Skocz do zawartości

Kazimierz Dolny...


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam w Radomiu i w wakacje często jeżdze do Kazimierza Dolnego, oczywiście samochodem :bigrazz: ale teraz mam nadzieje - :lalag:

na rynku często widziałem rzędy poustawianych motorków, którchy właściciele uzupełniali braki chmielu we krwi w rozstawionych dookoła ogródkach piwnych...

może ktoś z Was tam jeżdzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w Radomiu i w wakacje często jeżdze do Kazimierza Dolnego, oczywiście samochodem :lalag: ale teraz mam nadzieje - :crossy:

na rynku często widziałem rzędy poustawianych motorków, którchy właściciele uzupełniali braki chmielu we krwi w rozstawionych dookoła ogródkach piwnych...

może ktoś z Was tam jeżdzi????

Chodzi Ci chyba o to czy legalnie można wjeżdżać na stary rynek .Nie można. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci chyba o to czy legalnie można wjeżdżać na stary rynek .Nie można. :lalag:

Witam - odp w tej sprawie - na Rynek (właściwa płyta) legalnie nie można, ale...

Przez rynek przechodzą ulice (bodajże Lubelska i Zamkowa) po których przejeżdżasz przez rynek.

Ulica Zamkowa idzie w górę, w stronę fary i dalej na Góry Pierwsze; i tak naprawdę stanowi północną, nachyloną część rynku (jest tam nawet postój taxi). Tylko że pierwszy legalny parking jest dopiero przy Galerii w dawnej wozowni (obok fary - nad rynkiem).

 

Odp - Peny - Jeżdżę do Kazimierza przynajmniej raz w roku i staram się być w czerwcu, w weekend Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych. Tam na rynku to niestety nie ja :crossy: . Wcześniej jeździłem moją Jawicą z koszem, a teraz ostatnio to tylko w "puszce". Mój "Plecaczek" kupił sobie katamarana i na większe wyjazdy to już nie chce jednośladem :lalag: .

 

Pozdr

Edytowane przez Globi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Bylem letem zeszlego roku na mojej K i wokol rynku sa rozmieszczone znaki zakazu ruchu. moto mozna jednak zaparkowac calkiem niedaleko. Problemu nie mialem. Miastko fajne, jedynie te zatloczone na maxa ulice - maly koszmar. Polecam.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już w Kaziku na moto kilka razy (m.in. w podróży poślubnej :smile: ).

EKG było w zeszłym roku: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=859648 .

I być może niedługo znów będzie :D : http://forum.motocyklistow.pl/Widzicie-jak...ml .

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybieram tam w tym roku, ponoc piekne i urokliwe miasto

Zgadza sie, ladnie tam jest. I jakos tak spokojnie. No i w okolicy (blizszej i dalszej) sporo ciekawych miejsc do odwiedzenia. Polecam :lalag:

Looknij sobie

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kazimierzu jestem w sezonie srednio ze 3 razy w miesiacu (mam ze 25 km )....glownie niedziele.... niewiem czy jest tam zakaz wjezdzania na rynek... bo zawsze wjezdzam i nigdy nie mialem problemow z tego powodu... moto zawsze parkuje wlasnie tam... pod restauracja RYNKOWA zreszta chyba jak kazdy na moto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zawsze wjezdzam pod studnie na rynku i nigdy nikt sie nie czepial. Tylko gapiow duzo i wsiadac czasem chce aby zrobic zdjecie.

Parkingi samochodzowe wekol rynku sa w podworkach posesji po prostu. Mozna szybko sie dogadac z wlascicielem. Oprocz maszynki jeszcze skorupki i kurtki zostawiam i idziemy nad Wisle z malzonka.

Ogolnie bardzo przyjemnie tam jest. Ostatnio jak wyjedzalem to niechcacy wbilem sie w orszak slubny i za chwile kolejne moto dobilo i kolejne. Podprowadzilismy pare mloda pod sam kosciol ...:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze Kazimierza raczej nie czepiają się motocyklistów, ponieważ czesto są one kolejną atrakcją pięknie błyszcząc w słońcu chromami :notworthy: . Nigdy nie miałem problemów a bywam często bo to zaledwie 40 km od Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...