Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, niedlugo bede w Anglii i chce zakupic motocykl do jazdy. Znacie firmy ubezpieczeniowe w UK ktore bez problemu ubezpiecza motocykl dla kierowcy z polskim prawem jazdy ? Ogolnie to interesowalaby mnie jak najkrotsza polisa i tylko z zakresu OC. Polecacie jakies firmy?, najlepiej jakby mialy "instant cover".

Aha, i jak kupie motocykl to musze gdzies wysylac dowod rejestracyjny zeby dostac nowy ? jak to wyglada bo juz nie pamietam.

Jakas tam historie ubezpieczeniowa mam w UK, ale to bylo jakies 3 lata temu, a polise mialem na 6 miesiecy tylko na samochod. Nawet nie pamietam firmy.

 

sorka ze wrzucam w ten temat, ale Wy jestescie na biezaco.

 

dzieki za info

 

Ubezpieczalnia to A-plan. Ale widzę, że jesteś poniżej 25roku życia więc tanio i tak nie będzie. Co jak wstecz to nie wiem jak to działa. A dowód rejestracyjny wysyłasz do . Zresztą wszystko jest napisane co i jak zrobić na papierach dowodu rejestracyjnego.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was jest chętny na wyjazd do Szkocji?

Planuje wyjazd w 3tygodniu lub pod koniec 2tygodnia maja. Na jakieś 6-7dni.

Przede wszystkim chce sie udać na wyspę Skye. A resztę sie jakoś wspólnie opracuje.

Czekam na chętnych.

 

Ja do Szkocji moge sie bryknać w lipcu :P . Byłem tam juz kilka razy ale jako ze jest pieknie to nie zaszkodzi jeszcze raz :icon_mrgreen: . Maj odpada bo jade do Norwegii. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, juz znalazlem firme ... Ebike insurance, opcja "pay as you go" , czyli miesieczne ubezpieczenia.. od third party only, na miesiac i przy pojemnosci moto 1200cc place cos okolo 48 funtow, wiec nie tak zle. Teraz czekam od goscia od ktorego kupuje moto zeby mi podal numer rejestracyjny cobym mogl juz dzialac :D

 

dodam ze to przy wieku 24 lata i z polskim prawem jazdy

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel tez prawdopodobnie dolaczy;) jeszcze ktos???

pozdr :D :cool:

 

Nie ma to tamto, majkel bedzie na pewno :cool:

Motocykl bedzie juz po przegladzie, wiec .......... odpalac maszzynka i 4 dni zabawy :crossy: :)

Moze nowa kolezanka tez dolaczy ???? :lalag:

 

Witam szanownych kolegow i kolezanki :smile:

Powiem Wam jedno-forum 1 klasa!

Przesledzilam od wczoraj calosc od poczatku do konca,cale 37 stron ;)

Powiem Wam jedno-pierwsza klasa ;)

 

Forum pierwsza klasa bo i towarzystwo takowe tez jest :D :clap:

Zapraszamy na wspolne smiganie i nie tylko :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, juz znalazlem firme ... Ebike insurance, opcja "pay as you go" , czyli miesieczne ubezpieczenia.. od third party only, na miesiac i przy pojemnosci moto 1200cc place cos okolo 48 funtow, wiec nie tak zle.

To mimo wszystko wychodzi 600 funtow w skali roku. W ch... kasy, ale co zrobic, tak to jest tutaj.

 

A stary dowod wysyla sprzedajacy. Ty nie robisz nic tylko czekasz na nowy ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z miła chęcią wybrał bym się na tą imprezke Paignton, Torbay, South Devon :( ale trza by ustalic jakies szczegóły miejsce spotkania, dokładny czas bo z tego co wyczytałem impreza 3 dni dla mnie piątek odpada ale w sobotę rano można by startować. Jężeli ktos by zostawał na noc to czy można tam rozbić sie namiotem, no i oczywiscie jaka cena tej imprezy. :icon_razz:

 

Moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z miła chęcią wybrał bym się na tą imprezke Paignton, Torbay, South Devon :lalag: ale trza by ustalic jakies szczegóły miejsce spotkania, dokładny czas bo z tego co wyczytałem impreza 3 dni dla mnie piątek odpada ale w sobotę rano można by startować. Jężeli ktos by zostawał na noc to czy można tam rozbić sie namiotem, no i oczywiscie jaka cena tej imprezy. :banghead:

 

Moja strona

ja mieszkam jakies pol godzinki z tamtad.. :crossy: .-Exeter-..takze mozna by w mojej okolicy cos z noclegiem....moze u mnie jesli warunki by odpowiadaly ..mam niestety maly pokoj...ale duze lozko i kawalek podlogi.....ze 2 osoby by weszly oprocz mnie...ciasno.........no i na namiot ewentualnied by sie znalazlo miejsce za domem...takze zle nie jest....a koszty imprezki to grosze....nie pamietam dokladnie ile......ale byl chyba to tylko symboliczny funt ktory szedl na jakis cele charytatywne...u mnie miastko fajne , kupe pubow i clubow to na wieczor da sie cos wykombinowac;) :P :banghead:

to tyle poki co;)

moj tel 07878967762

pozdr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLO!!!!

PANOWIE I PANIE!!! UWAGA!!!!!!! HYDZIO SIE CHWALI:D:D

 

HONDA CBR 600 F SPORT 2001 ROCZEK JUZ JEST MOJA!!! CAł MOJA!!! TYLKO I WYłąCZNIE:D

A TERAZ OSWOIC TE 110 NAROWISTYCH, PELNOKRWISTYCH KONIKOW :icon_razz:

 

POZDRAWIAM WSZYTKICH!!!

 

I NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!

 

 

Hydzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paigntotn Bike Festiwal

 

Friday 2nd - Sunday 4th May 08

 

 

Paignton, Torbay, South Devon

 

ja bede tam, Majkel tez prawdopodobnie dolaczy;) jeszcze ktos???

pozdr :icon_mrgreen: :biggrin:

 

 

A ja!!!!! sie zapisze :icon_mrgreen: chętnie wypełznę gdzieś w wasze strony (jak się wyleczę z tej *** grypy do tego czasu :P ) Marek będzie gdzie tam się zatrzymać i przekimać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja!!!!! sie zapisze :rolleyes: chętnie wypełznę gdzieś w wasze strony (jak się wyleczę z tej *** grypy do tego czasu :lalag: ) Marek będzie gdzie tam się zatrzymać i przekimać??

 

mozesz u mnie...to ty i Majkel poki co :icon_rolleyes: a z grypy sie wyleczysz...masz 2 tyg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALLO!!!!

PANOWIE I PANIE!!! UWAGA!!!!!!! HYDZIO SIE CHWALI:D:D

 

HONDA CBR 600 F SPORT 2001 ROCZEK JUZ JEST MOJA!!! CAł MOJA!!! TYLKO I WYłąCZNIE:D

A TERAZ OSWOIC TE 110 NAROWISTYCH, PELNOKRWISTYCH KONIKOW :lalag:

 

POZDRAWIAM WSZYTKICH!!!

 

I NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!

Hydzio

 

 

Niech sie Hydzio uspokoi i nie krzyczy,tylko teraz pomoże koleżance w równie owocnych poszukiwaniach :icon_rolleyes:

 

Żartuje,mówiłam Ci już że jest piękna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to tamto, majkel bedzie na pewno :buttrock:

Motocykl bedzie juz po przegladzie, wiec .......... odpalac maszzynka i 4 dni zabawy :crossy: :flesje:

Moze nowa kolezanka tez dolaczy ???? :lalag:

 

Forum pierwsza klasa bo i towarzystwo takowe tez jest :buttrock: :clap:

Zapraszamy na wspolne smiganie i nie tylko :biggrin:

 

 

Jak koleżanka będzie miała na czym,to chętnie dołączy :)

Muszę przyznac,że propozycja nie do odrzucenia... :biggrin:

Póki co,mam małe zakłócenia w poszukiwaniach swej kawki-goście z Polski do wtorku :banghead:

Cieżko sie dostać do kompa,ale walcze zaciekle!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koleżanka będzie miała na czym,to chętnie dołączy ;)

Muszę przyznac,że propozycja nie do odrzucenia... :wink:

 

Moze jakis motocyklista z tamtych stron chetnie by Ci zabral, bo My z budzikiem to od poludnia walimy i od razu do Vampimara :crossy:

 

mozesz u mnie...to ty i Majkel poki co :flesje: a z grypy sie wyleczysz...masz 2 tyg....

 

budzik sie jeszcze deklarowal, wiec pewnie bedziesz mial nas trzech na glowie :biggrin:

A ze wygod takich jak u mnie nie masz :P to bedziemy koczowac na podlodze :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...