Skocz do zawartości

jaki motocykl wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Jak człowiek ma słuszny gabaryt to po co pasować się na XJ-kę albo cebulkę. Do miasta to dobre duże enduro z owiewką, np Supertenera- można jeździc po krawężnikach i torowisku tramwajowym. Siedzi sie wysoko i dobrze widać ponad samochodami.

I na wypad tez doskowałe - dynamika w sam raz.

Używki z lat 94-96 to wydatek koło 6-7 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mój szwagier zaczął własnie od bandita 600 2003r i

spokojnie daje rade a wczesniej również nie miał styczności z motocyklami oprócz kursu :bigrazz:

osobiście uważam że to piękny motocykl :clap:, zero problemów, a szwagier nie myśli o zmianie :wink:

polecam

 

Aha i jeśli to dla Ciebiez ważne szwagier ma 185cm i 90 kg i wygląda na tym

sprzęcie kozacko, a nie jak na hulajnodze :banghead:

----------------------------

pozdrawiam

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka :icon_biggrin: ja bym ci proponował xj 600 diversion od roku 98.wygodny oszczedny i ładny .ale po przejehaniu parunastu tys/ km bedzie dla ciebie za słaby i bedziesz chciał mocniejszy . wiec ja bym ci proponował yamaha fazer 600 ,wmiare mocny i oszczedny i jak na twój wzrost bedzie ci wygobnie .ale to ty sam musisz zdecydowac . przejedz sie na tyh obydwoch i sam sie przekonasz

 

 

 

pozdro i na =>gazie<= :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak chcesz 1 moto ktore ma cie wozic tam gdzie ty chcesz a nie "gdzie cie zawiezie" to wydaje mi sie ze cb 500 bedzie ok. Ma 60 koni, niezle osiagi, niezawodna, tania w utrzymaniu, lekka i poreczna :) takie jest moje zdanie :buttrock: :lalag:

Edytowane przez alanpts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam fz6 naprawde fajny motorek baditem tez jezdzilem i jest OK na temat tdm i xj nie wypowiadam sie bo niewiem. napewno odradzam gs500 bo za sezon dwa bedziesz chcial zmiany a t kosztuje wiec.. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja proponuję jakąś 500 lub XJ600.

 

A co do nudzenia się tych sprzętów to proponuję zjeździć komplet opon, ale tak do samego końca od boku do boku, a nie jak mają w zwyczaju królowie prostej :D , srodek do dna i szukamy czegos szybszego bo tu niema wrazeń. A nawet w długim łuku 60km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynałem od bandziora i żyję, ale trzeba uważać bo sprzęt dość mocny jak na pierwsze moto. Sam osobiście polecił bym coś z pieńscetek, choć pewnie wyglądał na tym będziesz jak na psie. Prawda jest taka, na lżejszym sprzęcie znacznie się szybciej uczysz, a jeszcze nie masz pojęcia jak będziesz chciał jeździć i czym jeździć i gdzie jeździć, dlatego po roku nawet jak byś litra kupił to za rok pewnie byś zmieniał na coś innego :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...