Skocz do zawartości

PayPal


Rekomendowane odpowiedzi

Hejas.

Właśnie jak w temacie... na amerykańskim forum użytkowników Suzuki TL na którym jestm zalogowany zebrało się pospolite ruszenie w celu zakupu tuningowych tylnych amotryzatorów Bitubo...koleś z forum to nakręcił i jesli zbierze się 14 chętnych to koszt jednej sztuki wyniesie 400$...przyznacie że cena dobra... pozostaje kwestia płatności ..zapytano mnie czy mam PayPal...no to zalogowałem się...ale nie mam karty kredytowej..tylko konto w banku...czy da się zrobić przelew z konta ??? Może ktoś z Was dokonywał już takich tranzakcji przez PayPal ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam PayPala na co dzien i podalem tam swój numer karty .

Ale skoro masz bank i numer konta to powinienes miec tez i karte ?

Jak nie masz to sróbuj pojsc do banku i niech Ci wyda karte.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć karte kredytowa, w Polsce jeszcze nie ma dostępnej opcji przelewu pieniędzy na konto w paypal, jest jeszcze coś takeigo jak net karta w multibanku, coś takiego jak wirtualna karta kredytowa i ja na tym działam jak kupuje przez paypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj żeby się w cło nie wpakować bo będziesz miał mniej więcej +30% do wartości paczki. Paypala też często używam tylko korzystam z karty Visa Classic rodziców, niedługo się na swoją przerzucam bo podobno można już używać Visa Electron w Paypal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak, można uzywać Visa electron, bo taką własnie mam z banku Lloyds tsb, kupowałem kilka części do motoru jak byłem w Anglii.

A co do samego PayPal, po prostu podczas rejestracji na stronie www, podaje sie tam numer karty,do kiedy jest ważna i nie pamietam co tam jeszcze(jakies dane z karty) i to wszystko.

Pozniej na e-bay-u na przyklad po zalicytowaniu, jesli kupujemy przedmiot to korzystamy z opcji zaplac przez PayPal,i to pobierze pieniadze z naszego konta bankowego skojarzonego juz z PayPal podczas rejestracji.loginem do PayPal jest nasz adres e-mail ktory podalismy podczas rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jeszcze mam pytanie na temat tego paypala...

pieniadze zostaja przelane na numer konta bankowego karty kredytowej zgadza sie?

np mam konto w PKOInteligo i na to konto zostaje przelana kasa i z niej moge wyplacac?

Pytam sie po sie zalogowalem i widze ze PayPal ma swoje konto z wlasnym saldem zgromadzonym na koncie... czyli w jaki sposob moge sie dobrac do swoich pieniedzy? rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie na temat tego paypala...

pieniadze zostaja przelane na numer konta bankowego karty kredytowej zgadza sie?

np mam konto w PKOInteligo i na to konto zostaje przelana kasa i z niej moge wyplacac?

Pytam sie po sie zalogowalem i widze ze PayPal ma swoje konto z wlasnym saldem zgromadzonym na koncie... czyli w jaki sposob moge sie dobrac do swoich pieniedzy? rozumiecie?

Są 2 opcje z tego co pamiętam...

Możesz wpłacić kasę na swoje konto PayPal i z niego będą zabierać lub po zakupie jakiegoś towaru mogą Ci pobrać kasę z karty w tym przypadku Inteligo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja nie chce kupowac... tylko sprzedawac... i stad moje watpliwosci... gdzie pieniadze sie znajda gdy ktos przesle mi kase... na koncie PayPal... czy na moim koncie Bankowym... jezeli na koncie PayPala to jak ja moge je pobrac... teraz chyba wszystko jasno napisalem...

czytam to wszystko na temat paypala, pomoc w nim i w sumie nie ma jasno napisane co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy ktoś ci zapłaci pieniądze znajdą się na koncie paypal. potem możesz je wypłacić robiąc przelew na wskazane konto. jeśli przelewasz powyżej 500zł to nie ma prowizji a poniżej 500zł jest 5zł prowizji

 

jak się zalogujesz kliknij na moje konto -> wypłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie... bo zwykla karta zostanie odrzucona przez paypal

 

a wiecie moze czy PKO Inteligo wydaje karty kredytowe? czy ta opcja jest platna?

 

Ja mam kartę z PKO Inteligo (normalną raczej, nie kredytową) i zarejestrowałem się na PayPal. Jeszcze nic przez paypal nie kupiłem, ale kliknąłem cośtam na paypalu o powiększenie parametrów konta (koszt 6 złotych) i pobrało mi kasę z konta inteligo - także chyba działa na normalnej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z polskimi kartami polaczonymi do PayPal ale ja w UK tez nie mam kredytowej lecz Debit Card i spoko smiga z paypal`em. A co do pieniedzy z paypal na koncie w banku to na stronce paypal trzeba zażądać przelewu kasy z konta paypal na konto bankowe -jest do tego opcja na jednej z zakładek po zalogowaniu, wtedy kasa w ciągu kilku dni trafi na konto w banku a przy żądaniu podajemy ile chcemy tej kasy przelac na konto. pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...