Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez zmienilem ubezpieczalnie dzieki budzikowi i teraz place za Draga full-comp. 89 funtów rocznie :icon_mrgreen:

Ubezpiecza Norwich Union :evil:

 

ooo to jak barszcz...ja za TLa płaciłem 3rd part only 350 funciszy full kosztowałoby mnie 1100 Ł ..kosmos... ubezpieczał Carole Nash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie, koniec jaj

Spoko, sprzety z Uk maja wszystko normalnie :banghead: :biggrin:

 

Tez zmienilem ubezpieczalnie dzieki budzikowi i teraz place za Draga full-comp. 89 funtów rocznie :banghead:

Ubezpiecza Norwich Union :banghead:

Bo mieszkasz na jakiejs tam wyspie prowincjonalnej :) , nie wiadomo gdzie :banghead: . Zgredy mieszczuchy placa ponad £200 comp. A ja jestem tego przykladem :biggrin:

 

PS. Oczywiscie zgredy prowincjusze mniej :buttrock: :biggrin:

Edytowane przez ciarah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda firma ubezpieczeniowa jest tak indywidualna ze najlepiej skorzystac z silnika szukajacego najtanszej firmy ubezpieczeniowej w kazdym osobnym przypadku

Polecam wyszukiwarki ubezpieczen

http://www.confused.com

http://www.autotrader.co.uk/BIKES/owning/i...ance_centre.jsp

Jedno wypelnianie detali a przeszukuje wiele firm naraz

Polecam - ja za t-cata z prawkiem uk rocznym i motor stoi na dworze place Ł150/rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubezpieczenia, to sie troszke nameczylem i naszperalem w necie zanim ubezpieczylem swoja pieknosc. Duzo zalezy od tego czy jestescie rezydentami i czy macie 25 lat itp. itd. Ja za swoj pierwszy zarejestrowany moto w Ang., za wiek ponizej 25, za maly staz i kilka innych rzeczy mialem ceny 300+(wspomniany ebike tsnio, ale wcale nie najtanszy 350Ł). Kierujac sie zdrowym rozsadkiem ubezpieczylem sie w firmie, w ktorej ubezpieczyl sie poprzedni wlasciciel moto mego(mce) - Dlaczego? bo.....................

1. w polsce jest tak, ze jak zmienisz ubezpieczyciela to musisz starego poinformowac o tym, bo w przeciwnym razie bulisz kasiore, a nie bedac pewien jak sprawy wygladaja na miejscu sprobowalem i(patrz punkt 2)...

2. wyszlo mi taniej

 

aha... czy to prawda, ze nie trzeba wozic ze soba zadnych ubezpieczeniowych certyfikatow ani dow. rejestr.?bo mi angol powiedzial ze nie ale im zaufac to jak wkladac reke w ogien :P

 

tyle na temat ubezpieczenia....

 

 

Mam jeszcze pytanko do was "anglikow" :biggrin: , gdzie sie przeprowadzic? mam dosyc swojej wiochy - szukam dobrego miejsca w anglii - ostatnio duzo myslalem o bristol'u, czy ktos z was slyszal o tym miescie jakies opinie?

 

z gory dzieki za rady :icon_exclaim:

Edytowane przez meduzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gory dzieki za rady :bigrazz:

moim zdaniem :

jak twierdzil Palooch, co do ubezpieczen nalezy zrobic wycene w kilku uzywajac np.: confused.com

dokumentow nie trzeba wozic pod warunkiem ze sa angielskie (polskie prawko musisz miec przy sobie), w razie niejasnosci - przysla ci wezwanie do okazania w.w. dokumentow na najblizszym police station :)

a co do przeprowadzki : jest duzo fajnych miejsc w poludniowej i zachodniej angli jak lubisz morze to polecam Bournemouth, Brighton. ja tez wole mieszkac w miejscu ktorym lubie i dojezdzam z Bournemouth do pracy 35 mil w jedna strone :crossy:

Bristol - bardzo ladne miasto, naprawde, poznalem jako zwiedzajacy no i samoloty do Polski z tamtad lataja :) ale jak tam wyglada na co dzien to nie wiem

:banghead:

p.s. cos cisza na tym watku ostatnio , pogoda chyba barowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pogoda barowa, tylko ..............zarabiamy kase na nastepny wypad :flesje: :bigrazz:

Jakby co to w sobaote. Tak ???

Tylko gdzie tym razem ........................ :eek:

 

A co do przeprowadzki to .................. IOW :D of course, ale pamietaj ze to wyspa prowincjonalna :biggrin: :icon_mrgreen: i nie ma tam nic ciekawego .......... poza seaview i takimi innymi miejscami

 

Ja, poki nie zmienilem prawka na angielskie, nie wozilem NIC nawet polskiego. Teraz tak samo. Dokumenty leza w szufladzie. Tylko jak jade gdzies dalej to je zabieram ze soba

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich.po dlugich oczekiwaniach.wielu wyrzeczen w koncu mam!!!yamahe tdm900!!!!2003r przejechane 5000mil,dalem za nia niecale 2000f,poza tym ze angol sie na niej slizgnal to stan jest idealny,silniczek chodzi miodziooo!!!!wszytko dzieki uprzejmosci i pomocy palooch-a :) :bigrazz: :P spoko gosc!!!w zwiazku z tym mam pytanie do jukejowcow-czy gdzies jest moze na wyspie od czasu do czasu jakis motobajzel?jak by ktos cos wiedzial to niech da znac bo potrzebuje kupic teraz kilka rzeczy do mojej yamaszki!!!pozdrawiam wszystkich :crossy:

http://www.bikepics.com/members/dembik/03tdm900/-kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich.po dlugich oczekiwaniach.wielu wyrzeczen w koncu mam!!!yamahe tdm900!!!!2003r przejechane 5000mil,dalem za nia niecale 2000f,poza tym ze angol sie na niej slizgnal to stan jest idealny,silniczek chodzi miodziooo!!!!wszytko dzieki uprzejmosci i pomocy palooch-a :) :) :notworthy: spoko gosc!!!w zwiazku z tym mam pytanie do jukejowcow-czy gdzies jest moze na wyspie od czasu do czasu jakis motobajzel?jak by ktos cos wiedzial to niech da znac bo potrzebuje kupic teraz kilka rzeczy do mojej yamaszki!!!pozdrawiam wszystkich :buttrock:

http://www.bikepics.com/members/dembik/03tdm900/-kilka fotek

 

Już pisałem w tym wątku...motobajzel jest w Peterborough (70 mil na pólnoc od Londynu ) na Showground...cała impreza funkcjonuje pod nazwą BMF...na wiosnę będzie napewno tylko nie wiem dokładnie kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w tym wątku...motobajzel jest w Peterborough (70 mil na pólnoc od Londynu ) na Showground...cała impreza funkcjonuje pod nazwą BMF...na wiosnę będzie napewno tylko nie wiem dokładnie kiedy...

Motobajzel, Peterborough, 20.06.07

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobajzel, Peterborough, 20.06.07

Pozdro

hmmm,, Motobajzel 20 czerwca??? to sroda wiec nie bardzo, sprawdz dobrze, Smiglo, - bo jestem pewien ze to Maj 2007 - dokladnie 19-20. 05.2007 sobota - niedziela

 

czyli: w czasie planowanego wyjazdu do szkocji!!!!

 

A OTO LINK : http://www.bmf.co.uk/events07mini/show/index.html

Edytowane przez budzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...