Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesiecy temu probowalem rozpoczac nowy watek pt.

LONDON, BIRMINGHAM, MANCHESTER, GLASGOW etc., Podforum dla emigracji....link ponizej:

http://forum.motocyklistow.pl/LONDON-BIRMI...etc-t60907.html

 

Jednak niefortunie umiescilem go w durnym :wink: miejscu gdzie malo kto zaglada, czyli Usprawnienia i problemy na Forum itp.itd

Pojawilo sie co prawda kilka postow kompletnie off topic i to od ludzi z Polski, a nie z Wyspy jak na wstepie zakladalem. Administrator i Moderatorzy szybko zrobili z tym "porzadek" :offtopic: poniekad slusznie i temat lezy odlogiem...................

 

APELUJE przede wszystkim (choc nie tylko) do majkela, feroxa, paloocha, budzika, smigla, SValeczki....... i wszystkich aktywnych w watkach:

forum.motocyklistow.pl/UK-Pierwsze-Ogolnoangielskie-Spotkanie-Forumowiczow-czyli--t64566.html

czy tez

http://forum.motocyklistow.pl/Drugie-Ogolnoangielskie-Spotkanie-Forumowiczow-czyli--t66435.html

lub

//forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62539&st=0

..prosic o..... co wiec ;) , acha....... :smile:

O lobbying u Administratorow, Moderatorow, Forumowej Spolecznosci w temacie osobnego

PODFORUM DLA EMIGRACJI :wink:

A teraz dlaczego wydaje mi sie takie podforum naprawde istotne:

....jesli przykladowo Forumowicz z UK szuka opon (w realiach rynku brytyjskiego) to nie interesuje go "bajzel z czesciami na Kole czy gielda pod Lodzia gdzie Heniek super okazyjnie opyla uzywki :clap: tylko troche jezdzone i to delikatnie......" :biggrin: ROTF

.... jak pyta o przepisy to ma na mysli High Way Code a nie Kodeks Drogowy

.....jak szuka ubrania to wazne sa dla niego oferty przykladowo Hein Gericke, Infinity czy www.ebay.co.uk a nie allegro lub oferty z Jagielonskiej w W-wie czy Lomiankach

.....jednak nie znaczy to, ze chodzi o odciecie sie od tzw. korzeni........ NIE ! chodzi dalej o motocykle i wszystko co z nimi zwiazane, ale w zachodnio europejskich lub moze Angielskich realiach, ale caly czas po polsku :smile:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczow, z Wyspy gdzie sezon trwa caly rok :crossy: i to nie tylko na :flesje:

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest !!! :clap:

Jestem za a nawet przeciw !!! ;)

Zwlaszcza ze tu nie ma zadnego "Pana Henia z uzywkami" tylko jak masz problem z moto to walisz do serwisu gdzie kasuja Cie odpowiednia sumka ;)

A jak robisz MOT to Ci kazda srubke niedokrecona wytkna, przykreca i policza po swojemu, czyli srednio roboczogodzina ............ 40 funtów :lalag:

Mnie niedlugo czeka w marcu taki MOT gdzie jeszcze sam poprosze o wymiane oleuma, filtru, swieczek, oleju w lagach, w dyfrze, plynu hamulcowego i juz wstepnie mechanior ( nie w serwisie Yamahy ) powiedzial ................. " no kolo 250 to bedziesz musial zaplacic " :banghead:

Eh kochana Anglia .............. :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest !!!

Jestem za a nawet przeciw !!!

..............................................

Eh kochana Anglia ..............

Wlasnie o takie miejsce dzial na FORUM MOTOCYKLISTOW chodzi gdzie majkel , ciarah czy kogo tam djabli nadali :P bedzie sie przy polskim piwie mogl w Anglii wyplakac w rekaw Ziomalom, ze za cos tam musi zaplacic np. two hundred fifty quid :eek: .... i nie narazi sie na to ze, za chwile inny (bez urazy prosze :smile: ) "forumowy madrala" podsumuje temat, ze on to u Henka czy Zdiska w firmie Drutex zrobil to czy tamto za 250 zeta.... A majkel czy ciarah to lesny glupek :biggrin: , bo zeplaci szesc razy tyle.....

 

PS. Panowie Administratorzy, to jak..... ? jest marna szansa na angielskie przy piwie, please :D Tak tylko pytam miedzy wierszami :wink: Bo podroze i przejazdzki to jedno, a angielskie przy piwie to drugie. Oczywiscie bacznie i z sympatia bedziemy sledzic rozwoj wschodnich podrozy, lekcje Tomka Kulika o przegazowkach, i przeciwskrecie czy porady doswiadczonych Mechanikow Motocyklistow z Polski.....itd.itp

 

 

Na angielskim przy piwie smiglo esteciak bedzie sie mogl np. dowiedziec gdzie parkuje Concorde :biggrin: lub na ktory dzien tygodnia w maju planowana jest wizyta we wsi Talisker, a kiedy w Oban .....itp. I, ze wacha kosztuje mniej niz 5 zeta, a nie wiecej jak 6, co wpieral majkel :evil:

Malo tego, wszyscy dowiedza sie dlaczego fajniej jest mieszkac na wsi niz w miescie :smile: itp. itd.

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na angielskim przy piwie smiglo esteciak bedzie sie mogl np. dowiedziec gdzie parkuje Concorde :flesje: lub na ktory dzien tygodnia w maju planowana jest wizyta we wsi Talisker, a kiedy w Oban .....itp. I, ze wacha kosztuje mniej niz 5 zeta, a nie wiecej jak 6, co wpieral majkel :crossy:

Malo tego, wszyscy dowiedza sie dlaczego fajniej jest mieszkac na wsi niz w miescie :banghead: itp. itd.

 

hehe...o tym to dowiem się od kolegi ciaraha-przewodnika :icon_mrgreen: osobiście podczas wycieczki turystyczno-krajoznawczej w maju...a o reszcie pogawędzimy podczas wieczornych Polaków rozmów przy...Tymbarku :flesje:

Nie mów nic o mieście...mieszkam w mieście, które dzięki politycznym przepychankom zasługuje na miano największaej WIOCHY na świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja wcisne swoje 3 grosze: Jestem za i tylko za!!!!!

to bardzo dobry pomysl, bedzie sie latwiej odnalesc, no i dla rodakow chcacych podrozowac poza piekna PL bedzie latwiej uzyskac wazne info i wskazowki co do jazdy za granicami. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malo tego, wszyscy dowiedza sie dlaczego fajniej jest mieszkac na wsi niz w miescie :crossy: itp. itd.

 

 

Do mnie pijesz ??? :)

Sam wiesz ze urokliwa wysepka to cala wiocha i fajnie sie tu zyje i mieszka :)

Zwlaszcza w " si wiu "

I napisalem ze wacha kosztuje PRAWIE 6 czyli, nie sklamalem :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pijesz ??? :banghead:

Sam wiesz ze urokliwa wysepka to cala wiocha i fajnie sie tu zyje i mieszka :biggrin:

Zwlaszcza w " si wiu "

I napisalem ze wacha kosztuje PRAWIE 6 czyli, nie sklamalem :)

 

O hooo...sie zaczęło, hehe :buttrock: Drogie panie...przyjadę i zweryfikuję...a później padnę z wrażenia :buttrock:

Która to ta Twoja wysepka? Qrcze, zawsze mnie ciągnęły takie klimaty...duża jest?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam, duza ............ taka sobie. Mozna ja w godzine dookola objechac :(

Ze srodka wyspy, gdzie mieszkam, nad morze mam okolo 30 min.

Poza tym: wspaniala, cicha, urokliwa, zielona i .............. MOJA :icon_razz:

Isle of Wight :P ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam, duza ............ taka sobie. Mozna ja w godzine dookola objechac :crossy:

Ze srodka wyspy, gdzie mieszkam, nad morze mam okolo 30 min.

Poza tym: wspaniala, cicha, urokliwa, zielona i .............. MOJA :icon_evil:

Isle of Wight :lalag: :wink:

 

No...wiesz, Bornholm też można na upartego w godzinkę przejechać... :icon_razz:

a tak serio to chyba musi być fajnie pomieszkiwać na wyspie...na stałe co prawda bym nie chciał ale na jakiś czas jak najbardziej...dużo luda mieszka na tej wysepce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Koles, przechwalasz sie............ w godznie :icon_exclaim: ? Ryba w Shanklin, piwo w Ventor itd. itp

 

Kurde :icon_exclaim: napisalem ze mozna objechac a nie polasowac sie :icon_exclaim:

I jeszcze jak zahaczysz o pewna Panią :icon_exclaim: to i caly dzien Ci zejdzie ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Widze ze coraz wiecej riderow sie dolacza. Jak tak dalej pojdzie to w szkocji zadamy szyku !

A moze zamiast osobnego dzialu sami forum zalozymy na phorum.pl albo fora.pl i bedziemy mieli fajny adres?

Ja juz jedno forum robilem i to latwizna, administratorem oczywiscie bysmy mianowali majkela

Ciekaw jestem waszych opinii.

Ps, juz nie wiem w ktorym temacie sie wypowiadac bo ich sie tyle zrobilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero dzis przesledzilem ten temat i musze powiedziec ze nie bede oryginalny poniewaz zgadzam sie w 100%, ze osobny dzial forum dla bzykaczy z uk to zajebisty pomysl i dla nas uzytkownikow bo ulatwi nam to komunikacje i dla calego forum z ktorego pozbedziemy sie balaganu w postaci powplatywanych angileskich perypetii w polska rzeczywistosc.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...