Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seboka jak już coś postanowisz to się pochwal co to bedzie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że RS 1670 na wtrysku, nowy. Może ktoś się z was orientuje czy kupując motocykl USA wysyłając za granice na eksport odliczają jakiś podatek i czy można koszt motocykla pomniejszyć o koszt serwisu. Jeśli zostanie mi reszta pomyślę o jakimś szpanerskim customie z szerokim laczkiem, są takie zestawy do kupienia w USA do montażu w RS.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower sprowadza nowego z USA może wie coś na ten temat.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie podczas jazdy coś piska, jakby gąsienice od czołgu tylko tak jakby troche ciszej a jednak...

-mnie to wyprowadza z nerw.

Z tego co jak wyżej luknąłem w w/w temacie to powód tego zamieszania to pasek napędowy.

Trzeba go po prostu umyć wodą i mydłem a potem np. WD-4, tak ?

 

Pytanie:

 

Czy trzeba ten pasek generalnie ściągnąć czy jest jakiś knif aby zrobić to bez jego ściągania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go po prostu umyć wodą i mydłem a potem np. WD-4, tak ?

 

Pytanie:

 

Czy trzeba ten pasek generalnie ściągnąć czy jest jakiś knif aby zrobić to bez jego ściągania ?

Odkręcasz trzy śróbki: rysunek numer 30 i dajesz - szczotką, wodą i szarym mydłem :crossy:, jak nie pomaga to zabierasz się za naciąg paska :flesje:

Pozdrawiam Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie podczas jazdy coś piska, jakby gąsienice od czołgu tylko tak jakby troche ciszej a jednak...

-mnie to wyprowadza z nerw.

Z tego co jak wyżej luknąłem w w/w temacie to powód tego zamieszania to pasek napędowy.

Trzeba go po prostu umyć wodą i mydłem a potem np. WD-4, tak ?

 

Pytanie:

 

Czy trzeba ten pasek generalnie ściągnąć czy jest jakiś knif aby zrobić to bez jego ściągania ?

 

Po pierwsze sprawdź ustawienie koła. Jak jest równolegle i masz jednoślad (znaczy się kółka idą jednym śladem) to już powinno być OK. Paska nie ściągasz tylko smarujesz woda z mydłem. Swoją drogą dzisiaj w Lewinie Brzeski na zlocie gość z singla z paskiem polecił mi piankę, dedykowaną do pasków, dostępną w każdym markecie, ale nazwa uleciała mi z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz adres gostka ma na imie Tomek

 

[email protected]

 

zajmuje sie sprowadzaniem wydechów ze stanów żeczowy facet i bierze niedrogo

Paczką lotniczą w max 3.5tygodnia

morska paczka do 7 tyg 110usd taniej

niestety z usa wszystkie sa bez chomologacji

w niemczech dostaniesz od reki ale dużo drozej a z chomologacja kilka modeli ruznych firm i tu zaraz jakies 300e wiecej

pozdro

 

Tomek się nie odezwał i stwierdziłem, że te opowiadania o Stanach trzeba włożyć miedzy bajki. Zdecydowałem się kupić Cobrę z Niemiec z homologacją. Właśnie je zamontowałem ale nie wiem gdzie można załączyć zdjęcia bez zbędnych logowań itp. Tymczasem widać je w części na miniaturce. Pojeżdżę i podzielę się wrażeniami. Zdjęcia wysuniętych podnózków, obciętego błotnika, kierunkowskazów LED i w kierownicy prześlę na na priv.

Pozdrawiam

Edytowane przez green_rider_2007

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się co to za model Cobry i ile dałeś.A jeśli chodzi o Tomka który sprowadza rury ze stanów to moje Cobry właśnie On sprowadzał i jeszcze parę osób z tego forum śmiga na rurach od niego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się co to za model Cobry i ile dałeś.A jeśli chodzi o Tomka który sprowadza rury ze stanów to moje Cobry właśnie On sprowadzał i jeszcze parę osób z tego forum śmiga na rurach od niego.

 

 

Kupiłem je przez stronę http://www.cobra-exhaust.com dlatego nazwałem je Cobra ale to nie jest ta z USA. Wydechy dokładnie nazywają się Eagle RST. W komplecie mam wyjmowane wkłady tłumiące. Wyglądają dokładnie tak:

http://www.eagle-exhaust.com/Products_RST.htm - to ta sama firma.

Mają europejską homologację. Zapłaciłem 1000 €. + 50€ wysyłka. Towar dostałem prawie z dnia na dzień. Pasują idealnie i wkomplecie miałem dodatkowo osłonkę cięgła hamulca, mocowanie do zbiornika z płynem hamulcowym i oczywiście mocowania wydechu :icon_razz: Wiem, że to w cholerę kasy ale doszedłem do wniosku, że nie mam czasu i zdrowia na poszukiwania Tomka, później czekanie na towar, a później na szukanie ewentualnych wkładów tłumiących, czy kombinowanie z patentami tłumiącymi, które były opisywane na forum wcześniej.

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko. Ale Ci cene dowalili... Ja za moje V&H Longshots HS dalem z tego co pamietam 630 EUR z przesylka na miejsce w Niemczech. Oczywiscie nie maja homologacji ale jak bym chcial ciche wydechy to bym przy oryginalach planowal zostac...

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...