Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak wsiadajac w BMW czuje sie pewien powiew historii. Odpalasz silnik i już słyszysz jedyny taki niepowtazalny dźwiek. Jazda tym samochodem to przedewszystkim dźwięk, prowadzi to auto sie na swój sposób dziwnie.

Jednak nie ma to jak zasiasc za kierownicą BMW 750;) Ta widlasta 12 sprawia ze to to taki mały bolid w obudowie limuzyny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam okazje zakupic BMW e36 320 + gaz. przebieg, ponoc oryg. 278tys km. silniczek w miare tyka, nie wiem jak tam z jego chęcią na połykanie oleju. Nie jest po złych pieniądzach. Nasłuchałem sie opinii , naczytałem.. Jakie przebiegi te silniczki mogą wykręcać? Jest przepływomierz do wymiany w nim niby tylko.

 

Jakieś rady, co konkretnie sprawdzić przy zakupie.....

 

szczerze jak widze kierowców bemek to mnie h*j strzela widząc łysych bezszyjnych i innych wieśniaczków... ale te auta mają urok... mam nadzieje(a pomału to sie robi) dresy przesiądą sie do Alfy Romeo.... tańsze w zakupie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz nie pada sobie od tak dla jaj, padł bo jest załozona nie odpowiednia instalacja gazowa.

Przebieg o niczym nie świadczy. BMW lubi olej tak jak kazdy samochód jesli śmigasz nim po obrotach, co nie oznacza ze pali 1l na 1000km. Napewno w auto trzeba bedzie dołożyć pytanie tylko czy jesteś tego swiadom czy raczej chesz kupić auto i lac bezenye ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat idealnie zalozony pode mnie :) tydzień temu sprzedałem samochod(ibize 1,9 tdi 2000rok ) i rozglądam się poważnie za następcą.

Spędzam więc sporo czasu na allegro przeglądając różne marki głównie audi, merce i bmw i muszę stwierdzić ze stylistycznie nie ma jak beema :) najbardziej przypadł mi do gustu model E46 tak 2003-2004 rok koniecznie czarny . I teraz moje najważniejsze pytania:

 

1. Czy opłaca się pchac w diesla? Moim zdaniem tak i na diesla mam zamiar polować tylko zastanawiam się który silnik 2 litrowy czy 3 litrowy? ma ktoś porównanie?? który z silników cieszy się lepszą renomą i jak wygląda spalanie? a może jednak benzynę? choć poprzednie auto to był właśnie dieselek i byłem b. zadowolony :)

 

2. Jakie są plusy i minusy tego modelu? co się często psuje, jakie są słabe punkty/części/mankamenty/ itd pytam żebym zwrócił uwagę podczas kupna więc najbardziej interesują mnie minusy nawet te najbardziej błahe choć plusy mam nadzieje że też są.

 

3. kupować w Polsce czy jechać do Niemiec w końcu matki tego auta więc powinienem mieć relatywnie większy wybór. Może polecicie jakieś miejsce?

 

4. Może ktoś podrzuci jakieś inne modele chętnie rzucę okiem gdyż to początek moich poszukiwań i zaczynam zbierać info.

 

5. Jeśli komuś przyjdą do głowy jakieś inne wskazówki, porady, uwagi dot. tego modelu, chętnie poczytam.

 

 

Za wszelkie info z góry dzięki.

 

ps. zadałbym to pytanie na forum bmw ale pierw chciałem tutaj, gdyż boję się ze na ichniejszym forum mogą padać nieobiektywne opinie miłośników i maniaków :)

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja od 2 tygodni szukam jakiejs niezakatowanej beemki - niestety ciezko - a moze ktos ma ??

 

wymagania - im starsze tym lepsze, im wiekszy silnik tyme lepszy i oby nigdy nie otruta gazem !!

 

najchetniej 325 E30 .... lub 530/535 E34

 

stan wizualny - obojetny oby nasrane nie bylo - i tak idzie w czarny mat, moze byc obita, odrapana itp3

Edytowane przez janciownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie lubie takich tjujninkow , za bardzo zalatuje dresikiem , pozatym jak cos nawali to kazda czesc z innegoi modelu , wez tu teraz znajdz odpowiednia.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...