Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i ciekawi mnie ten patent z przednim hamulcem, czy dzwignia jest wewnatrz pokrywy i czy to pojedynczy czy podwojny rozpieracz.

Pojedynczy w kasce z wozkiem to mocno niewystarczajacy hamulec.

 

Adam M.

To nie jest żaden patent - tez mam taki hamulec w Kaśce i jest to oryginał (pojedynczy rozpieracz);

 

Moja Katarzyna rowniez posiada taki hamulec i sprawuje sie nienajgorzej.

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawuje się świetnie . Sam też mam podobny . Dodatkowo chlupło mi się oleju do dyfra więc z tyłu tez nie mam . Trzeba kolekcjonować ekstremalne wrażenia . W razie czego są jeszcze hamolce bo obu stronach silnika. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc ciekawe rozwiazanie:

http://moto.allegro.pl/item172367687_k750_..._motocykl_.html

 

Motocykl wyglada naprawde solidnie. Ciekawe jak to sie sprawuje w terenie :P

 

 

 

 

hm ciekawa opcja :lalag:

 

ale rozrusznik?

http://kosa1.wrzuta.pl/film/162USYGgko/

 

jest takie jedno 4um gdzie na ten temat troszke sie rozpisuja , ale to dziwne 4um bo niebardzo chca rozmawiac z nowymi

a tu to sie czlowiek swojsko czuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORUM REDMOTZ http://forum.redmotorz.pl/ ale do działu technika trzeba mieć opłacone wpisowe 25 PLN

 

 

 

zgadza sie redmotocostam (nazwy niewymienie) a nie 25 tylko 35 pln

a nawet jak wplacisz to niebenda z toba rozmawiac no ale bedziesz mogl poczytac niektore dzialy

z tym ze nie wszystkie bo i tak nie jestes czlonkiem tego redcośtam

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zgadza sie redmotocostam (nazwy niewymienie) a nie 25 tylko 35 pln

a nawet jak wplacisz to niebenda z toba rozmawiac no ale bedziesz mogl poczytac niektore dzialy

z tym ze nie wszystkie bo i tak nie jestes czlonkiem tego redcośtam

 

e roron nie zgodze sie. bylam tam do czasu do poki mi konta nie zawiesili- i nigdy nie bylo tak ze ktos z kims nie chcial gadac, panuje u nich pewnien porzadek, ze to co zwiazane z tech ma byc w tym dziale- a jak ktos nie ma dostepu i "spamuje" na ogolnym.. dostaje chinskie ostrzezenie.

 

czy mi sie wydaje czy to redmotocostam to wielka lipa dla zblazowanych moto-cyklistów czy naprawde jest tam tak wspaniale? ( za 35zł to chyba nie moze byc inaczej)

 

j.w- nie jest to zadna lipa. wystarczy poczytac troche ich strone, o wypadach a zmienisz zdanie.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, dla mnie jak ktos chce w taki sposób zarabiac to mi sie nie podoba, a co znajde innego tam za kase czego nie ma tu za darmo? Chyba tu jest znacznie ciekawiej i nikt nie zadziera nosa, bo mu zaraz utrą:-) przez wiele wiele postów:-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e roron nie zgodze sie. bylam tam do czasu do poki mi konta nie zawiesili- i nigdy nie bylo tak ze ktos z kims nie chcial gadac, panuje u nich pewnien porzadek, ze to co zwiazane z tech ma byc w tym dziale- a jak ktos nie ma dostepu i "spamuje" na ogolnym.. dostaje chinskie ostrzezenie.

j.w- nie jest to zadna lipa. wystarczy poczytac troche ich strone, o wypadach a zmienisz zdanie.

 

Goska

 

 

 

Gosiu zobacz do powitalni- napisze facet ,ma pare odp. a napisze kobieta to ma kilkadziesiat taka mala roznica wiec niedziwie sie ze ci sie podobalo :biggrin:

 

 

 

 

nie wiem, dla mnie jak ktos chce w taki sposób zarabiac to mi sie nie podoba, a co znajde innego tam za kase czego nie ma tu za darmo? Chyba tu jest znacznie ciekawiej i nikt nie zadziera nosa, bo mu zaraz utrą:-) przez wiele wiele postów:-) :-)

 

 

 

 

Granat- cala prawda , swieta prawda, i tys prowda

jest dokladnie jak piszesz ponadto to jest piramidka wielu placi zeby kilku moglo na szybkim serwerze sobie popisac a szkoda bo wydawalo mi sie ze weterany powinny trzymac sie razem :D

a co do naszego forum to jest jak najbardziej ok tylko szkoda ze jakies wymarle sie ostatnio zrobilo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera tamtego forum była dla mnie nie do przyjęcia (zapewne ze wzajemnością) . .Rozumiem że są koszty utrzymania serwera itp i aby korzystać z forum trzeba ponieść opłatę . Że zawsze znajdą sie osoby które będą sie chciały wkręcić na tzw krzywy ryj . Nie rzadko miałem wrażenie że kumoterstwo starszych forumowiczów redcośtam jest najstotniejsze . I odrobina kultury osobom które wpłaciły opłatę członkowską na wspólny cel chyba by się należała . było jeszcze kilka rzeczy które mi nie spasiły . Ale nie chodzi o wytykanie co tam jest do kitu . Tu cenię że większa część użytkowników działu nie spina się w dyskusji jak dzieci i prawie każdy temat może prowadzić do kolorów . No i jeszcze coś mi się widzi ze reklamowanie innych forów jest łamaniem regulaminu . Tak wiec gdyby zdarzyło się to gdzieś indziej to dostał by ktoś bana . U nas za karę tylko przemalowalibyśmy motor . Ale niestety już jest zielony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu zobacz do powitalni- napisze facet ,ma pare odp. a napisze kobieta to ma kilkadziesiat taka mala roznica wiec niedziwie sie ze ci sie podobalo :biggrin:

Granat- cala prawda , swieta prawda, i tys prowda

jest dokladnie jak piszesz ponadto to jest piramidka wielu placi zeby kilku moglo na szybkim serwerze sobie popisac a szkoda bo wydawalo mi sie ze weterany powinny trzymac sie razem :D

a co do naszego forum to jest jak najbardziej ok tylko szkoda ze jakies wymarle sie ostatnio zrobilo :banghead:

 

Żebyś Ty mógł tu pisać za darmo na tym forum to ja i wielu wcześniej dobrowolnie dokonało wpłaty.

 

Co do strony redmotorz niestety nie jest dla takich malkontentów i spamowiczów jak niektórzy tu

piszący. Opłata nie jest dla admina tylko pokrywa koszty działania strony, która liczy niewielki procent

użytkowników w porównaniu z tym forum.

Reguły są tam jasno przedstawione w regulaminie i jak ktoś nie umie czytać to niech nie ma

pretensji do admina odpowiedzialnego za porządek na forum.

Jak nie pasuje to nikt nikogo nie zmusza.

Na tym proponuję zakończyć ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś Ty mógł tu pisać za darmo na tym forum to ja i wielu wcześniej dobrowolnie dokonało wpłaty.

 

Co do strony redmotorz niestety nie jest dla takich malkontentów i spamowiczów jak niektórzy tu

piszący. Opłata nie jest dla admina tylko pokrywa koszty działania strony, która liczy niewielki procent

użytkowników w porównaniu z tym forum.

Reguły są tam jasno przedstawione w regulaminie i jak ktoś nie umie czytać to niech nie ma

pretensji do admina odpowiedzialnego za porządek na forum.

Jak nie pasuje to nikt nikogo nie zmusza.

Na tym proponuję zakończyć ten wątek.

 

 

Galar co do oplaty-wystarczylo napisac ze wypada cos wplacic i po problemie.

pozatym kogo nazywasz malkontentem i spamowiczem bo wyraznie tu kogos obrazasz!!

jestes tu od 2004 roku wiec tez mozesz poinformowac 'nowych' ze sa jakies DOBROWOLNE oplaty

a jak widac moje zdanie nie jest pojedynczym zdaniem wiec jakas prawda w tym jest

 

ale faktycznie niema co dyskutowac o innym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...