Skocz do zawartości

Laweta


Włoszku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, ale najbardziej mi tutaj pasował. O co chodzi..

Chce wynająć lawete, żeby przewieźć moto z Częstochowy do Tarnowa. Ile wyniesie mnie taka operacja? Wiem, że biorą od km, tylko nie wiem ile. Do Częstochowy mam jakieś 200km, więc w dwie strony, będzie 400. Za wszelakie info, z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lepiej samemu poszukać jakiegos transportu (zawsze przecież znajdzie sie jakiś znajomy który moze pojechac :crossy: ) ja ostotnio byłem po moto 320km w jedną strone to tylko dałem na paliwo i było wszystko ok, a jak by mi tamta ospba przywiezła to wzieła by mi z 400zł.,a tak polowe zaoszczedziłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak koledzy podpowiadają - szukaj znajomego (mniej, lub bardziej) z odpowiednim busem lub przyczepką. Koszt paliwa + staropolska dziękczynność zmieścić się powinna spokojnie w dwóch stówach. Nawet US nie przewiduje takiej stawki dla tego przebiegu :lalag: (400 km).

Natomiast jeśli możliwości pozwalają, a nie chcesz się pozbawiać przyjemności osobistego odbioru, wynajmij odpowiedni sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego mechanika z laweta i busem wlasnie i zacząłem z nim wstępne rozmowy. Pytalem go o cene, ale nie chcial powiedziec, twierdząc, że "ugadamy się". Mam nadzieje, ze duzo ze mnie nie zedrze. Tak własnie liczyłem 200zł. To by mi odpowiadało. A wypożyczenie lawety troche odpada, bo przy żadnym samochodzie nie mam haka.. tzn mam przy jednym, ale to stary WV transporter i nie przeżyłby takiej trasy.

Dzięki za wsparcie!

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...