Skocz do zawartości

GSXR dziwna sprawa-kupno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od dawna ogladam to forum i sledze tematy jednak dopiero dzis sie zarejestrowalem!!!!

Mam pytanie.... jestem zainteresowany kupnem mojego 1 zasuwacza!! Jest to Suzuki GSXR 600 z 99roku,,, wszytsko jest ok stan itd ale cos dziwnego...motocykl ma z lewej strony 2 dzwignie>????????? nie wiem po co to i o co chodzi???????? jakies pomysly???????????? Pan do ktorego dzwonilem mowiel ze to tylny hamulec???czy to mozliwe???? mowiel ze zamontowano go w celu lepszego hamowania!!! czy to moze mi sie przydac ???? co sadzicie o tym rozwiazaniu????? ktos je stosowal ??? ja widze 1 raz ?!?!?!??!?! a tutaj fotka tego ...aha dodam ze motocykl ma zmieniana kierownice... i widełki inne od modelu 750 mocniejsze niby bardziej wydajne tak mi tlumaczyl wlasciciel http://img78.imageshack.us/my.php?image=smdc0007ll9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest GSXR zrobiony na streeta. Szeroka kierownica, do tego handbreak(to ten hamulec). Taki dodatkowy hamulec montuje się w motocykla do freestylu. Podczas, gdy jedziesz na tylnym kole siedząc na zbiorniku z nogami przeciągniętymi przez kiere, możesz skorygować poziom właśnie tym hamulcem. Jeżeli ty chcesz normalnie śmigać na moto, a nie bawić się w stunt to radzę się trzymać od tego moto. A ten miły sprzedawca chce ci kit wcisnąć i tyle!!!

 

Pozdrawiam Michał

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest GSXR zrobiony na streeta. Szeroka kierownica, do tego handbreak(to ten hamulec). Taki dodatkowy hamulec montuje się w motocykla do freestylu. Podczas, gdy jedziesz na tylnym kole siedząc na zbiorniku z nogami przeciągniętymi przez kiere, możesz skorygować poziom właśnie tym hamulcem. Jeżeli ty chcesz normalnie śmigać na moto, a nie bawić się w stunt to radzę się trzymać od tego moto. A ten miły sprzedawca chce ci kit wcisnąć i tyle!!!

 

Pozdrawiam Michał

 

ZGADZAM SIE W 100%

to moto jest przerobione i przystosowane do freestyle-u

i pewnie WIELEEEEE przeszlo

jezeli chcesz uzywac go do normalnej jazdy to zapomnij o nim jak najszybciej to jest SKARBONA

silnik zawieszenie a i pewnie rama sa zuzyte i ponadwyrerzane.

 

OMIJAJ GO Z DALEKA _ SZKODA KASY I NERWOW.

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a tak sie napalielm!!! myslicie ze jest mocno wyekspoatowany?? cena to 6700 motor jest zarejestrowany i ma OC nowe klocki ( jakies sportowe gosc mowil ) opony lancuch plyny akumulator (żelowy -podobno lepszy )

On mi tlumaczyl ze szeroka kierownica jest wygodna w dalsze trasy a ten hamulec to dla bezpieczenstwa... hmmm ale skoro mowicie ze nie nadaje sie to szukam dalej

Wielkie dzieki za informacje!!!!

Dobrze spytac kogos kto sie zan - fachowcow :buttrock:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma jeszcze wciśnięty bak... "dla lepszego umocowania bagażu" heh... Jakie to bezpieczeństwo miec klamke hamulca pod klamką sprzegła?? Klocki moze i ma spotrowe ale przez to tarcze szybciej dostają w dupe a jemu pewnie zwykle nie wytrzymywaly.. O tym, że są nowe płyny to każdy pisze, Akumulatoż zelowy to raczej norma.. Jest o wiele wygodniejszy w eksploatacji i nie ma z nim problemów( ja zawsze mam takie).. Szegoka kierownica moze i jest wygodna ale przez to jestes narażony na wieksze podmuchy wiatru co nie jest takie wygodne... Ale to moto to na 100% było wykorzystywane do stuntu i ma za sobą nie jedną glebe...

 

A może ma jeszcze wciśnięty bak... "dla lepszego umocowania bagażu" heh... Jakie to bezpieczeństwo miec klamke hamulca pod klamką sprzegła?? Klocki moze i ma spotrowe ale przez to tarcze szybciej dostają w dupe a jemu pewnie zwykle nie wytrzymywaly.. O tym, że są nowe płyny to każdy pisze, Akumulator zelowy to raczej norma.. Jest o wiele wygodniejszy w eksploatacji i nie ma z nim problemów( ja zawsze mam takie).. Szegoka kierownica moze i jest wygodna ale przez to jestes narażony na wieksze podmuchy wiatru co nie jest takie wygodne... Ale to moto to na 100% było wykorzystywane do stuntu i ma za sobą nie jedną glebe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Powiedział ci, że założył nowy łańcuch ( a co stary urwał, jak wchodził na gumę, bo już takie akcje widziałem). Spytaj się go, jaka jest z tyłu zębatka bo wydaje mi się, że 60 zębów to minimum :buttrock: :D :evil: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary to moto to bedize wydymane jak "bura suka" - tak jak Stifler pisał nawet bak jest wniegony "do turystyki".Jak chcesz wtopic i dokładac co chwile to kupuj padake. No chyba ze chcesz sie odrazu uczyć stuntu , bez opanowania jednostki to moto jest przygotowane.Kup sobie tylko z 30 crashpadów, zebyć ci starczyło chcociaż na miesiąc.

 

ta furka nadaje sie tylko do zatyrania. Jak bedziesz to kupował to pomyśl ze kupujesz skarbonke bez dna.Dlaczego skarbonke, bo bedziesz wkładał kupe kasy w niego a jak juz "rozbijesz" to kasy w srodku nie bedzie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz skarbonke bez dna.Dlaczego skarbonke, bo bedziesz wkładał kupe kasy w niego a jak juz "rozbijesz" to kasy w srodku nie bedzie.

 

nie zgodze sie z toba. Uwazam ze kupujac "skarbonke" mozna ja tylko postwic na polce.. tak jak motocykl bedzie stac w garazu, bo nie bedzie jezdzil

 

lub tez kupujesz "skarbonke" bo chcesz zaoszczedzic pieniadze - kupic motocykl bardzo tanio i to swiadczy o twoim skapstwie i o tym ze masz "weza w kieszeni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytsko jest ok stan itd (...)

 

Czy widziałeś to moto na "żywo"? Coś mi się wydaje, że swoje pozytywne odczucia opierasz na kilku fotkach i telefonicznej rozmowie z właścicielem. Myślę, że powyższe posty są dostatecznie zniechęcające, a na przyszłość trochę więcej dystansu do tego co mówią sprzedający. Witaj na Forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że możesz go kupic, zrobić jak nowy z owiewkami i sprzedać z zyskiem

 

 

albo jeździć powoli żeby np. rama nie pękła i nic sie nie stało , bo dziewczyny lecą na takie przerobione motocykle,

lepiej wyglądają od tych w plastikach , w plastikach to takie już oklepane i wszystkie takie same,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...