Skocz do zawartości

Treningi GRANDys duo Promotion


BartZX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie pan sobie nie potańczy ;) i z promocyjnych cen nie skorzysta w night club :) ;)

 

Pozdrawiam...

 

Zajebiście - w tym roku ciągle jakieś promocje, a to goł goł, a to pakiecik, a to oponki w promocyjnej cenie, a to na przyczepce miejsce w promocyjnej cenie :) . Luks malyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...ale jak się zapisać na te treningi ? Jest formularz na stronie...ok.. no i co ? wysłać go mailem ??? a kasę przed wysłaniem czy po wysłaniu ??? a co w przelewie wpisać ? a do której grupy się zapisać ??? B czy C ?? żeby nie było potem że B okaże się za szybka a C za wolna.... co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...ale jak się zapisać na te treningi ? Jest formularz na stronie...ok.. no i co ? wysłać go mailem ??? a kasę przed wysłaniem czy po wysłaniu ??? a co w przelewie wpisać ? a do której grupy się zapisać ??? B czy C ?? żeby nie było potem że B okaże się za szybka a C za wolna.... co radzicie ?

wysylasz formularz mailem, kase czy przed czy po to jak chcesz, zwykle na miejscu i tak trzeba wypelnic/dostarczyc ten formularz mimo wyslania

jak masz watpliwosci znaczy C (i zawsze mozesz zmienic potem przeciez)

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najbliższy trening wg. inf. na stronce 14-15 lipca :buttrock:

(dygresja - zmieńcie sobie, bo macie 'lipiec').

 

Pytanie dla wtajemniczonych:

Jestem na 100% pewny, że chce jechać, ale kasę wolałbym wpłacać możliwie późno, uprzednio stwierdzając - ja zdrowy, moto całe, pogoda OK :icon_biggrin: Podobno sporo ludzi płaci na miejscu, czy zatem puszczenie przelewu 3 dni przed treningami daje praktyczną gwarancję miejsca na 'grandysach'?

 

Pytanie 2:

Orientujecie się na jakich gumach latają pucharowe Hyosungi? Potrzebuje dobrej, używanej, torowej 160/60'17 - cholera, ciężko dostać.... Org. Hyosung GT 650 ma 17calową oponę, w regulaminie pucharu czytamy jednak o 'jedynych dozwolonych' - 16'tkach. Błąd, czy prawda Wam to? W ramach 'utorowienia' porwali się na zmianę felgi, hmm?

 

Pytanie 3:

Ma ktoś może torową 160/60/17 na wydaniu?

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla wtajemniczonych:

Jestem na 100% pewny, że chce jechać, ale kasę wolałbym wpłacać możliwie późno, uprzednio stwierdzając - ja zdrowy, moto całe, pogoda OK :icon_biggrin: Podobno sporo ludzi płaci na miejscu, czy zatem puszczenie przelewu 3 dni przed treningami daje praktyczną gwarancję miejsca na 'grandysach'?

teraz to trzeba placic min tydzien przed bo tyle ludzi sie rzucilo, ze zaczyna brakowac miejsc :/

jak zrobisz przelew przed terminem gdy grandys gania o kase to na pewno masz gwarancje miejsca (teraz jak wyslesz formularz to jakis czas przed terminem dostajesz mail z ponagleniem o kase i jak zaplacisz w terminie maila to bedziesz mial miejsce chocby 70 maszyn mialo startowac w kazdej grupie :buttrock: /troche zart/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz przelew przed terminem gdy grandys gania o kase to na pewno masz gwarancje miejsca chocby 70 maszyn mialo startowac w kazdej grupie :icon_exclaim: /troche zart/ )

Jak napisałeś, tak uczynie! Zgłoszenie już poszło. Teraz niech się modli, kto ma do kogo, o pogode. Ja trzymam kciuki :notworthy: A z tymi maszynami - marzenie. 3xbardziej lubie się z kimś ścigać, niż jechać "na czas". Pod tym względem treningi zapowiadają się zajebiście!!! :icon_exclaim: Mam nadzieję, że będzie ktoś na podobnym motorku (100KM) z zaczątkami techniki, to się go jak rzep czepię :). Oby tylko 2 dni pojeździć bez deszczu i poważnej gleby.....

czego Wam i sobie życzę! :icon_exclaim:

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Redzio se polatamy mam nadzieję...jak poskładam moją zgruzowaną cebrę... oby nas tylko dzwony omijały...

No proszę, super! Wczoraj w ramach "treningów doskonalenia jazdy" nawiedziliśmy Kisielin. Udało mi się zrobić 00:45:66 - a miałem ambicje na góra 00:48 :crossy: Było zaje....fajnie. Na 2 tygodnie akumulatorki naładowane :clap: A w lipcu Poznań! Cel - 1:58.

 

PS. Czytałem o tym pechu w ludzkiej skórze, który Cie na torze ustrzelił... Mam nadzieję, że wygłupiasz się pisząc, że moto tak zgruzowane, że przez miesiąc nie zrobisz? Nie widzę fotek na bikepics'ie, więc zapodaj telegraficzny skrót odnośnie uszkodzeń. Ty rozumiem cały.

Edytowane przez CBRedzio

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...