Skocz do zawartości

Części do Rusków...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie, macie może jakiś znajomych handlarzy, którzy handlują częściami do rusków, bo chciałbym wyremontować IŻ-a i kupić głęboką miskę do Dniepra, bo na allegro nic nie mogę trafić, a jak jest, to cena jest zabójcza.. Na pewno dużo osób skorzysta na takich informacjach, jak każdy wie, ceny do ruska idą w górę... Ja mogę polecić sprzedawcę "soviet_emka" pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soviet emka to formuowy kolega irbit (daniel)

 

cena za gleboka miske jest jedna- 110-120- nie spotkalam sie z tansza.

 

tu masz namiary na mojego zaufanego handlarza "lecha" z lezanska

600 142 718

(na allegro tez dziala jakis koles z tego miasta pod nazwa "intruder"..)

 

a tu masz numer do kolegi co sprowadza rusy- ma na stanie sporo rzeczy i trzeba pytac co ma i za ile?

888 794 853

(powiedz ze masz namiary od goski gdybys dzwonil..;)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak jak w temacie, macie może jakiś znajomych handlarzy, którzy handlują częściami do rusków, bo chciałbym wyremontować IŻ-a i kupić głęboką miskę do Dniepra, bo na allegro nic nie mogę trafić, a jak jest, to cena jest zabójcza.. Na pewno dużo osób skorzysta na takich informacjach, jak każdy wie, ceny do ruska idą w górę... Ja mogę polecić sprzedawcę "soviet_emka" pozdrawiam

Masz jeszcze "sprawdzonych w boju" Państwa Kokotów z karkowa:

http://www.sowiet-moto.neostrada.pl/

Dla zdesperowanych i z duuuużą ilością pieniędzy:

http://www.russian-boxers.pl/

I kolegę Urala63 - Szymek z "konkurecyjnego" forum:

http://www.redmotorz.pl/images/reklama/Ural63.htm

Edytowane przez Gumiś714
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gosia, ten numer też mi kiedyś podawałaś, i gość co dzwoniłem pod ten numer, mówił że nie handluje... pozdrawiam

 

-ktory numer?

ja ci chyba kiedys do leszka inny numer podawalam(stary), ten jest juz dobry.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczek co do iż-a zapraszam do nas na forum.

www.izhmoto.fora.pl

 

"soviet-emka" nie jest zły, ja kiedyś brałem u "andy-boxer" i nie narzekałem nigdy. POzdrawiam

 

Co do Iża będę się wspierał, bo 4 mechaników robiło skrzynie, i nie mogli złożyć, tylko ręcznie mogłem delikatnie wbić.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"soviet-emka" nie jest zły, ja kiedyś brałem u "andy-boxer" i nie narzekałem nigdy. POzdrawiam

 

Moge rowniez polecic ze smialoscia Andyboxer. Robilem ostatnio u nich "male zakupy" szybki i mily kontakt oraz szybka wysylka czesci. tel. kontaktowy do andy-boxer 607 377 155. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktoś nie jest w temacie to nie złoży tej skrzyni: po pierwsze metoda kreska-kropka, po drugie dystanse odpowiednie. Ręczna zmiana działa zawsze prawie bo jest bezpośrednia;) z nożną gorzej ale z czasem można to składać z zamkniętymi oczami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taki gośc , sie nazywa Jan Skwarko niestety zmienił nr telefonu i trza by jakąś gazetke poczytac coby ogłoszenie znaleźć.Kiedyś szukałem szybkiej 4 do mojej skrzynki bez wstecznego do kaśki (silnik od urala M-63).Nie pamiętam o jakie przełozenia mi chodziło ale to co przysłał mi ten klient sprawiło że nie musiałem zmieniać dyfra na 9x35, no i silnik ruchola sie mocno uspokoił(tyle pamietam ze nie była to typowa szybka czwórka tylko coś jeszcze szybszego) :(. Moge polećic wszystkim rusmaniakom tego pana aczkolwiek duuzo czasu(ze 3 lata) minęło od mojego ostatniego kontaktu z nim, więc nie wiem jak jest teraz.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten caly "andyboxer" (andrzejek sochoń z wasilkowa) to przyslal mi gowniana 9x35 (wytrzymalo okolo 2kkm - po czym atak sie rozplynal) i jeszcze bardziej gowniana skrzynie. (w sprawie reklamacji skrzyni to na poczatku chcialem mu ja odeslac i zwrot kasy - nie chcial, tylko mial mi podeslac uszkodzone elementy. Wyslalem mu nawet liste z rysunkiem z katalogu - zaznaczone czesci. Przez kilka miesiecy mnie fajansiarz zwodzil, wiec uznalem ze szkoda kasy na telefon.) Moze kiedys bede mial okazje osobiscie sie z nim policzyc. Wiecej juz nic od niego nie bralem. Serdecznie NIE polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi tez sie posypaly zęby w dyfrze, tylko ze on jezdzil caly dzien z maksymalnie przekrecona manetka w terenie (nie oszczędzal sprzęta w darlowie - ludzie az klaskali :D ) to mu sie zemby tez wysypaly (az z dyfra iskry poszly :D ). Może trafiles na wadliwą serie (talez i dyfer) bo wiadomo jak to ruskie czesci. Co do Andrzejka to kumple opowiadali ktorzy jezdza do znajomych handlarzy wlasnie w te okolice, to podobno nikt z tych handlarzy niewie z kąd on ma takie dojście (duuzo gratów wygrzebanych z magazynow wojskowych).

Co do skrzyni to niezle w c.... polecial, ale tak to juz jest z zakupami przez internet.

Ja ostatnio mialem taki przypadek, ze zamowilem niedawno czesci, od typa co sie oglaszal na allegro ze wyprzedaje czesci, no i wyslal mi za pobraniem z tym ze.... pobranie na 40zł drozej niz mialo byc (nie ja odebralem paczke), krzyzak mial peknieta miseczke, a ogólnie jego czesci to świerze części prosto z linni produkcyjnej z kijowa. Przez 2-3 tygodnie wysylalem maile z pytaniem jak rozwiarzemy ten spór - zero kontaktu, w koncu zdobylem numer i zadzwonilem - spoko spoko nie mialem dostepu do maila przez ostatnie dni, wyslij mi takiego i takiego maila i sie dogadamy przez poczte elektroniczna - zapewnial. Znowu kilka maili (regularnie przez miesiac) ale nie widzialem zeby oferowal swoje czesci na allegro. W tamtym tygodniu wyszedl z ukrycia i wystawil czesci. Od razu e-mail aby w ramach rekompensaty wyslal mi to i to, nie odzywal sie kilka dni wiec dzis zadzwonilem ponownie. "ok, dostalem maila postaram sie jeszcze dzis wyslac czesci" zobaczymy czy obietnica sie spelni. Jesli nie to sie przejade do jego miejscowosci i nogi z dupy mu powyrywam

Na razie nie bede podawal danych kto to (dopiero jak sprawa sie wyjasni) bo moze sledzi to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie bede podawal danych kto to (dopiero jak sprawa sie wyjasni) bo moze sledzi to forum

 

Jeżeli to koleś z piotrkowa trybunalskiego, to nie spodziewaj się ze ci to przyśle, ja już trafiłem na takiego na allegro i nie przysłał mi do końca to co zamówiłem , powiedział że mi to dośle ale w chu... :crossy: przygrał a cena zabezpieczeń na swożeń nie była warta aby jechać do piotrkowa by mu miche oklepać :buttrock: [poprostu nie lubie jak się z balona z człowieka robi. Przypuszczam że to ten sam koleś co twój Puzel :icon_biggrin:

Edytowane przez motozgrzyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...