Skocz do zawartości

Części do Rusków...


Rekomendowane odpowiedzi

hm..wiec nikt nie ma na zbyciu pary KASIOWSKICH klamek? mam od ch.. dnieprowskich ale to je to brzydkie.. :|

 

a co do filtru-jakis taki lewy jest

zwykly, orginalny ruski pasuje najlepiej. :wink:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden typek którego zdecydowanie nie polecam. Jest on z Piotrkowa Trybunalskiego ale nie Ural63 znany z Redmotorz. Jakiś czas temu byla aukcja na allegro, wysyłał również e-maile ze ma wyprzedaż części do rusków. Ogólnie to mial przedewszystkim graty do dniepra ale mial tez kilka innych elementów które by mi sie przydały za niską cene. A więc zamówilem paczke za pobraniem. Mialo byc 132 zł a gdy przyszla okazalo sie ze do zaplaty jest 170. Co najgorsze nie ja odbierałem paczke i w dodatku zamiast rozdzielacza wyslal dekielek zapłonu i krzyżak z pękniętą miseczką. No to e-maile, telefony do tego typa i zwodzenie z jego strony przez 2 miesiące (baa na e-maile nawet nie odpisywał). W końcu się przyczaiłem i zalicytowalem jego aukcje i dopiero raczył odpisać na e-maile. Dosłał jakieś części, no bo kasy przecież by nie zwrócił. Mimo to szkoda zachodu u tego pana, moim zdaniem jego części pochodzą z odrzutów. NIE WARTO

Znam, znam, kupowałem to i owo u owego goscia, jako swierzakowi wcisnoł mi mase czeci do dniepra jako super ural i podliczył deko wiecej jak sie umawialismy, ale dupowe trza zapłacic:-)

 

Co do "normalnych sprzedawców", to sam mogę polecić przynajmniej dwóch gości z Podkarpacia - Soviet Emka (znany na forum), i Leszek z Leżajska (zamawiałem u niego części - juz na drugi dzień miałem je w domu, szybko, sprawnie, i niedrogo);

podaj namiary na gosci, zawsze moga sie przydac

 

A ma ktos sprezyne od nózek centralnych? taka długa z jednym ramieniem dłuzszym, I bezpiecznik do kasi? potrzebuje na gewałt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel (irbit) jest jak najbardziej w porzadku:) lechu rowniez.

zastanawiam sie dlaczego znow na forum nie wlazi...

Wild taka mala dygresja wink.gif bardzo nieprzystoi klnac kobiecie a szczegolnie brzydko to wyglada i brzmi z ust takiej mlodej...

icon_mrgreen.gif

 

eh.. :D

moj sport tego wymaga ;)

joke

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu handluje na bajzlach cześciami ruskimi a jest on z Prudnika woj opolskie tel. 608406467 najwyzej jak nikt nie bedzie miał tych bajbetli to zadzwoń do niego może b ędzie on miał a ja dziś jade motozłomoem w tarse 300km :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...