Skocz do zawartości

szyba do choppera / cruisera - modele, producenci


Rekomendowane odpowiedzi

e, wcale nie taka mała :icon_mrgreen:

żebyś widział co na golasach ludzie "szybami" nazywają

IMHO w zupełności wystarczy

jsz

Edytowane przez jeszua
„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeśli nic nie wyjdzie z tej oferty, możliwe że skorzystam z Twojej rady i zadzwonie do MGG. Sprawa z ta szybą jest taka, ze brat juz ma moją kase, ma mi dokupić akcesoria w stanach i wysłać, miedzy innymi tą szybę. Zobaczę jeszcze, narazie czekam na moto.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym usłyszeć waszą opienię na ten temat.

Znalazłem taką szybe na allegro i zastanawiam się czy jej nie kupić SZYBA

Myślę nad tym bo nie wiem czy to nie buractwo taką zwykłą szybę montować, czy będzie pasować i najważniejsze czy to mi coś da ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno taka szyba cos Ci da - ochrone przed wiatrem oczywiście. Sama szyba z aukcji dziwnie wygląda, a bynajmniej te plastikowe mocowania. Jakieś takie prowizoryczne. Ciekawe ile wytrzymają. Czy burackie to juz nie mnie osądzać. A czy bedzie pasowała to sie okaże. podejrzewam ze musisz sprawdzic jaka srednice ma wyciecie w szybie tak aby pasowalo na Twoją lampę oraz długość mocowań ale to juz nie takie łatwe.prawdź czy sprzedający oferuje zwrot przesyłki w danym czasie np. 7dni to mozesz kupic a jak nie pasuja mocowania to odeslij. Wtedy bedziesz stratny ewentualne koszty przesyłki.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust, to szkoda kasy. Plastikowe mocowania zeszpecą sprzęta, wycięcia ledwo co nałożą się na lampę. Jakaś tam ochrona będzie, ale czy wyregulujesz szybę na stałe, to nie wiem. Owszem, gdybys robił VL-a w stylu draga, to jako tako...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej szyby to bym nie zamontowal do wsk-i bo i ja by zeszpecila

nie kalecz sprzeta jak juz kolega wyzej napisal

to tragiczne jest... takie cos owszem ale do motorynki

najlepiej to poszukac czegos co kosztuje wiecej ale ma wyglad

a takie cos to zeszpeci motor

 

te mocowania, wyciecia, i wielkosc szyby... to ci nic nie da

chcesz szybe kup sobie duza szybe ktora cie bedzie chronic przed wiatrem

takie cos to nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym usłyszeć waszą opienię na ten temat.

Znalazłem taką szybe na allegro i zastanawiam się czy jej nie kupić SZYBA

Myślę nad tym bo nie wiem czy to nie buractwo taką zwykłą szybę montować, czy będzie pasować i najważniejsze czy to mi coś da ???

Sam szukałem takiej szyby do kawasaki 1500.Nawet miałem okazje ją przymierzyć.Jest mała i wygląda jak gwizdek na lokomotywie.Zadzwoń do Olsztyna.tel.507167891.Dorabiają szyby do wszystkiego i wyślą Ci za pobraniem w ludzkich cenach.Firma naztwa się MGG.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zadzwoń do Olsztyna.tel.507167891.Dorabiają szyby do wszystkiego i wyślą Ci za pobraniem w ludzkich cenach.Firma naztwa się MGG.Pozdrawiam.

 

No tak - znam sprawę z MGG ale koszt ... 700 zeta ?

To jak mam zapłacić tyle to za tysiaka mam oryginała z USA z deflektorami.

Generalnie szukam czegoś tymczasowego na dalszy wypad bo sprzęt docelowo idzie pod młotek.

Ale właśnie te mocowania ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 to kosztuje robiona na mocowanie tak jak w oryginale , a np BIG nieco większy od tej która jest w Twoim linku ale z solidniejszymi mocowaniami i sprawdzoną jakościa (sporo osób z naszego 4um śmiga z ich wyrobami) kosztuje 390 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 to kosztuje robiona na mocowanie tak jak w oryginale , a np BIG nieco większy od tej która jest w Twoim linku ale z solidniejszymi mocowaniami i sprawdzoną jakościa (sporo osób z naszego 4um śmiga z ich wyrobami) kosztuje 390 PLN.

A może ktoś zapodać jakieś fotki jak to leży na moto i jakie są mocowania ?

U nich na stronie coś tam widać ale ...

 

Ogólnie mam problem bo nie chcę kasztanić mojego moto (szyba mi się ogólnie nie podoba).

Nie chcę go rozpychać bo i tak już jest tłusty - nawet gmole zgrabne założyłem - MOJE MOTO

Boję się że przy takiej sylwetce motocykla szyba może dziwnie wyglądać.

Niestety każdy wie jaka jest jazda na takim typie motocykla przy predkościach pow.100km/h i muszę zapodać szybę.

Edytowane przez motorbikeusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

 

Ogólnie mam problem bo nie chcę kasztanić mojego moto (szyba mi się ogólnie nie podoba).

Nie chcę go rozpychać bo i tak już jest tłusty - nawet gmole zgrabne założyłem - MOJE MOTO

Boję się że przy takiej sylwetce motocykla szyba może dziwnie wyglądać.

Niestety każdy wie jaka jest jazda na takim typie motocykla przy predkościach pow.100km/h i muszę zapodać szybę.

Co Ty opowiadasz nie zakładaj żadnej szyby - tylko go "przyszpecisz" (sam wymyśliłem to słowo) :wink: lepiej zainwestuj w fajne lightbary i szeroką kierownice :icon_rolleyes:

Po co jeździć szybciej niż 100km/h, obraz tylko szybciej ucieka, widoków nie można podziwiać i św. Piotr ucieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zapodać jakieś fotki jak to leży na moto i jakie są mocowania ?

U nich na stronie coś tam widać ale ...

 

Ogólnie mam problem bo nie chcę kasztanić mojego moto (szyba mi się ogólnie nie podoba).

Nie chcę go rozpychać bo i tak już jest tłusty - nawet gmole zgrabne założyłem - MOJE MOTO

Boję się że przy takiej sylwetce motocykla szyba może dziwnie wyglądać.

Niestety każdy wie jaka jest jazda na takim typie motocykla przy predkościach pow.100km/h i muszę zapodać szybę.

 

No, gmole fajne. Gdzie, co i za ile?

 

A szyba?Zobacz w katalogach Louisa albo HG, oni maja takie rzeczy i może sa zdjęcia moto z tym. Generalnie wygląda to jak dupa w lesie mówiąc szczerze. Jeszcze na czopka jakiegoś od biedy ujdzie, ale poza tym kicha. To juz lepiej odżałować na porzadną albo wcale. Jak moto chcesz opylić to przynajmniej częśc tej kasy może odzyskasz, zawsze to dodatkowe wyposażenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś pasującego i konkretnego to polecam www.nationalcycle.com Naprawdę konkretne produkty, super jakość i trwałość. Jedyny problem to cena. A kupić to można np. w WMW Moto Center w Jaśle.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...