Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cholera za późno zajrzałem, ma ktoś tel do osób które pojechały żeby umówić sie na dołączenie po drodze ?

 

 

 

cholera za późno zajrzałem, ma ktoś tel do osób które pojechały żeby umówić sie na dołączenie po drodze ?

 

jak tak to będę bardzo wdzięczny za sms z numerem

 

Chciałem wszystkim uczestnikom dzisisiejszej wycieczki podziekować, było miło, mam nadzieję że po zakończonych sukcesem poszukiwaniach kiełbaski udało się też znaleźć miejsce na zgrilowanie jej na ognisku :icon_biggrin: , ja niestety musiałem już sie zawijać w kierunku Wro . Przy następnych wypadach polecam się Wszej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera za późno zajrzałem, ma ktoś tel do osób które pojechały żeby umówić sie na dołączenie po drodze ?

cholera za późno zajrzałem, ma ktoś tel do osób które pojechały żeby umówić sie na dołączenie po drodze ?

 

jak tak to będę bardzo wdzięczny za sms z numerem

 

Chciałem wszystkim uczestnikom dzisisiejszej wycieczki podziekować, było miło, mam nadzieję że po zakończonych sukcesem poszukiwaniach kiełbaski udało się też znaleźć miejsce na zgrilowanie jej na ognisku :icon_biggrin: , ja niestety musiałem już sie zawijać w kierunku Wro . Przy następnych wypadach polecam się Wszej pamięci.

Melduje się po wycieczce...szcześliwie dotarłem do domu...kiełbaskę udało się zdobyć i miejsce z rozpalonym ogniskiem również odnależliśmy...bardzo przyjemny wypadzik....pozdrawiam....za Waszą zgodą oczywiście ośmielę się później zapodać fotki z wypadu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mam jazdy próbne po zimie ... wczoraj nie dałem rady z elektryką. Od następnego łikendu melduję się w Mirosławicach. może w sobotę zaliczymy jakiś wypadzik do szklarskiej na pizzę (sentyment zlotowy :flesje: )? (w niedzielę jadę na szkolenie i kolejna przejażdżka mi odpada :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą rzucam fotki z motowycieczki...Te motorki na zdjęciu (te w pomieszczeniu, na wolnym powietrzu to nasze...) to ze skansenu w Jaworzynie Śląskiej....Koncówka jak zwykle na rancho Jawy Pyraka...Jak zwykle....hahahaha...po raz drugi z rzędu, więc można pisać jak zwykle. Zjedliśmy tam wreszcie długo poszukiwane kiełbaski...

http://marcysiek.fotosik.pl/albumy/157553.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek spisał się na medal, proponuję wystawić jego kandydaturę na wycieczkowego fotografa:)

 

Kto jest za ? :bigrazz:

Ja jestem i proponuję nadać mu stopień majora-fotografa.Za stopień chyba się nie obrazi bo młody jest i awansować jeszcze może. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem i proponuję nadać mu stopień majora-fotografa.Za stopień chyba się nie obrazi bo młody jest i awansować jeszcze może. :eek:

Hahahahaha....majorem juz jestem...co do wyprawy to lepsza chyba byłaby niedziela,ale jestem elastyczny...co do miesjca również...najważniejsze aby nawinąć znów pare km w zacnym gronie.... :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia fajne. Może i ja się z wami zabiorę "następną razą". W sobotę udzielam się w pracy do 14.00 ale jak będzie ładny "ekend" podjadę do Mirosławic powąchać ślady opon i spaliny po szanownym gronie. No chyba, że w niedzielę........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza twarz, piszę tego posta drugi raz bo coś mi znowu forum płata figle.

 

Szło to tak:

 

Proponuje na kolejny wypad zamek w Ksiązu, jest przy nim zacna karczma gdzie można łatwo zaparkować żelastwo i przysiaść w ogródku na uzupełnienie płynów. Później możemy pojechac w kierunku Wołowa i Trzebnicy i albo przeprawić się promem przez Odrę albo pojechac dalej i wrócić przez Milenijny most.

Wycieczka uważam fajni i trzeba planowac na 1,5 h samej jazdy więc też miło. Jako punkt zborny możemy wybrac jakąś stacje w zachodzniej części miasta żeby nasz foto-major miał wygodny dojazd

 

Pogoda ma być dobra taka jak dziś, ja wykroiłem godzinę z czasu pracy i wyskoczyłęm przez wioski lasy i pola do Środy Śląskiej, było extra i przy okazji kupiłem chrupiące pieczywo w ulubinej piekarni więc żona też nie narzekała :) może w niedzielę wybierze się ze mną. Ale zobaczymy bo mówi że jej za głośno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurza twarz, piszę tego posta drugi raz bo coś mi znowu forum płata figle.

 

Szło to tak:

 

Proponuje na kolejny wypad zamek w Ksiązu, jest przy nim zacna karczma gdzie można łatwo zaparkować żelastwo i przysiaść w ogródku na uzupełnienie płynów. Później możemy pojechac w kierunku Wołowa i Trzebnicy i albo przeprawić się promem przez Odrę albo pojechac dalej i wrócić przez Milenijny most.

Wycieczka uważam fajni i trzeba planowac na 1,5 h samej jazdy więc też miło. Jako punkt zborny możemy wybrac jakąś stacje w zachodzniej części miasta żeby nasz foto-major miał wygodny dojazd

 

Pogoda ma być dobra taka jak dziś, ja wykroiłem godzinę z czasu pracy i wyskoczyłęm przez wioski lasy i pola do Środy Śląskiej, było extra i przy okazji kupiłem chrupiące pieczywo w ulubinej piekarni więc żona też nie narzekała :wink: może w niedzielę wybierze się ze mną. Ale zobaczymy bo mówi że jej za głośno :icon_question:

Plan niczego sobie, jestem za...dodam, ze jak bedziemy w Ksiązu to na chwilkę możemy luknąć na Palmiarnię, naprawdę warto....niedaleko od zamku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę nasz kolega Eko zaprasza wszystkich na wypad do Karpacza. Planuje wyjazd o 9tej pózniej jakiś pstrąg w Karpaczu i powrót na 19.00 . Więcej szczegółów zna Raku(Robert) wiec zainteresowanych odsyłam do niego. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę nasz kolega Eko zaprasza wszystkich na wypad do Karpacza. Planuje wyjazd o 9tej pózniej jakiś pstrąg w Karpaczu i powrót na 19.00 . Więcej szczegółów zna Raku(Robert) wiec zainteresowanych odsyłam do niego. :)

Jeśli tylko będzie pogoda to ja się piszę.Myślę że Marcysiek też.Gdzie zbiórka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...