Skocz do zawartości

Hein Gerick


Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię zakupy w Hein Gereicke na Mariensztacie. Sklep duży, obsługa miła, ceny mozna negocjować. Feler polega na tym, że często nie ma rozmiarów w interesujących Cię kolorach ciucha, lub odwrotnie. Kupił - nie kupił, podjedź, poprzymierzaj, sprawdź ceny.

Warszawa, ul. Mariensztat 8.

 

:) Tomek.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku sklep na Mariensztacie znam, niestety buty, które chcę kupić kosztują tam ponad 800 zł, myslę, że znajdę je gdzieś trochę taniej. Na Motobazarze kupiłem spodnie Hein Gerick za połowę ceny katalogowej, nie wziąłem wizytówki firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu znalazłem ciekawe oferty , sam sie zastanawiam nad butami bo dość mam już smigania w glanach :icon_razz: http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1079352

Niedawno kupowałem od niego buty i spodnie,bardzo miły gość.Towaru ma od groma w swoim sklepie.

Ja pojechałem do niego do sklepu.Jak byś się z gosciem dogadał to powołaj sie na mnie to da ci rabat niezły.Powiec ze masz namiary od Tadeusza z Ozorkowa.Możesz śmiało negocjowac cene.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bajzlu rok temu moja kobieta kupila spodenki HG za 350zl, takie same na Mariensztacie kosztowaly ponad 900zl.

Wg mnie warto na bazar poczekac, choc prawdopodobnie bedzie rowniez jak co roku na Moto Bike Show.

 

Sam od niej kupilem moje spodenki Polo tez za 350zl, moze piekne i z bajerami nie sa, ale 2 pelne sezony daly rade i nadal sa w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię zakupy w Hein Gereicke na Mariensztacie. Sklep duży, obsługa miła, ceny mozna negocjować. Feler polega na tym, że często nie ma rozmiarów w interesujących Cię kolorach ciucha, lub odwrotnie. Kupił - nie kupił, podjedź, poprzymierzaj, sprawdź ceny.

Warszawa, ul. Mariensztat 8.

 

:crossy: Tomek.

 

Kiedyś w tym sklepie mi koleś powiedział, że może mi przywieźć buty ale jak nie będ apasowac to sorry, mam problem. Ciekawe gdzie miałem je przymierzyć.

 

Mam wszystkie ciuchy z HG i żona też, kupione zostały na Bazarze od kolesi co zawsze maja 3-4 stoiska. jeżdżą białymi Vanami i mają ciuchy praktycznie tylko z HG. Zawsze są. Tez nie mam przy sopbie wizytówki, ale sa jakoś z Pomorskiego, M&Ch chyba jakoś tak się nazywają.

Kurtke kupiłem o 30% taniej niż w sklepie, buty Didadory dla żony zamioast za 599 kupiłem za 380.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wam pomogę z namiarami na ludzi od ciuchów HG .

Z waszych komentarzy domyślam się , że chodzi o firmę MCH&A z Mikołajek Pomorskich (strasznie kiepski dojazd ale warto - mają masę towaru na miejscu) . Podaję namiary : 601690402; 055 2770056.

W tamtym roku kupiłem u nich kurtkę Arlena i była sporo tańsza niż w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

januszm skorzystaj z namiarów podanych przez Jako. Masz tu ich aukcje na allegro http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1176040. Odwiedzić ich zawsze warto, jak masz coś do kupienia. Poza tym bywają na każdym motobajzlu.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep duży, obsługa miła, ceny mozna negocjować. Feler polega na tym, że często nie ma rozmiarów w interesujących Cię kolorach ciucha, lub odwrotnie.

Co do tej miłej obsługi to bym się Tomku pospierał i nie często a zazwyczaj nie ma interesującego nabywcę rozmiaru.

A jak uciekają poza wawe to dobrze.

Z waszych komentarzy domyślam się , że chodzi o firmę MCH&A z Mikołajek Pomorskich (strasznie kiepski dojazd ale warto - mają masę towaru na miejscu)

Dokładnie tak jest.Dzwoniłem do nich i mają dobre podejście do klienta (cenowe :icon_biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę odwiedziłem sklep w Mikołajkach Pomorskich i zdecydowanie moge go polecić. Jak trzeba to otworzą nawet w niedzielę albo o północy. Doajzd taki sobie ale towaru w bród, od taniochy po nowe modele dobrych firm we wszystkich popularnych kolorach. Sam kupiłem kurtke Arlen, spodnie i rękawice Greicke, braciak tez coś skorzystał. W sumie połowa ceny salonowej za szmaty bez wad.

Kaski i buty też do wyboru i koloru, łącznie z nowymi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...