Skocz do zawartości

Ranking klasy 600 sport


Rekomendowane odpowiedzi

ks-rider, zrób jeden wątek, testy w motorradzie. sam chętnie poczytam co oni polecają, to dobry "zaczep" gdy człowiek szuka moto czy akcesoriów. nie ma co tworzyć coraz to nowych tematów. testów motocykli mamy sporo w naszej prasie, gorzej z kaskami, rękawicami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider, zrób jeden wątek, testy w motorradzie. sam chętnie poczytam co oni polecają, to dobry "zaczep" gdy człowiek szuka moto czy akcesoriów. nie ma co tworzyć coraz to nowych tematów. testów motocykli mamy sporo w naszej prasie, gorzej z kaskami, rękawicami itp.

 

 

Ja tu nie mam nic do gadania. Watek i owszem moglbym ale to nie odemnie zalezy. Gadajcie z moderatorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe z testami to jest tak, że jak firmy zapłacą to moto jest na 1 miejscu. Lub redaktor upodobał sobie jakąś markę :eek: Dziwne że Yamaha jest ostatnia z najmocniejszym silnikiem i całkiem niezłym prowadzeniem. Kawa jest 2 konie słabsza i lepsza pod względem prowadzenia i jest przedostatnia. Może test był pod kątem szosy - no to rozumiem bo motocykle znajdujace sie na koncu stawki to typowe wyscigówki.

Przy okazji - brawa dla Fabiena Foret za wygranie wyscigu SS na Wyspie Filipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy niechaj i będą, ale muszą być opisane, z danymi technicznymi, wykresami:

Bo lista typu:

1. R6

2. ZX6R

3. GSXR 600

 

Kompletnie nic nie daje. Nie wiadomo, czy na 1szym miejscu jest motor najbardziej czerwony, czy z najbardziej miękką kanapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobry pomysl zeby podwiesic 1 temat odpowiadajacy za testy.Moznaby tam wrzucac info z zagranicznej i polskiej prasy motocyklowej. Warunkiem musialby byc test przedstawiony w sposob przekazujacy jakas wiedze, uzasadnienia itp,itd. Uzytkownicy mogliby porownac, ustosunkowac sie do tego, jak ma sie rzeczywistosc do testow.I nie chodzi tu tylko o moto ale rowniez o wszelkiego rodzaju akcesoria. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobry pomysl zeby podwiesic 1 temat odpowiadajacy za testy.Moznaby tam wrzucac info z zagranicznej i polskiej prasy motocyklowej. Warunkiem musialby byc test przedstawiony w sposob przekazujacy jakas wiedze, uzasadnienia itp,itd. Uzytkownicy mogliby porownac, ustosunkowac sie do tego, jak ma sie rzeczywistosc do testow.I nie chodzi tu tylko o moto ale rowniez o wszelkiego rodzaju akcesoria. Co wy na to?

 

 

Jezeli moto bedzie testowane poprzez Valentino Rossi to ciekawi mnie ktory z forumowiczow bedzie w stanie porownac i ustosunkowac sie, jak ma sie rzeczywistosc do testow. Co do akcesoriow to kazdy ma jakies swoje zalozenia, przeznaczenia, o warunkach fizjologicznych nie wspomne. Jednak to byloby mozliwe.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh te glupie klasyfikacje to wg. mnie bzdura totalna, bo kazde pismo ma inna kolejnosc, a juz brak podawania kryteriow oceniania zakrawa na spam. Ks-rider mam przed soba Motocykl z marca jak juz zauwazyles przedruk Motorrad'a i w porownaniu R6 '07 i CBR 600RR '07 wygrywa ta pierwsza wiec podanie kryteriow jest wazne bo to od nich zalezy wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli moto bedzie testowane poprzez Valentino Rossi to ciekawi mnie ktory z forumowiczow bedzie w stanie porownac i ustosunkowac sie, jak ma sie rzeczywistosc do testow. Co do akcesoriow to kazdy ma jakies swoje zalozenia, przeznaczenia, o warunkach fizjologicznych nie wspomne. Jednak to byloby mozliwe.

 

:icon_twisted:

 

Rider, to po Ch...a dupe zawracasz tymi testami?

 

Moja propozycja byla skierowana bardziej pod katem tematu jakim sa kaski na forum.Mozna by wrzucic test (wiadomo, ze test moze byc maloobiektywny) a uzytkownicy wyrazaliby swoje opinie na danego produktu.

 

Jesli uwazacie to za zly pomysl to kibel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Twoja propozycja byla skierowana bardziej pod katem tematu jakim sa kaski na forum

 

 

, to po Ch...a dupe zawracasz ?

kaskami

 

W temacie ranking klasy 600 ???

 

:icon_twisted:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy... jak komus sie nie podoba temat to niech nic nie pisze.. po jaka cholere pisac w temacie posty typu "po jaka cholere"... chyba ze niektorzy mysla "napisze jaki to temat z dupy to bede mial o 1 posta wiecej"... ludzie! jest temat zwiazany z motocyklami?-jest. z tego co od dluzszego czasu widze na forum to niektore osobniki maja tendencje do oczekiwania w przyczajeniu na temat ktory mozna pod jakims katem zjechac. jesli komus temat sie nie podoba to niech sie po prostu nie wypowiada i tyle. jesli juz chcecie komus zwrocic uwage to nie mozecie tego zrobic delikatnie i z wieksza kultura? zadaniem moderatora jest utrzymywanie czystosci na forum a nie jechanie po ludziach z gory na dol. oczywiscie ktos zapewne zaraz zjedzie mnie. mam to gdzies. moge napisac tu swoje zdanie i napisalem bo niezmiernie mnie to boli ze motocyklisci, ktorzy dla mnie zawsze byli przyjazna sobie grupa ludzi ktorych laczy wspolna pasja - coraz czesciej kloca sie miedzy soba o takie duperele. stuknijcie sie w leb. czekam na krytyke tylko mam nadzieje ze przynajmniej po tym co napisalem zjedziecie mnie kulturalnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa, zamiast sie cieszyć że człowiek podał ranking motocykli, jeszcze zanim 95% ludzi w Polsce go zobaczy to Wy najeżdzacie Ks-Ridera.

 

Może i czasami Kolega za dużo pisze :biggrin: ale popatrzecie na siebie ile spamu zostawiacie, głupich i nieistotnych komentarzy, co Wam ślina na jezyk przynosi.

 

A Moderatorzy... czasami ich wypowiedzi pozostaiw bez komentarza. Dlaczego nie straszy wywaleniem tematów całekiem niemotocyklowych, pisanych po 100 razy, przez najczęsciej ludzi b. młodych czy świeżaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa, zamiast sie cieszyć że człowiek podał ranking motocykli, jeszcze zanim 95% ludzi w Polsce go zobaczy to Wy najeżdzacie Ks-Ridera.

 

Może i czasami Kolega za dużo pisze :icon_rolleyes: ale popatrzecie na siebie ile spamu zostawiacie, głupich i nieistotnych komentarzy, co Wam ślina na jezyk przynosi.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKASS gratulacje, wszystko na ten temat i baaardzo trafnie. Nic dodać nic ująć.

Edytowane przez BU?KA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIUMPH to nie 600ta :P

 

No witam nastepnego EXPERTA a Ducati na stocksport to z pojemnoscia 750 ccm co Twoim zdaniem porabia ?

Klasa ta sama.

 

pozdr.

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...