Skocz do zawartości

Zimowy bałwan ucieka


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie pewnie bylo tak jak napisal Zbyhu :P Dokladnie wiem gdzie to jest bo wiele razy tamtedy jezdzilem a 11 idzie przez moje miasto.Fakt,przez to rondo czesto ciezarówki jezdza prosto i czesto tam wlasnie psy stoja a ze miejscowy o tym nie wiedzial to dziwne :P Ale wiecie,jezeli mial wybrac 500 zł a nic(napewno byl pewny ze mu sie uda)to wybrał nic no ale nie do konca :P Jak po tym przypadku widac,policja coraz czesciej lapie motocyklistow bo kiedys to nawet by nie ruszyli.No napewno szkoda chłopaka i motocykla ale 8 lat to przesada.Rok,dwa to i tak za duzo :wink: To sie wczoraj działo?Data jest wczorajsza a wczoraj to bylo sniegu do pasa wiec musialo to byc juz wczesniej chyba :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szkoda chłopaka, co wy mówicie. Jak debil to niech teraz cierpi. 8 lat nie powinien jednak dostawać, ale jakiś czas by mu sie napewno przydało do odsiadki. Już widzę miny kumpli z pod celi jak się pytają - a za co tą 8 siedzisz :icon_rolleyes:. Niema co debil jakich jak widać jednak nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee - straszą... Żadnych 8 lat nie będzie. Skończy się pewnie na 2 w zawiasach na 4 i ze 2 latka zakazu prowadzenia. Tylko dobrego prawnika mu trzeba :rolleyes: .

 

Fajnie żyć ze świadomością, że inteligencja narodu nie pozwoli mi zdechnąć z głodu :cool: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżacie (nie wszyscy, ale wielu z Was) na tego chłopaka, jakby co najmniej zamordował staruszkę na tle rabunkowym (rozumiem, że śnieg za oknem, że to, że tamto). Jak to było z tym rzutem kamieniem...?

I tak jak napisał Łukasz - chłopak siedział na pewno nie będzie. Nie ten kaliber.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wydaje mi sie jednak, ze jakies konsekwencje poniesc powinien. Jestem przeciwny duzemu wyrokowi. Powinien jadnak zapoznac sie z prycza na krotki okres czasu. Moze to i podobne zachwanie odstraszylo by w przyszlosci innych nasladowcow.

 

pozdrawiam

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko-poprostu mlodosc... Rozne bledy sie popelnia bedac w tak mlodym wieku i dopiero pozniej przychodzi otrzezwienie Sam jestem niewiele starszy od niego i wiem jak to czasami jest Myslal ze ucieknie i juz Niestety zadzialala reakcja lancuchowa i skonczylo sie beznadziejnie Sadze za za kratki za to nie pojdzie-i bardzo dobrze Mysle ze sam dobrze wie ze zle postapil i ta przygoda bedzie dla niego nauczka na cale jego dalsze zycie Moim zdaniem wyrok w zawieszeniu i kurator wystarcza

Edytowane przez jarekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze do paki go nie wsadza.

Ale prawo jazdy straci na dwa latka, i przed nim kolejny kurs na prawko. Poplynie jakies 3000zl kary do funduszu gwarancyjnego za brak OC, kolegium w "grockim" tez na jakies 2000zl, tak dla przykladu. Zniszczone moto. Fundusz gwarancyjny upomni sie o koszty jakie poniesie wskutek naprawy zniszczonych przez niego pojazdow. Jak widzicie troche tego jest. Jak zacznie za to wszystko placic to sam bedzie sie prosil zeby go w sadzili na darmowy wikt i opierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dziwic z perspektywy czasu mozna to krytykowac ale to tylko mlodosc... i naiwnosc ! Jak mielismy 16 lat uciekalilismu maluchem przed policyjnym polonezem... zenada, a jednak wydawalo nam sie ze damy rade. Jak juz nas "zatrzymali" okazalo sie ze jakbysmy sie zatrzymali to policjanci grzecznie odprowadziliby samochod do domu i na tym by sie skonczylo (kierujacy byl synem dosc znanego policjanta z drogowki) a tak to sie skonczylo dla niego dosc duzymi konsekfencjami... Mlodosc dodaje skrzydel a skraca rozum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najeżdżacie (nie wszyscy, ale wielu z Was) na tego chłopaka, jakby co najmniej zamordował staruszkę na tle rabunkowym (rozumiem, że śnieg za oknem, że to, że tamto). Jak to było z tym rzutem kamieniem...?

I tak jak napisał Łukasz - chłopak siedział na pewno nie będzie. Nie ten kaliber.

 

Ja moge rzucic kamien. Nigdy nie wyjechałem na droge motocyklem niezarejestrowanym, bez oc, przeglądu. Nie kierowałem nigdy na drogach publicznych czy to motocyklem czy samochodem bez prawka lub karty motorowerowej. Nigdy nie uciekałem przed policją gdy mnie chceli zatrzymac i nie uciekne.

 

A więc mozna tylko to zalezy od człowieka, ja wole miec wszystko w 100 % okej niz potem sra* w gacie czy mi policjant z lizakiem zza rogu nie wyskoczy. Dlatego ja nie mam takich dylematów czy sie zatrzymywać czy nie. A jak ktos chce uciekać niech ucieka droga wolna, tylko potem nie placzcie na forum i niech rodzina kolesia nie płacze tak jak w Hodlu ze dostał strzała i juz wiecej nie pojezdzi. Podjął ryzyko - ok jego decyzja, powinnismy ją uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)"E, zanim sie smerfy rozpedza, juz mnie nie bedzie, a po blachach mnie nie namierza". Ale sie koles przeliczyl, a potem brnal glupio dalej i uciekal... "Juz zaczalem uciekac, to juz musze uciec - i tak mam przesrane jak zatrzymaja, a moze sie uda."

(...)

 

Piszesz tak, jakby facet myślał. Tymczasem z jego zachowań wynika, że to bezmózg. A bez mózgu myślenie jest niemożliwe.

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego"trajka66".

 

W twoim wieku mialem karte rowerowa i smigalem Komarem. Wierz mi tylko wsiadlem na pierwszy powazny sprzet "OSA" 125 ccm a od razu zaczalem cwiczyc po polnych drogach, potem po szosie. Mialem tylko 14 lat.

 

Zycie przed Toba i obys dotrzymal slow, ktore tu widzimy. Czasami sam nie wiesz kiedy przekraczasz granice zdrowego rozsadku.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerhard

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...