Skocz do zawartości

Kask Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko da się załatwić - ja napiszę tak:

- status Gift

- cło 0%

- VAT 0%

 

:banghead:

 

 

to nie jest żadną regułą, sćiagam sporo i paczki z giftem i wartości deklarowaną 14$ były clone, raz nawet musałem udowadniać jaka jest prawdziwa wartość rzeczy w paczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli dużo ściągasz stafu ze stanów jako gift to się mogą przyczepić...z tego co kojarzę jest jakiś limit paczek prezentowych na miesiąc dla danego obywatela :buttrock:

 

a co do cło 0 i Vat 0 to tylko do wartości 75 euro :biggrin: powyżej wszystko jest clone.

 

swoją drogą...dolar idzie w górę :biggrin: coraz mniej opłacalnie się robi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli dużo ściągasz stafu ze stanów jako gift to się mogą przyczepić...z tego co kojarzę jest jakiś limit paczek prezentowych na miesiąc dla danego obywatela :crossy:

 

Dokładnie tak - jak kupuje się dla siebie to nie ma problemu. W przypadku dużej ilości paczek ze statusem "Gift" UC zaczyna się czepiać.

 

 

swoją drogą...dolar idzie w górę :banghead: coraz mniej opłacalnie się robi :)

 

Nawet jakby $ dobił do 3 zł to i tak kupowanie za granicą będzie opłacalne, bo:

- większość rzeczy cały czas będzie i tak tańsza niż w PL

- za granicą można kupić wszystko we wszystkich kolorach (do PL nie wszystko dociera, bo albo nie ma dystrybutorów albo jest za drogie jak na polskie realia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Wiem z tą ceną dolara to tak dla jaj :banghead: mnie tam pasuje że dolar coraz wyżej bo dostaje alimenty w zielonych :)

 

a swoją drogą, cos mi się wydaje ze w niedługim czasie, buty, kask, i pewnie kilka jeszcze pierdół dotrze do mnie z USA.. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam kupiłem sobie kask Fox v3 i zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie po co jest ta wstążeczka przy zapięciu (taka czerwona miękka)

 

http://img149.imageshack.us/my.php?image=obraz009h.jpg

Ciężko tu cokolwiek zobaczyć ale mam O'neal i przy tym zapięciu, na tych metalowych "kółeczkach" przy jednym też jestt taka wstążka pewnie o to ci chodzi. Poprostu to jest po to aby sie łatwiej rozpinało zapinke.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te zapięcia DD mnie strasznie irytują żeby nie powiedzieć inaczej...

na początku troche inaczej niż na ten zatrzaskowy(dla mnie mniej wygodny jesli chodzi o szybkie zapiecie, rozpiecie), ale do wszystkiego sie mozna przyzwyczaić:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie mam takiej wstążeczki??? :evil:

To sobie dowiąż :clap: Ja mam DD i sie przyzwyczajłem, dla mnie są wygodniejsze bo zawsze dociągnisz pasek jak ci pasuje bez kombinowania przy zapieciu żeby to przedłużyć pasek czy też skrucić.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...