Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie S-klasę .... :) czyli służbową astrę II kombi 1,7CDTi...

Ale zbieram na crx'a jak może już niektórzy zauważyli... a tu dokumentuję moje zbieranie www.crx.simons.pl proszę wchodzić i klikać w reklamy to szybciej będę miał się czym pochwalić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem:

 

peugeot 505 2.0 SR - najlepszy peugeot jakim jezdziłem bo RWD ;-)

peugeot 305 1.7 D - najtrwalszy peugeot jakim jezdziłem

citroen BX 1,7 D - bardzo miły samochód

citroen BX 1.4 - zaskoczył mnie swoimi osiągami i trwałością przy dzwonie z galaxym

 

mam:

peugeot 205 1.0 - nie da sie zarżnać a próbuję cały czas ;-)

peugeot 405 mi16x4 - jeszcze nim nie jezdziłem ale silnik sie wkreca jak oszalały do 8 tys ;-)

peugeot 106 xsi - początek przygody ale znó kreci sie do 7500 ;-)

 

niemiałem ale tata miał :mrgreen:

renault espace 2.8 V6 - zdecydowanie najlepiej trzymający się drogi Van jakim jezdziłem, niestety stwierdzam że nawet lepiej od Pugów i osiągi zaskakujące posiadaczy niektórych Mustangów ;-)

Edytowane przez krzycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie S-klasę .... :icon_question: czyli służbową astrę II kombi 1,7CDTi...

Ale zbieram na crx'a jak może już niektórzy zauważyli... a tu dokumentuję moje zbieranie www.crx.simons.pl proszę wchodzić i klikać w reklamy to szybciej będę miał się czym pochwalić!!

 

 

 

Tekst z podanej strony:

 

 

a teraz przechodzimy do meritum, czyli jak zdobyć sprzęta? Problem jest dość poważny gdyż żona ma zabroniła wydawać rodzinny budżet na "takie fanaberie"... Innymi słowy musze zdobyć kasę inaczej... jak??... oto moje pomysły:

 

Liczę na sponsorów, którzy w zamian za reklamę na tej stronie będą chcieli się dołożyć do przedsięwzięcia ---> Sponsorzy

Chciałbym aby również w zamian za reklamę tutaj, któryś z dealerów/serwisów hondy pomógł za free doprowadzić ją do stanu idealnego --->A oto kandydaci!!

Ta strona ma również zarabiać dzięki Google AdSense... proszę jednak nie traktować tego jako namawiania do klikania!!... jeśli zainteresuje Cię reklama wyświetlana przez Googla to świetnie ale nie klikaj na siłe aby mi zrobić dobrze bo efekt może być odwrotny. Natomiast zachęcam do pobierania Firefoksa!!!.. To napradę świetna przeglądarka.

Jeśli ktoś ma ochotę się dołożyć z własnej woli to jest mile widziany.. wystarczy napisać maila i się dogadamy.. w zamian po skończeniu projektu wypożycze mu CRX'a na jakiś czas adekwatny do wkładu :icon_eek:

Każdy zdobyty grosz zamierzam inwestować na GPW :biggrin:)

 

 

 

 

Wcześniejsze zdanie jakoś zaakceptuję, ale podkreślone na czerwono.....sorry, ale my żyjemy w XXI wieku, nie ma na swiecie robin hooda, który odbierze bogatemu i da Tobie.

Najlepiej to chyba ciężka praca i nadgodzinami dorobić na auto.

Pomyśl o tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...