Skocz do zawartości

Według mnie przesada!!!!


KUBAR1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżywacie jak żaba sraczkę :(

Jeden robi bączki na komarku a drugi stunt na HD. Jak go stać, to co mi do tego?

Na drugim filmie fachowcy od gumiarza zajechali bejcę klienta, w której mieli tylko wymienić opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uczepiliscie sie kasy ? fanem HD nie jestem na moje niefachowe oko to mogl byc Sportster ktory kosztuje nowy ca. 8000 € wiec zadna rewelacja. To jednak co gosciu wyprawia naprawde pieknie sie oglada.

 

ciekawy jestem czy podczas egzaminu na olacu w WORD'zie by mu te osemki zaliczyli ???

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banghead.gif banghead.gif eek.gif

przypadkiem przegladajac youtube znalazlem to. moim zdaniem to male przegiecie..!!! wykozystywanie HD to wariacji jak na filmie. Moim zdaniem HD to jakas renoma wyrobiona marka i nalezal by sie jej szacunek!! podejzewam ze od tych wyczynow padl silnik ( brak smarowania) i motor poszedl an zlom!!!!

do takiego typu zabaw panowie powinni wykorzystwac inne ( zrestz tez nei stworzone do tego tylu "niby jazdy")

Moze sie myle ale lekko sie zbulwersowalem..Hd to czesto marzenie wielu ludzi pot i lat apracy a oni tak niszcza!!!! icon_evil.gif banghead.gif

co okreslasz mianem niby jazdy? to ze gosc wykreca cyrkle ? powiem ci ze ludzie tego typu maja motocykl w malym palcu i bardzo zadko jakakolwiek sytuacja na drodze jest w stanie ich zaskoczyc.. na tym forum przyjeło sie ze jazda na 1 kole jest zla i dziecinna... ale tak naprawde dzieki takiej a nie innej jezdzie czlowiek uczy sie panowac nad moto w ekstremalnych sytuacjach... a co do tego ze gosc katuje HD to akurat szacunek tylko mu sie nalezy bo takim kondonem ciezko cokolwiek zdzialac.. i co wiecej.. jesli nazbierales juz na swoj wlasny egzeplaz hd to panowie z fabryki naprawde ochoczo ci go zbuduja.. nie boj sie dla kazdego starczy !!

Edytowane przez IG?A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie wymiata :) Szacun dla tego pana, wreszcie pokazal, ze Harleye sie jednak do czegos nadaja :bigrazz: :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A hd, jak hd. Kupa kasy i nie jeździ.

 

hehe -no widać jednak że jeździ :)

szacunek dla gościa

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba gościom przyznać: maja wyczute sprzęty, nie ma co... :bigrazz: co zaś do maszyn pod tytułem H-D to nie będę się wypowiadał bo mógłbym baaardzo urazić tego czy tamtego...

 

No ja w tym nic przesadnego nie widzę.

Zawsze znajdzie się ktoś z forsą, albo i nie czego dowodem jest pamiętna akcja dzidka prowokatora :) :

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=335...425904&q=dzidek

 

Cholernie mi żal tego autka ale co zrobić...

Tak było, jest i będzie ;)

 

Cya cya

 

Jakie to...polskie...takie...typowe nasze realia: biemdablju a za jego kółkiem...BURAK (wieśniak, ćwok itp...)

efekt nietrudny do przewidzenia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: :) :bigrazz:

przypadkiem przegladajac youtube znalazlem to. moim zdaniem to male przegiecie..!!! wykozystywanie HD to wariacji jak na filmie. Moim zdaniem HD to jakas renoma wyrobiona marka i nalezal by sie jej szacunek!! podejzewam ze od tych wyczynow padl silnik ( brak smarowania) i motor poszedl an zlom!!!!

do takiego typu zabaw panowie powinni wykorzystwac inne ( zrestz tez nei stworzone do tego tylu "niby jazdy")

Moze sie myle ale lekko sie zbulwersowalem..Hd to czesto marzenie wielu ludzi pot i lat apracy a oni tak niszcza!!!! :) ;)

 

do smietnika z tym tematem

masz strasznie waskie myslenie - z twojej wypowiedzi wynika ze inne motocykle niz HD to smietniki - rozpedz sie i walnij glowa w slup - zmien podejscie do zycia moze bedzie ci razniej

 

sam mam hd i klv i zonka ma hd - i nie jestesmy bogaci - cala nasza kase pakujemy w 2 sprzety - ale takiego podejscia jak ty to nigdy nie mialem(ZE HD TO MOTO a inne to ...)

moze ty masz jakis kompleks hd???

zastanow sie.

 

DO SMIETNIKA Z TYM TEMATEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

do smietnika z tym tematem

masz strasznie waskie myslenie - z twojej wypowiedzi wynika ze inne motocykle niz HD to smietniki - rozpedz sie i walnij glowa w slup - zmien podejscie do zycia moze bedzie ci razniej

 

sam mam hd i klv i zonka ma hd - i nie jestesmy bogaci - cala nasza kase pakujemy w 2 sprzety - ale takiego podejscia jak ty to nigdy nie mialem(ZE HD TO MOTO a inne to ...)

moze ty masz jakis kompleks hd???

zastanow sie.

 

a tak wogole - to goscie super maja opanowane sprzeciki - oby takich wiecej co to na hd takie numery potrafia - moze padnie mit ze hd nie potrafi !!!

 

DO SMIETNIKA Z TYM TEMATEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P :banghead: :eek:

przypadkiem przegladajac youtube znalazlem to. moim zdaniem to male przegiecie..!!! wykozystywanie HD to wariacji jak na filmie. Moim zdaniem HD to jakas renoma wyrobiona marka i nalezal by sie jej szacunek!! podejzewam ze od tych wyczynow padl silnik ( brak smarowania) i motor poszedl an zlom!!!!

do takiego typu zabaw panowie powinni wykorzystwac inne ( zrestz tez nei stworzone do tego tylu "niby jazdy")

Moze sie myle ale lekko sie zbulwersowalem..Hd to czesto marzenie wielu ludzi pot i lat apracy a oni tak niszcza!!!! :biggrin: :banghead:

 

Zgadzam sie z tobą w 100% marzenie pot itd (w przypadku każdego pmoto ocząwszy od Aprilli a skończywszy na - nie wiem na czym ;) - jest to praca praca i jeszcze raz praca). Tak więc może kupując wszystkie motocykle wstawiajmy je do garaży i nie dotykajmy bo może ktoś zbeszcześci ich homor, blask. A HD to już w ogóle może nie powinien być sprzedawany pierwszemu lepszemu nabywcy ,tylko takiemu który podpisze cyrograf, że ma dom, merca, psa i kota jest wpływowym prominentnym działaczem czegoś tam i nie będzie go używał do jazdy innej niż rekreacyjna.

 

Sam widzisz, że to co napisałem wydaje się śmieszne. Prawda jest taka, że takiego Harleya po ostrym używnaiu w stanach kupisz w u nas w kraju i będziesz sie cieszył jak dziecko (jeśli ci motocykle HD odpowiadają), a Johny Hamburger z Texasu powie, że nigdy nim nie dzidował i oleju nie bierze - hehe.

 

A na dowód, że s HD w stanach wyczyniają różne ciekawostki poniższy link.

 

>>>UWAGA DRASTYCZNY<< ;)

 

http://www.dpccars.com/motorcycle/12-17-06...acing-Crash.htm

 

Pozdrawiam

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no dobry filmik, co do oburzenia autora tematu to jest takie powiedzenie "jego małpy, jego cyrk" i nikomu nic do tego. Jedyne za co bym zjebkę gościowi zrobił to za stawanie na bagażniku auta :biggrin: (noo chyba że to jego).

A z końcówki filmiku widać że HD to mściwa marka - po glebie kierownica trafiła gościa w jaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa co to jest "klimat motocyklowy"?? koles w smierdzacej kamizelce dzinsowej zalozonej na skore z tlustymi dlugimi wlosami wiszacymi jak stronki??...

z brudem za paznokciami i w objulanych spodniach??

higiena osobista to sprawa indywidualna, niemniej jednak domniemać można, że dla niego motocykle to pasja a nie tylko szpan przed laskami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film fajny. Takie rzeczy na harley'u to sztuka ;)

 

Z uwagi na zbaczanie dysputy w stronę awantury, postuluję:

OCZYSZCZALNIA

Szkoda serwera.

 

Kto chce, zdąży ściągnąć film.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...