Skocz do zawartości

Treningi GRANDys duo Promotion


BartZX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ok. Mysle, ze w miare prowadzenia dyskusji pojawia sie kolejne pytania/watpliwosci. :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam :icon_rolleyes:

 

Widze, że dyskusja koncentruje się na sprzęcie :icon_mrgreen: A ja mam pytanie co do preferowanych przez was ćwiczeń fizycznych przed sezonem. Jeśli dajecie ostro po heblach to bez zaprawy ( i nie pisze tutaj o oliwieniu wewnętrznym) chyba nie dalibyście rady - mięśnie puchną i brak wyczucie na klamce (to z autopsji hehe).

Napiszcie coś o tym. Czy uważacie że jest to istotne aby przed sezonem przygotować się fizycznie?

 

Tak słyczałem, że motocyklistę można poznać po stalowym uścisku dłoni :wink:.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to prawda, bo jak człowiek nie jest przygotowany to po godzinie jazdy na torze łapska zaczynają dokuczac.

Dlatego dbam o kondycję w zimie i chetnie ćwiczę: podnoszenie ciężarów :flesje: , a potem slalom gigant :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że dyskusja koncentruje się na sprzęcie :biggrin: A ja mam pytanie co do preferowanych przez was ćwiczeń fizycznych przed sezonem. Jeśli dajecie ostro po heblach to bez zaprawy ( i nie pisze tutaj o oliwieniu wewnętrznym) chyba nie dalibyście rady - mięśnie puchną i brak wyczucie na klamce (to z autopsji hehe).

Napiszcie coś o tym. Czy uważacie że jest to istotne aby przed sezonem przygotować się fizycznie?

 

Tak słyczałem, że motocyklistę można poznać po stalowym uścisku dłoni :).

 

Pozdrawiam,

Trzeba kupić enduro i latać cały sezon, nie traci się kontaktu z motocyklem a jak jeszcze umiesz ćwiczyć to i technika wzrasta.

Większośc zawodników z krajów z motocyklową świadomością, ćwiczy na endurakach (tam dopiero łapki puchną).

 

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowa zasada jest taka, aby nie opierac sie o kiere podczas hamowania tylko zapierac sie nogami o bak - lapki maja byc luzne ;)

Pomądraluje, największa siła przy hamowaniu na podnóżki, potem złożenie, tu jest więcej elementów a łapki oczywiści cały czas luźne..

 

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dokladnie ;) jak prawidlowo hamujesz, to napieprzac cie powinny nogi

Żeby było dokładnie,to trzeba pokazać, bo tam jest jeszcze dużo innych elementów ale to chyba nie w tym wątku...

 

Pozdrawiam ..

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena, cena, cena :icon_razz:

cena prawdopodobnie bedzie utrzymana ,czyli 600zł za 2 dni + 40zł za wyścig , nie jest to jeszcze oficjalne ale z tego co mi wiadomo to Grandysy chcą utrzymac ceny na poziomie zeszłorocznym , jesli AW nie podniesie kosztów za tor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...