Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadamy na zlocie.Ale jeśli będę sprowadzał to jesienią lub w zimie,oczywiście jesli moto nie sprzedam,a takie oparcie to by się mi teraz przydało,za tydzień jedziemy do Chorwacji.Prawdę powiedziawszy motorkiem przejechałem już ponad 30tyś km i nie było niezbędne,da się bez niego żyć.Ale jeśli ma być lepiej to co sobie żałować.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki serdeczne, trzeba by to było obejżeć na żywo

puki cio sam coś wydumam,mam mało czasu .

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat oparcia dla kierowcy też mnie interesuje. Te od RoadStylera są do bani, bo są sztywne i nie odchylają się. Chyba w Kuźni Motocyklowej coś takiego możnaby dorobić.

Na jednym zlocie widziałem VNa z oparciem zrobionym z wygiętej grubej chromowanej stali szerokości ok 5-6 cm i grubości ca 2 mm. Mocowane było pod siedzeniem kierowcy i pod zadupkiem (dół coś na krztałt odwróconej litery T, jedna część wchodziła pod siodło a druga opierała się na błotniku i przykręcona była śrubą od zadupka)). Poducha (owalna) na plecach była ruchoma w pionie. Przy uciśnięciu plecami fajnie sprężynowało. Próbowałem namierzyć gościa żeby wypytać gdzie to zrobił, ale mi sie nie udało go odnaleźć.

Ale pomysł i wykonanie mi się bardzo podobały.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oparcia kierowcy w stanach kosztuja od okolo 180usd do zdrowo ponad 300usd. Jak doliczyc do tego koszt transportu i ewentualnych oplat celnych to troszke drogo opieranie plecow wychodzi. Fakt ze sa te oparcia ciekawe i funkcjonalne ale...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

puki cio sam coś wydumam,mam mało czasu .

 

 

Witam :wink:

No i oto moje wypociny:

 

http://picasaweb.google.pl/drag6501/Moto

 

Poduszkę wyrwałem z allegro, koszt 90zł

Reszta to gadżety za parę złotych razem wiec koszt znikomy

3 godziny majsterkowania i wyszło to co widać

wady: kiepska estetyka, myślę że niepotrzebnie zrobiłem regulacje kontu pochylenia- strasznie to wygląda ,siedzenie zapina się nienajlepiej,

zalety: koszt właściwie żaden, w razie kraksy pasażer nie będzie uwięziony bo nie dość że przy użyciu dużej siły złoży się samo oparcie to jeszcze stelaż przechyli się znacznie do przodu, komfort jazdy ekstra .

Jutro ruszam do Mrągowa tak że nie miałem zbytnio czasu na szukanie oparcia co by pasowało do tego moto póki co mój kręgosłup jest bezpieczny a zdjąć to brzydactwo to dosłownie jedna minuta

Pozdrawiam :eek:

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś bardzo podobnego widziałem i opisałem wyżej. Płaskownik stalowy (stelaż) był nieco cieńszy, chromowany a zawias, który u Ciebie jest pod oparciem, był węższy i umieszczony na plecach (tyle) opracia dając oparciu kilka cm manewru (pochylania/odchylania).

Gratulacje dla majsterklepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do mojego Warriora dodatkowa kanape na podroze z oparciem. Po ostatniej trasie na mazury wrocilem z obitym kregoslupem. Takie rozwiazanie jest dobre w normalnym kraju z normalnymi drogami. Jesli montowac oparcie, to miekkie z gruba gabka, zeby amortyzowalo nierownosci.

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś instrukcje montażu tego filtra http://www.kuryakyn.com/products.asp?bn=metric&ci=3694

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o schemat tak jak jest rozrysowany gaźnik, taki to ja mam

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles taka zabawke? Czyzba ustawienia z instrukcji nijak sie mialy do rzeczywistosci? Nie przejmuj sie - standard - ja juz 2 razy w gazniku grzebalem po zalozeniu BAK z Barona i dalej ustawienia nie sa optymalne. 4 dysze w komplecie + 5 polozen iglicy do tego sruba od skladu mieszanki wiec kombinacji jest baaardzo duzo a te z instrukcji to sie nadawaja do....

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie odebrałem swojego roadstara z portu w Gdyni. Teraz tylko tłumaczrenia -> przegląd-> wydział komunikacji i jazda.

 

Mam kilka pytanek ale na początek jedno. Czy ktoś może mi powiedzieć jak otworzyć siedzenie kierowcy?? Próbowałem ale ni jak nie dało się otworzyć.

CO do oparcia kierowcy to mam na swim motorze założone takowe ( składane) ale nie wiem czy jest przydatne tak jakość za daleko. Jest niby regulacja ( 2 położenia ) ustawie zobaczę i dam znać. Jeżeli ktoś z Was ma jaka kolwiek instrukcję do tego ustrojstwa to byłbym wdzięczny

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...