Skocz do zawartości

Yamaha WR 250 'n' 450


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wymieniam tylko końcówkę czyli tłumik. Tą "gruchę". Iglica domyślam się ma iść do góry, ale o ile i co jeszcze? Pozdrawiam.

 

 

Iglica o 1 ząbek w górę. I puźniej regulacja skałdu mieszanki i możliwe że będzie potrzeba podkręcenia śruby wolnych obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie trzeba patrzeć czy tłumok jest jako sama końcówka czy w zestawie z kolankiem. WR 250 po założeniu kompletnego wydechu zmienia sie naprawdę mocno.

Witam! WR-ka na oryginalnym tłumiku też wykazuje dużą moc. Chcę tylko uwolnić te konie, które "kotłują" się podczas otwierania przepustnicy z powodu tej nie wydarzonej "gruszki" jako tłumik. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

Czy ktos juz kompletnie odblokowal wr450 07/08?

 

Chodzi mi o następujące modyfikacje:

1. usunięcie AIS

2. usunięcie grey wire

3. zmiana dysz

4. wjyęcie 'wyciszacza' z tłumika, ew. wymiana na przelotowy

5. odblokowanie rollgazu (śrubka od yz)

6. .. o czymś zapomniałem>?

 

ile to wszystko kosztuje? w jakim serwisie mogę to zrobić? najbliżej mam do czestochowy, ew. do łodzi. No i najważnijesze - czy z tej nieco oswojonej owieczki wychodzi po tych modach czysty power?

 

forum lub gg1483823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zamierzam kupić WR, rok około 2000, pojemność około 400

 

przeprowadzał ktoś remont takiego motocykla?

chodzi mi o wymiane tłoka, łańcuszka, korbowodu etc.

ile taka przyjemność kosztuje?

 

witam,

zamierzam kupić WR, rok około 2000, pojemność około 400

 

przeprowadzał ktoś remont takiego motocykla?

chodzi mi o wymiane tłoka, łańcuszka, korbowodu etc.

ile taka przyjemność kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zamierzam kupić WR, rok około 2000, pojemność około 400

 

przeprowadzał ktoś remont takiego motocykla?

chodzi mi o wymiane tłoka, łańcuszka, korbowodu etc.

ile taka przyjemność kosztuje?

 

 

Moge Ci w przyblizeniu podac ile znajomi zaplacili za remonty swoich WR'ek w zeszlym sezonie...

 

Jeden 400 99' zawory (w tym roczniku jeszcze stalowe),sprezyny,tuleje,regulacja gaznika, ~1300zl

 

Drugi 426 01' tlok,lancuszek,lozyska na korbie,regulacja zaworow,reg.gaznika,kompletny naped ~2100zl

 

Pozdrawiam

 

 

 

witam

Czy ktos juz kompletnie odblokowal wr450 07/08?

 

Chodzi mi o następujące modyfikacje:

1. usunięcie AIS

2. usunięcie grey wire

3. zmiana dysz

4. wjyęcie 'wyciszacza' z tłumika, ew. wymiana na przelotowy

5. odblokowanie rollgazu (śrubka od yz)

6. .. o czymś zapomniałem>?

 

ile to wszystko kosztuje? w jakim serwisie mogę to zrobić? najbliżej mam do czestochowy, ew. do łodzi. No i najważnijesze - czy z tej nieco oswojonej owieczki wychodzi po tych modach czysty power?

 

forum lub gg1483823

Umow sie na przeglad/odblokowanie w czestochowie w serwisie/sklepie YAMAHA tam zrobia Ci to jak nalezy...WR 07/08 nie jedzie wogole jak jest nowa :biggrin: wiec zacznik lagodnie jak Ci odadza juz po odblokowaniu, a jak juz sie wjezdzisz to proponuje wymiane wydechu/koncowki regulacje gaznika i dostaniesz nowy zastrzyk andrenaliny :biggrin: ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli którą WRke najlepiej kupić? z którego rocznika?

Wiadomo, że najlepiej nowa, ale fundusze oscylują przy rocznikach 98' - 99'

ta przypadłość z zaworami objawia się w każdym egzemplarzu WRki? czy jest to kwestia przegrzania, zaniedbania, złej ekspoloatacji lub innych czynników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli którą WRke najlepiej kupić? z którego rocznika?

Wiadomo, że najlepiej nowa, ale fundusze oscylują przy rocznikach 98' - 99'

ta przypadłość z zaworami objawia się w każdym egzemplarzu WRki? czy jest to kwestia przegrzania, zaniedbania, złej ekspoloatacji lub innych czynników?

 

zaniedbania jak najbardziej, dbasz o motor = brak problemow, raz olejesz sprawe wymiany jakiejs czesci i potem to juz za toba sie ciagnie, ja przekonalem sie sam na wlasnej skorze bo kupilem niby zadbana wr z okolic wawy a okazalo sie ze silnik prawie szrot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaniedbania jak najbardziej, dbasz o motor = brak problemow, raz olejesz sprawe wymiany jakiejs czesci i potem to juz za toba sie ciagnie, ja przekonalem sie sam na wlasnej skorze bo kupilem niby zadbana wr z okolic wawy a okazalo sie ze silnik prawie szrot...

 

 

eee tam pitu pitu....w motorze wyczynowym jak WR'ka to normalne ze zaworki moga byc do wymiany w sprzecie 9 letnim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...