Skocz do zawartości

Dakar 2007


dubey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej - no to trzymajmy kciuki za naszych: Czachora, Dabrowskiego, no i Jaroslawa Cisaka, kimkolwiek jest;) Ja jak zwykle najbardziej dopinguje wszystkich privateers, czyli zawodnikow startujących na własną rękę, bo to są wg mnie prawdziwi bohaterowie tego rajdu: 16 godzin jazdy, 4 godziny pracy nad motocyklem, dwie godziny w śpiworze i znowu na koń! Wiec dawaj Jarek!

 

a zajawka zajebiscie skręcona, polecam!

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - no to trzymajmy kciuki za naszych: Czachora, Dabrowskiego, no i Jaroslawa Cisaka, kimkolwiek jest;) Ja jak zwykle najbardziej dopinguje wszystkich privateers, czyli zawodnikow startujących na własną rękę, bo to są wg mnie prawdziwi bohaterowie tego rajdu: 16 godzin jazdy, 4 godziny pracy nad motocyklem, dwie godziny w śpiworze i znowu na koń! Wiec dawaj Jarek!

 

a zajawka zajebiscie skręcona, polecam!

pozdro

dub

nie zapominaj o reszcie (Hołku!), w sumie 6 naszych załóg jedzie :-) Kamazy Gooo!! :buttrock: Fakt privateers są wielcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem wielkim fanem tego rajdu i wreszcie dzisiaj start :buttrock: :smile: czy są jakieś transmisie w internecie na żywo czy coś prosił bym o linki... i jak uważacie czy nowe KTMy dojadą pozdrawiam Ninja

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawe czemu dopiero dzisiaj start, zawsze był 31grudnia. A jadą w tej edycji ktm 950 super enduro, czy tylko 660?? Oczywiście trzymamy kciuki za naszych. Transmisje są na Eurosporcie, a o tvp to nie mówie bo ich relacje są żenujące.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszły konie po betonie (piochu)

dziś odbył się pierwszy i od razu bardzo trudny jak sie okazało etap tego

najtrudniejszego rajdu na świecie. Mam pierwsze oficjalne wyniki po etapie

Lizbona - Portimao ( 495km)

 

Jacek Czachor 32 miejsce

Marek Dąbrowski 35 miejsce

Jarek Cisak 154 miejsce

 

1 koty za płoty !!

 

dalej będzie to wyglądać tak

 

http://farm1.static.flickr.com/129/3476703...dea21bcee_o.jpg

 

PS do Adminów: proszę o podwieszenie tego lub innego wyznaczonego Topiku. będę go codziennie relacjonował w miare możliwości. mam nadzieje że na tym forum ktoś się jednak ty wyścigiem interesuje, nie tylko osoby w piszące w tym temacie. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS do Adminów: proszę o podwieszenie tego lub innego wyznaczonego Topiku. będę go codziennie relacjonował w miare możliwości. mam nadzieje że na tym forum ktoś się jednak ty wyścigiem interesuje, nie tylko osoby w piszące w tym temacie. pozdro!

 

ktoś kto się interesuje wie gdzie zaglądać (www.dakar.com, www.orlenteam.pl, www.autoklub.pl)... :icon_rolleyes:

Hołek 16 na SS1 :-)

Edytowane przez vfts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poza dakar.com to w PL stronach nic nie ma. i to trzeba własnymi siłami zmienić :icon_rolleyes: pozdro 750V

 

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-2515197510156394237 przygotowania do wyścigu i foty z wczesniejszych rajdów

Edytowane przez rambo54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...