Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do komara to licytujący graja na nerwach sprzedającemu. I najwyraźniej im sie udaje :biggrin:

Teraz Wiesiek ma zgryz, że sprzedał za kilka stówek a mógł dostać kilkanaście tyś. :wink:

 

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od czego ta kawasaka wczesniej ma przód?

 

http://moto.allegro.pl/item878056508_japonia_tez_zaytek.html

 

link na przypomnienie

 

GPX raczej...

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mam gdzie to wrzucić, a ciekawe jest.

 

Słowo "dziwne" i "junak" idą w parze. :biggrin:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1685915

 

Co to qrva jest? :eek:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem,że widziałem już wiele zwieśniaczonych motocykli,aż do teraz...WTF?Co to w ogóle jest?Aż mnie przeraziło...Inżynierski szczyt wieśtuningu...Trzeba mieć narąbane pod czaszką,żeby coś takiego stworzyć i jeszcze wstawiac to do neta i liczyć na to,że ktoś to kupi za 12 tys!! Mega obleśna konstrukcja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mam gdzie to wrzucić, a ciekawe jest.

 

Słowo "dziwne" i "junak" idą w parze. :biggrin:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1685915

 

Co to qrva jest? :eek:

.......noooo - też mnie to troszkę "rozłożyło".......

Podejrzewam w jakich czasach i "warunkach rynkowych" powstał ten pojazd.........ale fakt faktem jest przesadzony pod każdym względem;

 

Ps;

A zauważyliście, że "TO" ma boczne kółka ?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że "TO" ma boczne kółka ?? :biggrin:

 

No to jest najlepszy motyw chyba. :biggrin: Kółka musi mieć żeby tyle złomu w pionie trzymać. :biggrin:

 

Mnie dziwi ze to coś nie ma kaloryfera i pieca C.O. pod siedzeniem.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajeczne. qurim-to chyba najlepsze znalezisko od dawna. Saharyna czy sokół nie budzą takich emocji. wiec zamiast przepłacać na znanych markach chyba warto sobie sprawić gientarke i przeszukać kosze na śmieci w okolicy. "Tfurca"osiągnął zamierzony cel. Nie zostawia ludzi obojętnych. :clap:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak Lodołamacz? :biggrin: Takiego czegoś świat nie widział. Muzeum Techniki powinno zgarnąć ten pojazd do kolekcji.

 

Sam bym wziął gdyby tyle nie kosztował. Byłaby to niezła metoda dydaktyczna dla mojego syna - "Jak nie będziesz się uczył to w przyszłości będziesz jeździł takim czymś". :icon_mrgreen:

 

Pojazd jedyny w swoim rodzaju, nabywcy nie znajdzie za pół ceny nawet. Bo nikt nie chce być aż tak "inny" od reszty. :banghead:

 

Nikt mi teraz nie powie że te wszystkie Janki pocięte na choppery to paskudne są. Przy tym wynalazku są jak Pussycat Dolls przy Amy Winehouse. :icon_mrgreen:

 

Qrcze...gdyby nie było zimy to bym podjechał do ziomka obejrzeć to z bliska. Włocławek jest rzut beretem ode mnie.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...