Skocz do zawartości

ZWIEKSZENIE MOCY 4T


Rekomendowane odpowiedzi

Mam potrzebe zwiekszenia mocy w moim sprzecie !! Jest to Husqvarna TE 610 w ktorej są nowe tryby skrzyni biegow, korba ,wał po regeneracji, tłok, zebatki rozrzadu łozyska i simeringi na wale!! Teraz wymieniam łancuch rozrzadu zawory uszczelniacze zaworowe!! Z uwagi ze mam silniczek rozebrany chciałbym go obdarowac kilkoma nowymi kucykami :) Nie wiem jak to zrobic moze macie jakis pomysł ?? dodam ze mam gaznik Dellorto 40mm od TC z pompką przyspieszenia i sportowy układ wydechowy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sie zabardzo mocy nie da zwiększyc domowymi sposobami, tłoków zwiekszajacych kompresje do tego silnika nie ma, moze splanowac glowice troszke, wypolerowac kanały w głowicy, ale to nie da odczuwalnego wzrostu mocy. Mozesz tez poszukac sportowego wałka rozrzadu itp ale to kosztuje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze sie tak brzydko wyraze co ci do tego?? Jak zapewne sie domyslasz MateuszEnduroboyz nie zakladal tego tematu zeby ludzie sie go pytali ile jezdzi na moto tylko po to by uzyskac konkretna i rzeczowa odpowiedz :/ Ehh taka juz zaleta tego 4um ze 70% postow to SPAM albo nieelokwentne uwagi (w tym moj:D). Sory za OT ale nie moglem juz :biggrin: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam potrzebe zwiekszenia mocy w moim sprzecie !! Jest to Husqvarna TE 610 w ktorej są nowe tryby skrzyni biegow, korba ,wał po regeneracji, tłok, zebatki rozrzadu łozyska i simeringi na wale!! Teraz wymieniam łancuch rozrzadu zawory uszczelniacze zaworowe!! Z uwagi ze mam silniczek rozebrany chciałbym go obdarowac kilkoma nowymi kucykami :) Nie wiem jak to zrobic moze macie jakis pomysł ?? dodam ze mam gaznik Dellorto 40mm od TC z pompką przyspieszenia i sportowy układ wydechowy !!

 

Chyba jedynym wyjściem będzie zakup Hondy CR 500. Tam przynajmniej przez jakiś czas mocy ci nie zabraknie, a jak już zacznie być za słaba zawsze można rozwiercić cylinder :crossy:

Ale co ja tam wiem, jeżdżę tylko na 250...

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi absolutnie nie brakuje mocy !! Pewnie myslicie ze uwazam sie za takiego super kierowce ktory umie okiełznac 60 kucy a tak wcale nie jest!! Poprostu musze sie scignąc z nowym LC4 z salonu!! bo gosciu cwaniakuje ze ma leprze moto i boje sie ze moja niepozorna Huseczka nie da rady :biggrin:( a ze silnik mam rozebrany to myslałem nad wypolerowaniem kanałow w głowicy!! Zastanawiałem sie nad planowaniem głowiczki ale Huski maja to do siebie ze czasami potrafi korba bokiem wyjsc:( Wiec boje sie ze jak zwieksze kompresje to własnie to mi sie przytrafi :biggrin:

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi absolutnie nie brakuje mocy !! Pewnie myslicie ze uwazam sie za takiego super kierowce ktory umie okiełznac 60 kucy a tak wcale nie jest!! Poprostu musze sie scignąc z nowym LC4 z salonu!! bo gosciu cwaniakuje ze ma leprze moto i boje sie ze moja niepozorna Huseczka nie da rady :crossy:( a ze silnik mam rozebrany to myslałem nad wypolerowaniem kanałow w głowicy!! Zastanawiałem sie nad planowaniem głowiczki ale Huski maja to do siebie ze czasami potrafi korba bokiem wyjsc:( Wiec boje sie ze jak zwieksze kompresje to własnie to mi sie przytrafi ;)

 

 

Jak dlamnie dziecinada. Wypoleruj kanały, splanuj głowice, ostrzejszy wałek, odchudź tłok, przyspiesz zapłon, nalej shella racnig 99 oktan.

 

 

P.S Na starcie czołgaj się jak na żużlu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie dziecinada. Wypoleruj kanały, splanuj głowice, ostrzejszy wałek, odchudź tłok, przyspiesz zapłon, nalej shella racnig 99 oktan.

P.S Na starcie czołgaj się jak na żużlu :biggrin:

Posciagaj platiki,ciezke rzeczy a najlepiej jedz na golasa :icon_razz:

Jak macie sie "scigac" na asfalcie to zaloz sobie szosowki,znaczna roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w terenie na DR125 doganiam gosci na TTR600, LC4, XT etc.

 

po prostu technika, na prostej asfaltowej raczej ona sie nie liczy,

jednym slowem goscie sobie kupili duze sprzety i mysla ze juz potrafia jezdzic

 

ciagaj go w teren, bo to sa sprzety w teren a nie na prosta asfaltowa

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo !! Prosze o zamkniecie tematu !! Bo własnie zostałem zjechany ze zazdroszcze moto !! i Dlatego to napisałem <zdziwiony> nigdy w zyciu nie zamienił bym swojej Huski na LC4 ale niech bedzie!! Ze jak zwykle jestem gorszy !!

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...