Skocz do zawartości

Nareszcie?


shadok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głupie gadanie. I tak nas samochodziarze nie widzą i tak. Dla mnie oczywiste jest, że jeżdżę na długich i z góry zakładam, że jak to Rossi powiedział w "Faster & Faster" "It's dangerous not only you, but all the fucking idiots ridig the car" :icon_mrgreen:

Lepiej niech już wszyscy jeżdżą cały czas na światłach, niż by jakiś idiota w deszczowe, pochmurne popołudnie miał zapie**alać bez... Jak będzie obowiązek, to wiadomo że po jakimś czasie mniej ludzi będzie zapominać o światłach. Proste. Skoro ktoś nie potrafi sam myśleć, trzeba zrobić przepis który go do tego zmusza.

Kamizelki napewno nie założę, nie po to kupowałem taki ładny kombinezon żeby go ukrywać :biggrin:

Może niech każą wszystkie samochody odblaskową farbą malować? Też będzie lepiej widać :icon_mrgreen:

Prędzej niech się zajmą rowerzystami, ich jest więcej, no wiadomo ilu z nich ma/jeździ na światłach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierd....e, jeszcze w akmizelkach kaza jezdzic, normalnie sie upije dzisiaj... coz, ja tego gowna nie zaloze, 99% moich znajomych tez, oi znowu trza bedzie j*b...ej psiarni uciekac :D. Nigdy w tym gownie nie jezdzilem, ale nie wyobrazam sobie jazdy w okolicach 150-200 z taka luzna kamizelka - toc to jak zagie bedzie sie telepac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietla w autach caly rok. to nastepna glupota wymyslona przez naszych bezmyslnych pajacy. przynajmniej bylo wiadomo ze jedzie motocyklista. a teraz jak wszyscy beda jezdzic na swiatlach juz nikt nie bedzie zwacal na nas uwagi. ten pomysl jest chory jak wiekszosc, przeciez jest tyle innych zeczy do roboty ( NIECH SIE ZAJMA CZYMS POZADNYM WKANCU)

 

 

Lukass, ale jak będziesz jechał wśród samochodów z włączonymi światłami to już nie będziesz sie tak wyróżniał pośród tłumu, czyli nie będziesz aż tak widoczny. W Niemczech chyba w przyszłym roku dopiero wejdzie ustawa o przymusie jazdy na światłach zimą, a wypadków to mniej jest :D

 

Zawsze można zapierdzielać na długich :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie. I tak nas samochodziarze nie widzą i tak. Dla mnie oczywiste jest, że jeżdżę na długich i z góry zakładam, że jak to Rossi powiedział w "Faster & Faster" "It's dangerous not only you, but all the fucking idiots ridig the car" :rolleyes:

Lepiej niech już wszyscy jeżdżą cały czas na światłach, niż by jakiś idiota w deszczowe, pochmurne popołudnie miał zapie**alać bez... Jak będzie obowiązek, to wiadomo że po jakimś czasie mniej ludzi będzie zapominać o światłach. Proste. Skoro ktoś nie potrafi sam myśleć, trzeba zrobić przepis który go do tego zmusza.

Kamizelki napewno nie założę, nie po to kupowałem taki ładny kombinezon żeby go ukrywać :D

Może niech każą wszystkie samochody odblaskową farbą malować? Też będzie lepiej widać :buttrock:

Prędzej niech się zajmą rowerzystami, ich jest więcej, no wiadomo ilu z nich ma/jeździ na światłach...

tak OT , co to za film byl??? Z Rossim??

 

Przepis z jednej strony dobry z drugiej zly... wazne ze ktos sobie na tym zarobi , a nie ze bedzie bezpieczniej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietla w autach caly rok. to nastepna glupota wymyslona przez naszych bezmyslnych pajacy. przynajmniej bylo wiadomo ze jedzie motocyklista. a teraz jak wszyscy beda jezdzic na swiatlach juz nikt nie bedzie zwacal na nas uwagi. ten pomysl jest chory jak wiekszosc, przeciez jest tyle innych zeczy do roboty ( NIECH SIE ZAJMA CZYMS POZADNYM WKANCU)

 

I co z tego, ze motocyklisci byli uprzywilejowani i mogli jezdzic na swiatłach. Poczytaj w dziale "wypadki smutne...: o tym ile razy ktorys z nas pisze, ze nikt go nie widział, pomimo swiatel, kamizelki itp. Przeciez kazdy z nas wie, ze motocyklistow sie w Polsce olewa!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz przynajmniej kierowcy nie beda mieli pewnosci czy jedzie moto czy samochod. Analogia z kamizelkami nasuwa sie sama.

Pomysł trafiony, bo swiatła zwiekszaja widocznosc i niejednemu sposród nas uratuja zycie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1pc kombinezon a na nim kamizelka :bigrazz: to dopiero będzie widok :)

 

Bracia uciekamy stąd !!! gdzieś, gdzie nas lubią a sezon trwa cały rok :banghead:

-----------------------------------------

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1pc kombinezon a na nim kamizelka :) to dopiero będzie widok :banghead:

-----------------------------------------

 

K**** mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy do Ciebie nie dociera, ze lepiej mniej efekciarsko wygladać, ale jeżdzić bezpiecznie niz gryżć trawę od spodu.

Jeżeli masz tyle lat ile w opisie i sprzęt, który deklarujesz to jeszcze bardziej popieram rozwiazania nowej ustawy dotyczącej prawa jazdy.

 

P.S. Przepraszam za wulgaryzm, ale nie wytrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy do Ciebie nie dociera, ze lepiej mniej efekciarsko wygladać, ale jeżdzić bezpiecznie niz gryżć trawę od spodu.

Jeżeli masz tyle lat ile w opisie i sprzęt, który deklarujesz to jeszcze bardziej popieram rozwiazania nowej ustawy dotyczącej prawa jazdy.

 

P.S. Przepraszam za wulgaryzm, ale nie wytrzymałem.

 

Nie probuj uszczesliwiac ludzi na sile. Jego sprawa czym i jak jezdzi...

 

Co do swiatel - jest mi to w sumie obojetne, choc lepiej zeby zostalo tak jak jest...

 

Co do kamizelek - zglupieli do reszty... Rozumiem jesli ktos chce jezdzic w kamizelce (sam sie do tej grupy zaliczam), to niech jezdzi. Lecz jesli ktos nie ma ochoty bo uwaza to za obciach/glupote/nie komfortowe etc. niech nie jezdzi. Dla mnie tak samo bzdurny przepis jak pasy...

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy do Ciebie nie dociera, ze lepiej mniej efekciarsko wygladać, ale jeżdzić bezpiecznie niz gryżć trawę od spodu.

Jeżeli masz tyle lat ile w opisie i sprzęt, który deklarujesz to jeszcze bardziej popieram rozwiazania nowej ustawy dotyczącej prawa jazdy.

 

P.S. Przepraszam za wulgaryzm, ale nie wytrzymałem.

 

Lepiej uświadamiać społeczeństwu że na drogach nie poruszają się same puszki a nie wymuszać na nas

zakładanie oczojebnej kamizeleczki na która po miesiacu ludziska przestaną reagować

 

P.S

A co ma do tego czym jeżdze? :banghead: weź sobie lepiej lecytnke zażyj :)

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy do Ciebie nie dociera, ze lepiej mniej efekciarsko wygladać, ale jeżdzić bezpiecznie niz gryżć trawę od spodu.

Jeżeli masz tyle lat ile w opisie i sprzęt, który deklarujesz to jeszcze bardziej popieram rozwiazania nowej ustawy dotyczącej prawa jazdy.

 

P.S. Przepraszam za wulgaryzm, ale nie wytrzymałem.

 

 

Kombinezony motocyklowe raz że często kolorami przypominają strój karnawałowo-cyrkowy, dwa, mają powszywane odblaskowe wstawki. Więc kamizelka to idiotyczny pomysł. Sztuka dla sztuki, ma zakrywać to co służy bezpieczeństwu ... aby niby było bezpieczniej.

 

 

Precz z przmusem :bigrazz: .

Qrcze na stare lata staję się anarchistą :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...