Skocz do zawartości

Dakar 2007


dubey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No przeciez napisalem, ze to lista motocykli i quadow :icon_biggrin: fakt, ze wiele motocykli to po prostu wariacje. Ale lista moze sie komus przydac, np Aprilia RXV ktora jest w sumie nowoscia, albo KLR sa dosc ciekawymi pozycjami na liscie.

racja, racja - pewnie sa jakies roznice miedzy ktm-em 660 rally i rally replica (na takim jedzie nasz privateer), ale juz wersja rallye to chyba kwestia pisowni;) podobnie z wr-kami - ludziska popisali w formularzach zgloszeniowych z bledami, a jakas blondyna mentalna to przepisala.

ciekawy jestem bardzo jak sobie poradzi koles na kawasaki klr 650 - umowmy sie, ze nie jest to typowy sprzet rajdowy...

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanko zapodam co myślicie o starcie Dąbrowskiego- chodzi mi o to że chyba nie jest w pełni sił już raz pojechał Dakar z kontuzją i zdaje się że dość szybko się wycofał. Ja wolałbym zobaczyć jakiegoś młodego gniewnego w akcji zamiast kontuzjowanego weterana z nazwiskiem. Osobiście śledze i kibicuje Carlosowi Sainzowi w VW moj ulubiony kierowca jeszcze z WRC mam nadzieje że nieźle się spisze.

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Dakaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanko zapodam co myślicie o starcie Dąbrowskiego- chodzi mi o to że chyba nie jest w pełni sił już raz pojechał Dakar z kontuzją i zdaje się że dość szybko się wycofał. Ja wolałbym zobaczyć jakiegoś młodego gniewnego w akcji zamiast kontuzjowanego weterana z nazwiskiem. Osobiście śledze i kibicuje Carlosowi Sainzowi w VW moj ulubiony kierowca jeszcze z WRC mam nadzieje że nieźle się spisze.

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników Dakaru.

 

 

Marek jedzie w sumie troche jako pomoc dla Jacka. i fucktycznie jego stan zdrowia nie jest super choć zmierza ku lepszemu. choć na eleminacjach w Tunezji, był nawet lepszy od Jacka. jak to jest tak naprwde to nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek jedzie w sumie troche jako pomoc dla Jacka. i fucktycznie jego stan zdrowia nie jest super choć zmierza ku lepszemu. choć na eleminacjach w Tunezji, był nawet lepszy od Jacka. jak to jest tak naprwde to nikt nie wie

 

Dąbrowski od początku startów w rajdzie dakaru był szybszy od Czachora...więcej ryzykowal i jeździł poprostu szybciej...w jednym z wywiadów sam Czachor o tym mówił...po zeszłorocznym wypadku widać jakoś Dąbrowski nie może trafić z formą...ale to Dąbrowski moim zdaniem ma szanse na najlepszą pozycję w całej polskiej ekipie...pod warunkiem że nie zaliczy po drosdze jakieś kraksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni holka do szamana jakiegos zaprowadzic, zeby zly urok z niego odczarowal :icon_mrgreen:

 

Brawa dla naszych :biggrin:

 

Male uaktualnienie:

 

18 CZACHOR

32 DABROWSKI

191 CISAK

Edytowane przez data7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dla chłopaków na moto wielki szacunek :banghead: :biggrin:

Jakie to musi być męczące tego nawet nie moge sobie wyobrazić?

Moim zdaniem niewazne jaki wynik byleby chłopaki zdrowo dojechali!!!

Podziwiam ich!! i Pozdrawiam

 

Chciałbym kiedyś z nimi piwko spić i pogadać......

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacje o smierci uczestnika Dakaru potrafia sprowadzic na ziemie. choc patrzac na sposob, w jaki tam sie jezdzi, to i tak dzieki Bogu, ze ofiar jest niewiele...

 

Witam

 

czytalem ze Jarosław Cisak w zamian za sponsoring ma zamontowana kamere na kasku .na jego stronie mozna ogladac ob :banghead: raz z kamery na bierząco . czy to prawda ?? Ma ktos link do tej stronki??

jak sobie to wyobrazasz? czy widziales kiedykolwiek - chocby w telewizji - zestaw do nadawania na zywo przez satelite (bo na Saharze telefonia komorkowa nie dziala, chyba ze Era;))) ? najmniejszy zestaw miesci sie w sporej walizce i trzeba go nacelowac dokladnie na satelite. oczywiscie nie mozna w czasie nadawania przestawiac zestawu. w ruchu jest to praktycznie nie do zrobienia, zwlaszcza gdy jedziesz 100 km/h w terenie!

moze Cisak sobie zamontowal kamere i to nagrywa, ale raczej nie zobaczymy tego przed wyslaniem do Polski i zmontowaniem.

na Dakarze jest cwiczona inna opcja: zawodnicy - ale ci z czolowki raczej - dostaja na caly dzien kamere z twardym dyskiem. po zakonczeniu etapu zawartosc jest zgrywana i kawalki z tego pokazywane w relacjach. tak przynajmniej bylo w 2006, raz nawet Czachora wybrali (wylosowali?).

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawik NSR a gdzie to przeczytales? moze tam sie czegos wiecej dowiesz, jak gdzies na necie to podaj tu linke do tej informacji, ale mysle, ze to malo prawdopodobne bo niezwykle trudne technicznie.

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...