Skocz do zawartości

Kupilem Derbi GPR 50


pikus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka w sobote kupilem derbi gpr 50. Hmm stan wyglad sredni trzeba przy nim posiedziec. Mechanicznie nic nie stuka i ladnie idzie cos kolo 97km/h. Czacha jest peknieta z prawej strony wlasnie to najgorzej widac:/, brak siedzenia pasazera, lewy podnozek kierowcy wlasnej roboty, brak linki obrotomierza, brak tylnego blotnika, Klocki przod i tyl do wymiany dzisiaj wyslane jutro przez gls powinny byc;) Koncowka tlumika odcieta przez porzedniego wlasciciela naszczescie znalazl, przyspawa sie dam do chromowania i bedzie dobrze. Na ulicy jezdzi sie dobrze nie mozna co nazekac pozycja kierowcy dosyc wygodna. Ale to nie motor dla mnie ciagnie w teren. Podpicuje go pojezdze troche i sprzedam. 2000rocznik przebieg 6670km cos nie chce mi sie wierzyc w ten przebieg :icon_rolleyes: . Ale mysle ze za ta kase sie oplacalo 2500. ZDJĘCIA

 

 

 

 

Kupie czesci do derbi gpr: siedzenia pasazera, lewy podnozek kierowcy (kompletyn z nozka i tym trojnikiem), linke obrotomierza (pasuje od rx-a), tylny blotnik. Jesli ktos ma cos z tych czesci to prosze o kontakt na pw lub gg 4273781

 

pozdrawiam pikus91

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na asfalt conajmiej 600cm

Hehe, myslenie czlowieka ktory nigdy pewnie nawet GS'em 500 nie jechal...

 

Zrobisz niezly biznes, ale picuj to szybko i sprzedawaj bo szkoda czyms takim jezdzic. Ani to sie w zakrety nie poskladasz bo oponka tylna jak w komarze, ani dalej nie pojedziesz. Lepiej narazie pozostan przy enduro :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny sprzęt - przód okropny, za to tył bardzo fajny, jak w Mito 125 (i w sumie identyczny wygląd jak Mito czy tam Prima 50). Ale faktycznie cena jeszcze znośna, jak na taką cenę.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, myslenie czlowieka ktory nigdy pewnie nawet GS'em 500 nie jechal...

spokojnie

chodzilo mi o to ze na asfalt nadaja sie wieksze pojemnosci wedlug mnie, bo z jady 50cm po asfalcie niema zabardzo frajdy, przynajmiej dla mnie

a ty znowu sie przyczepiasz, niejezdzilem gs i niemowie ze chce odrazu wsiasc na 600 czy cos.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka okazja byla u mnie w miescie kiedys porzedniego wlasciciela kumpel ze mna jezdzil po miescie i z ciekawosci zapytalem ile chce pozniej za pol roku zadzownilem i poszedlem ogladnac i sie ztargowac;) Hehe co tu duzo mowic nie wytrzymalem i powoli popyrkalem po lesie:D (poligon) Dostane czesci zloze, podpicuje pojezdze troszke i sprzedaje TEREN TO JEST TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to moto jest w miare wysokie wiec napewno lepiej ci bedzie w terenie jak moja NSka :lalag: :P :P

 

mam nadzieje ze wszystko z moto jest ok i przezyjesz na niej bezbolesnie troche kilometrow.

 

dla ciekawostki;

 

kolega kupil sobie yamahe TZR 50 00' za 2700zl do remontu góry silnika...

 

 

 

 

tylko ze...

 

 

-czesc plastikow gdzies była trafiona(w zadupek wchodzily 3 palce :biggrin:)

-opony do wymiany

-klocki z przodu- troszke tylko wspawane od auta...

-szyba przednia... a raczej jej brak i to jeszcze wypelniony zywica...

-z przodu kolo 16 cali

-wyciekajacy olej z lag

-zestaw napedowy wspawany od MZki

-nio i to, co szczegolnie mnie trafialo to zajebardzo krzywa rama, stojac za moto, kolo odbiegalo od baku o jakies.... uwaga... 10 cm!!!

 

wspolczuje kazdemu, kto dojezdzal ta maszyne. wiem co to znaczy. zly dotyk boli przez cale zycie... <banghead> a co ma dopiero powiedziec nowy wlasciciel...? oczywiscie wszystkie mniej widoczne wady wyszly po czasie. tak czy siak o jego byłej maszynie spiewa sie serenady....

 

mam nadzieje,, ze z twoja maszyna tak nie bedzie...

 

jak dobra jest, to ja bym zostawil, jezeli cos tego w/w pokroju to wez zrob ladnie i w swiat... tylko ostrzez nowego wlasciciela, co to warte :lalag: :P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem Aprilie Af1 Future 125.Zarejstrowana na motorower.Z urwanalinką od sprzegla rowniez za 2500 zl:DTrzeba szukac dobrze to zawsze sie znajdzie :biggrin: A Gpr fajna niejezdzilem ale slyszalem ze plastiki takiej jakosci jak w sendzie:(:bigrazz:

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...