Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co z jutszejszym dniem jestem w domu :icon_mrgreen:

masz moj tel nowy wyslalem ci??

 

ch**nia razy silnia !!!! :D

Nie zrobili auta i chyba w niedziele sie musze pchnac do South

ps. telefonu nie dostalem :biggrin:

 

widze ze cos mi umknelo :-) Ja jutro tez mam wolne wiec mozna sie we 3ech spotkac.

 

;)

Moze next time ...

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nastepnego...szykuj sie na 15stego majkel :-)

 

To juz predzej ;) :smile:

Mam nadzieje ze i pogoda juz bedzie super :crossy:

Teraz rano 2-3 stopnie i szron na trawie a po poludniu piekne slonko i dochodzi do 15 stopni !!! ;)

Gorzej jak slonko zajdzie bo wtedy temp. od razu spada :wink:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko trzeba ustalic gdzie sie spotykamy i gdzie smigamy :eek:

Czy Forest Park ( od strony budzika ) czy tez South Downs Park ( od strony myduka i kazka ) :wink:

 

To fajnie widze ze sobota moze wyjsc calkiem ciekawie jest nas 5 w tej chwili.

Jako ze wiekszosc z nas New forest zna zapewne bardzo dobrze ja proponuje gdzies indzies w sensownej odleglosci mianowicie traska do Swanage zachaczyc przez arne lub studland przez corfe castle ze swietnymi widokami na zatoke poole i ogolnie bardzo fajne tereny. Bylem tam ze 2 razy i bardzo mi sie podobalo.

A w samym swanage jakas kola czy co kto lubi :-)

Edytowane przez myduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]traska do Swanage zachaczyc przez arne lub studland przez corfe castle ze swietnymi widokami na zatoke poole i ogolnie bardzo fajne tereny.

 

Jestem za :icon_twisted: bo jak na lajtowe smiganko traska OK :lapad: :crossy:

Teraz tylko aby pogoda dopasila :icon_question:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie widze ze sobota moze wyjsc calkiem ciekawie jest nas 5 w tej chwili.

Jako ze wiekszosc z nas New forest zna zapewne bardzo dobrze ja proponuje gdzies indzies w sensownej odleglosci mianowicie traska do Swanage zachaczyc przez arne lub studland przez corfe castle ze swietnymi widokami na zatoke poole i ogolnie bardzo fajne tereny. Bylem tam ze 2 razy i bardzo mi sie podobalo.

A w samym swanage jakas kola czy co kto lubi :-)

 

w samym Swanage moglbym sie spotkac z wami......jakies piwko male i powrot:) :buttrock: ....ale to 50%...zalezy od pogody oczywiscie......jestem jakis zaziebiony juz 2gi albo to juz 3citydzien i cos sie doleczyc nie moge....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w samym Swanage moglbym sie spotkac z wami......jakies piwko male i powrot:) :buttrock: ....ale to 50%...zalezy od pogody oczywiscie......jestem jakis zaziebiony juz 2gi albo to juz 3citydzien i cos sie doleczyc nie moge....

 

No to bardzo fajnie :-)

W takim razie czekamy na pogode a co do godziny i miejsca spotkania pogadamy w piatek lub telefonicznie :-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...