

chyba ich potluklo. i na pewno nie troszke.

o ja pie**ole..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla mi to gwarancja..

 

miske gleboka mam od reki za 120zl.. i daleko szukac nie musze.

a ta skrzynia... to za pow. 300 najdrozsza dnieprowska poszla..

no dobra widzialm na allegro skrzynie emowska z zapasow wojskowych nowa za 1100... roznicy nie trzeba pisac..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzyni do dniepra to widzialem sprzedaną za 425 wyczyszczoną do remontu.

 

W oldtimer garage pracują profesjonaliści w tym temacie i wykonują dobrze swoją pracę (remonty), nie robią tak jak inni aby to dobrze wyglądało lecz aby to dobrze działało. Widziałem złożone przez nich motocykle i były na prawde piękne, no ale cóż ceny, oni nie liczą na polskiego klienta tylko na niemca - z tąd takie ceny. Ale można próbować się z nimi dogadać ja kupiłem od nich tłoki do dolniaka po normalnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym byl w tym calym wasilkowie, to od razu koktajla andrzejkowi bym na dach chalupy poslal :buttrock:

Jakiś czas temu jeździłem do niego oglądać M-ke. W sumie mam blisko do Wasilkoaw bo obecnie mieszkam i studiuje w Białymstoku. No to pytam oto o tamto, a co jest a czemu tego niema?? Koleś mówił tylko: nie wiem, nie wiem tak jak widać, ja nic nie robiłem przy niej. No to ładnie pomyślałem. Ale teraz troche żałuje że niezabrałem jej bo miała dużo oryginalnych częsci w porównaniu z innymi kaszalotaki co miał na podwórku i cena dość niska.

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nieuczciwych sprzedawcow to nie polecam Pawla Kedziery chyba z Celestynowa pod Warszawa.. Wyslal mi kiedys nie to co zamawialem a to co zamowilem wyslal w ilosci 2x wiekszej, zgodzil sie ze odesle mu to poczta za pobraniem a paczki nie odebral i nie dosc ze musialem zaplacic za niepotrzebne mi czesci to jeszcze dodatkowo za podroz paczki tam i z powrotem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel zamawial u tego russian boxers z celestynowa prowadnice do dniepra. Miały być ponoć z fosforobrązu a okazały się stalowe i to za sporą kase. Ten typ się ceni nieźle, polecam poczytac cennik na jego stronie, jest się z czego pośmiać :)

 

A andrzejek z wasilkowa tez ostatnio w ch... polecial. Dzwonilem czy ma pierścienie do dolniaka starej produkcji - powiedzial tak są starej produkcji 35 zł. No to poprosze, a przyszly nowe z e-mailem fabryki na opakowaniu :icon_mrgreen:. Mimo to części ma niezłe, sporo gratów z magazynów wojskowych, ceny jeszcze przejdą przez gardło.

 

Tak to jest z handlarzami dlatego najlepiej kupować osobiście.

 

Jest jeszcze jeden typek którego zdecydowanie nie polecam. Jest on z Piotrkowa Trybunalskiego ale nie Ural63 znany z Redmotorz. Jakiś czas temu byla aukcja na allegro, wysyłał również e-maile ze ma wyprzedaż części do rusków. Ogólnie to mial przedewszystkim graty do dniepra ale mial tez kilka innych elementów które by mi sie przydały za niską cene. A więc zamówilem paczke za pobraniem. Mialo byc 132 zł a gdy przyszla okazalo sie ze do zaplaty jest 170. Co najgorsze nie ja odbierałem paczke i w dodatku zamiast rozdzielacza wyslal dekielek zapłonu i krzyżak z pękniętą miseczką. No to e-maile, telefony do tego typa i zwodzenie z jego strony przez 2 miesiące (baa na e-maile nawet nie odpisywał). W końcu się przyczaiłem i zalicytowalem jego aukcje i dopiero raczył odpisać na e-maile. Dosłał jakieś części, no bo kasy przecież by nie zwrócił. Mimo to szkoda zachodu u tego pana, moim zdaniem jego części pochodzą z odrzutów. NIE WARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze że tak samo jak ja nadziałem się u tego gościa z celestynowa wepną mi walnięte koło zamachowe (nie ten storzek co na wale i koło kantowało) od kaśki a ceny to też pożal się boże i kolesia z piotrkowa który nie przysłał mi zabezpieczeń do swożni a stare się połamamły :[ a mówie o tych samych kolesiach co Puzel ludzie nie watrto znimi handlować bo niedość że cię wyciułają na kasie to cię jeszcze w balona zrobią. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gościu z Celestynowa słyszałem same "niepochlebne opinie";;;

Przyjechał raz do nas gość spod Warszawy - kupował Osę od kolegi - i opowiedział nam pewna historię;

Otóż panowie z Russian Boxers handlują nie tylko motocyklami - ale i samochodami - a "gość z Warszawy" nabył u nich Warszawę pick-up. Nie dość, żę strasznie drogo, to auto było połatane jakimiś "wiejskimi patentami" - a co najlepsze - panowie przed sprzedażą wycieli z niego podłużnice (nie wiem po co) - także auto trzymało się .................na dzwiach i dachu :icon_razz:

 

Co do "normalnych sprzedawców", to sam mogę polecić przynajmniej dwóch gości z Podkarpacia - Soviet Emka (znany na forum), i Leszek z Leżajska (zamawiałem u niego części - juz na drugi dzień miałem je w domu, szybko, sprawnie, i niedrogo);

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...