Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie punktów i mandatów, wczoraj przeczytałem w MCN, że kwiecień będzie miesiącem szczególnej "opieki" policji nad motocyklistami :icon_twisted: Więc proponuję przez miesiąc nie kręcić tak manetą :icon_mrgreen: bo punkty mogą mogą szybko przybyć do kolekcji.....

 

MAJKEL otrzymałem twoją wiadomość. Sorrki kolego, że nie oddzwoniłem, ale akurat byłem w pracy. Jeżeli chodzi o czerwiec to chyba twój termin nie wypali, od 26 maja do okolic 8 czerwca jestem w PL. ale gdyby się coś zmieniło dam Ci znać.

 

Pozdrawiam!!!

Edytowane przez ruthi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej MajkelPL - zapodaje link do przerobionego Drag stara 650. Moze bedziesz ciekawy co mozna zrobic z takowym sprzętem. wiem ze nie ten dział ale mysle ze nie zagladasz do działu custom więc:

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/zm3...mmwvizmdlfq.jpg

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/xej...znnaezj5v2n.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej MajkelPL - zapodaje link do przerobionego Drag stara 650. Moze bedziesz ciekawy co mozna zrobic z takowym sprzętem. wiem ze nie ten dział ale mysle ze nie zagladasz do działu custom więc:

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/zm3...mmwvizmdlfq.jpg

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/xej...znnaezj5v2n.jpg

 

 

tam z Dragstara to duzo chyba nie zostalo:) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam z Dragstara to duzo chyba nie zostalo:) :flesje:

 

Faktycznie :wink:

Chyba ze koles zbudowal to na silniku od 650 i wykorzystal kilka elemantow typu dzwignie hamulca i zmiany biegow.

Reszta to wydumka i z 650 nie ma nic wspolnego :icon_biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko tu pochwalic sie chcialem...zamowilem nowe wydechy;)))tylko kilka dni czekania i sasiedzi nie dadza sobie rady;) :biggrin:

 

Wez jednak pod uwage ze Cie moga podkablowac i wtedy bedziesz mial przesrane ;)

Ta Angial to jednak popie**olony kraj i spoleczenstwo takie jakies dziwne .......

Ja swoje z dk musialem zdjac bo nie przeszedlby motur przegladu i MOTu :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez jednak pod uwage ze Cie moga podkablowac i wtedy bedziesz mial przesrane :)

Ta Angial to jednak popie**olony kraj i spoleczenstwo takie jakies dziwne .......

Ja swoje z dk musialem zdjac bo nie przeszedlby motur przegladu i MOTu :D

 

nie boj, nie boj dam sobie rade;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :)

Chyba ze koles zbudowal to na silniku od 650 i wykorzystal kilka elemantow typu dzwignie hamulca i zmiany biegow.

Reszta to wydumka i z 650 nie ma nic wspolnego :icon_exclaim:

 

 

Zapisz foto na dysk, powieksz i przeczytaj to sie dowiesz co jest z DragStara.

 

 

A tak poza tematem to 26 i 27 kwietnia odbywa się London International Custom Show oczywiscie jak nazwa mówi w Londynie, Earls Court 1. Ticket 15 quidów na bramie. pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was jest chętny na wyjazd do Szkocji?

Planuje wyjazd w 3tygodniu lub pod koniec 2tygodnia maja. Na jakieś 6-7dni.

Przede wszystkim chce sie udać na wyspę Skye. A resztę sie jakoś wspólnie opracuje.

Czekam na chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegow i kolezanki :lalag:

Powiem Wam jedno-forum 1 klasa!

Przesledzilam od wczoraj calosc od poczatku do konca,cale 37 stron :icon_rolleyes:

Powiem Wam jedno-pierwsza klasa :lalag:

Poszukuje Kawasaki er 6f(koniecznie czarny),jesli ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie,dajcie znac prosze...

Pozdro dla wyspowych motomaniakow :lalag:

P.S.Angieleskie przy piwie...ale jednak polskim :P mimo,ze funt za sztuke,smakuje najlepiej :flesje:

Edytowane przez Kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, niedlugo bede w Anglii i chce zakupic motocykl do jazdy. Znacie firmy ubezpieczeniowe w UK ktore bez problemu ubezpiecza motocykl dla kierowcy z polskim prawem jazdy ? Ogolnie to interesowalaby mnie jak najkrotsza polisa i tylko z zakresu OC. Polecacie jakies firmy?, najlepiej jakby mialy "instant cover".

Aha, i jak kupie motocykl to musze gdzies wysylac dowod rejestracyjny zeby dostac nowy ? jak to wyglada bo juz nie pamietam.

 

 

Jakas tam historie ubezpieczeniowa mam w UK, ale to bylo jakies 3 lata temu, a polise mialem na 6 miesiecy tylko na samochod. Nawet nie pamietam firmy.

 

sorka ze wrzucam w ten temat, ale Wy jestescie na biezaco.

 

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...