Skocz do zawartości

Treningi GRANDys duo Promotion


BartZX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się z Wrocławia. Szukam miejsca na przyczepie, tudzież kompana na jedno miejsce wolne - jesli uda mi się załatwić samochód (z tym raczej nie będzie problemu) i przyczepkę (tu zagadka).

 

Najchętniej pierwszy dzień zrobiłbym na obecnych gumach, z wieczora przerzucił się na 'nowe', kupione już używki. Jest ryzyko, że nie dadzą rady z wymianą wszystkim chętnym i lepiej mieć to za sobą już we Wrocku (wolałbym tego uniknąć, bo obecne oponki jeszcze się nie skończyły).

Edytowane przez CBRedzio

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę pojechać do Poznania 14-15.07 na treningi.

 

Niestety w grupie początkującej C nie ma już miejsc.

 

Co do B to może się znajdzie.

 

W grupie B jest wymóg czasowy (1,45 - 2,00 )

 

Nie wiem czy dam radę ?

 

W zeszłym roku latałem po torze w Lublinie na 10 letnim Thunderze i wykręciłem pod koniec dnia czas 1,07 s a najszybsi goście którzy w Poznaniu robili 1,52 s mieli czas 1,01 s.

 

Zastanawiam się czy jednak nie nauczyłby się człowiek wiecej zaczynająć od grupy C ???

 

pozdr,

 

siurniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W zeszłym roku latałem po torze w Lublinie na 10 letnim Thunderze i wykręciłem pod koniec dnia czas 1,07 s a najszybsi goście którzy w Poznaniu robili 1,52 s mieli czas 1,01 s.

Krolik, z takimi czasami to Ty zmiast do Poznania powinieneś jechać do Laguna Seca :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę pojechać do Poznania 14-15.07 na treningi.

 

Niestety w grupie początkującej C nie ma już miejsc.

 

...

 

/quote]

 

z doświadczenia (maj'07 pierwszy raz na torze) 2 rady: nie przejmuj się B czy C, nie licz, że ktoś Cię będzie czegoś uczył - będziesz miał tor do dyspozycji, pomiar czasu i możliwość zapytania doświadczonych/zawodników w przerwach pomiędzy jazdami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie udzielaj koledze nieprzemyslanych odpowiedzi, jest duza roznica pomiedzy C a B oraz czasem 2.00 a 1.52, mnie osobiscie denerwuja ludzie, ktorzy sa pierwszy raz na torze i jada w B, dlaczego? poniewaz stwarzaja ZAGROZENIE, po to sa te grupy, zeby jezdzic we wlasciwej :)

 

inna sprawa jest taka, ze jak kolega nie jest matolem i zastosuje sie do wymogow jazdy w grupie B, to go spokojnie lepsi objada i sie nie beda wku**iac... przyjedz KROLIK, chetnie ci pomozemy zaznajomic sie z torem :D

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolik, z takimi czasami to Ty zmiast do Poznania powinieneś jechać do Laguna Seca ;)

 

Sligier pytam poważnie a Ty robisz sobie jaja ;)

 

Raz tylko jeździłem po torze w Lublinie w zeszłym roku i bardzo mi się to spodobało.

 

A pod koniec dnia faktycznie robiłem czas gorszy o 1-3 sekundy gorszy niż większość scigantów na nowych sportach.

 

 

Lobo dzięki.

Przelew już poszedł. teraz tylko czekam na info czy tak czy nie.

 

 

pozdr,

siurniety

 

P.S.

Jak przyjadę w piątek 13 po południu to nie będzie problemu z wynajęciem przyczepy ?

Edytowane przez siurniety krolik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Siurnięty, nie wiem czemu jak wcześniej czytałem Twojego posta to zrozumiałem, że Ty jeździłeś 1:07 w Poznaniu i po prostu myślałem że się pomyliłeś, dlatego zażartowałem z tą laguną :) Przez tą pogodę (a raczej przez wczorajsze bronxy :) ) jestem dzisiaj jakiś nieprzytomny - sorrrrry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ziomale, w zwiazku z licznymi pytaniami odnosnie kto i z kim i kiedy odpowiadam:

 

mojego szpeja zabiera Sligier, ja przyczepki nie biore, razem z bracholem jade puszka, ale nie wiem czy kogos zabiore w tamta strone...

 

...czyli jak mowilem na ostatniej rundzie, niech sie kazdy martwi o siebie hehehe :icon_mrgreen:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sligier pytam poważnie a Ty robisz sobie jaja :icon_mrgreen:

 

Raz tylko jeździłem po torze w Lublinie w zeszłym roku i bardzo mi się to spodobało.

 

A pod koniec dnia faktycznie robiłem czas gorszy o 1-3 sekundy gorszy niż większość scigantów na nowych sportach.

Lobo dzięki.

Przelew już poszedł. teraz tylko czekam na info czy tak czy nie.

pozdr,

siurniety

 

P.S.

Jak przyjadę w piątek 13 po południu to nie będzie problemu z wynajęciem przyczepy ?

 

Siurnięty Króliku. Ja Ciebie pamiętam z czasów Twojej bytności na forum Gazety. W pewnym momencie musiałeś jakiemuś miłośnikowi wielbłądów udowadniać, że nim nie jesteś. To Ty? Na Twoim miejscu przynajmniej pojechałbym w poniedziałek na trening AWK i zapoznał się z torem. Ale nie bój nic - zgłoś się do naszej wesołej ekipy z Krakowa. Ktoś Cię poprowadzi na pierwszych kółkach. Na problem przyczepy nic Ci nie poradzę ale telefon do gościa wynajmującego te cuda :602176846.

 

Jest też trening w kolejnym tygodniu organizowany przez niemiecką firmę BBB. Jakiś taki dziwny, bo w poniedziałek i wtorek ale może to jakaś opcja dla tych, co się spóźnili na Grandysów.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Marcin Osikowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siurnięty Króliku. Ja Ciebie pamiętam z czasów Twojej bytności na forum Gazety. W pewnym momencie musiałeś jakiemuś miłośnikowi wielbłądów udowadniać, że nim nie jesteś. To Ty? Na Twoim miejscu przynajmniej pojechałbym w poniedziałek na trening AWK i zapoznał się z torem. Ale nie bój nic - zgłoś się do naszej wesołej ekipy z Krakowa. Ktoś Cię poprowadzi na pierwszych kółkach. Na problem przyczepy nic Ci nie poradzę ale telefon do gościa wynajmującego te cuda :602176846.

 

Jest też trening w kolejnym tygodniu organizowany przez niemiecką firmę BBB. Jakiś taki dziwny, bo w poniedziałek i wtorek ale może to jakaś opcja dla tych, co się spóźnili na Grandysów.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki Marcin,

 

Tak to siurniety we własnej osobie :icon_mrgreen:

 

Chętnię zgłoszę się do Waszej wesołej ekipy w piątek wieczorem jak już dotrę na tor :icon_mrgreen:

 

Dzięki za namiary na goscia od przyczep.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia,

 

 

siurniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś jedzie w sobote ze Szczecina? Muszę dostać oponę ze Szczecina, a będzie tam dopiero w sobotę rano....

 

dobroczyńca dostałby oponę do rąk własnych, a w Poznaniu browar oczywiście

Edytowane przez CBRedzio

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś jedzie w sobote ze Szczecina? Muszę dostać oponę ze Szczecina, a będzie tam dopiero w sobotę rano....

 

dobroczyńca dostałby oponę do rąk własnych, a w Poznaniu browar oczywiście

ja jade juz jutro okolo 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszła cała prawda o grandysach. Pisze z małej litery przez brak szcunku. Kumple z Łodzi wypowiadali sie o nich w stylu : "zachłanne pedały" itp ale nie oceniam nigdy nikogo na podstawie opinii innych ludzi. Dzisiaj przekonałem się że jednak mieli rację.

Kumpel kupił oponę od Marka Szkopka i chciał ją założyć - nie za darmo oczywiście. Podeszliśmy do garażu grandysów i zapytaliśmy czy zmienią oponę. Odpowiedzieli że tak ale sami musimy zdemontować koło. Ponieważ nikt z nas nie wozi ze sobą skrzynki z narzędziami poprosiliśmy ich żeby zrobili to za nas odpłatnie. Na to jeden z frajerów odparł : jak Szkopek dla was taki kolega to niech wam sam zmieni. Ponieważ nie należę do ludzi którzy proszą dwa razy kazałem im sie pałować. Wymieniliśmy w Poznaniu w pierwszym lepszym serwisie za 35zł z wyważaniem. Zapytałem tych co nam wymieniali dlaczego to robią przecież opony nie kupiliśmy od nich. Popatrzyli się na mnie jak na debila. Wytłumaczyłem o co chodzi na to jeden z pracowników serwisu odparł : bo to jakies poje---ane pedały były. Mysle sobie - kurmać ale analogia.

Pomoc techniczna którą podobno firma gwarantuje polega wieć na tym że zmieniasz gumy które kupisz u grandysa. Komplet używek ten frajer oferuje za 500zł. Ten sam komplet od Szkopka za 370zł. Ten sam komplet sprzedawany kolesiom w Łodzi 400zł. Więc frajerze nie szukaj podobnych do siebie.

PS moze bedzie ostrzeżenie ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...