Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledze to chyba nie trzeba tłumaczyć?!

Prawda panie boro_krak_shlM04

:bigrazz:

Wczesne M07 miały malowane od wewnątrz pokrywy i kartery, ponieważ jakość ich odlewów była mizerna i pociły się.

Pic polega na tym, że na zdjęciu jest pokrywa od późnej M07 lub wczesnej M10 (nie było już potrzeby niczego malować). Pokrywa taka jest kilku krotnie tańsza od pokrywy z wczesnej M07(zwłaszcza w takim stanie).

Gość pomalował sobie tą pokrywę nie dla tego, że miał taki kaprys. A dla tego, że chce złowić frajera, który coś tam słyszał ale jeszcze nie czai o co chodzi. Wie, że jak malowane do od M07, ale jak taka faktycznie wygląda, to pojęcia nie ma.

To jest dla mnie balansowanie na granicy oszustwa. Wstydź się :wink: ..

 

A co do ceny, to też trochę przegiąłeś. Skąd wziąłeś to 100zł. Tyle to byś mógł krzyknąć, gdyby to było faktycznie M07, a nie takie farbowane M07. Nie było by to warte tyle nawet gdyby było pełnowartościowe.

Wykorzystujesz ludzką naiwność a to już jest sk#$%#syństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze to chyba nie trzeba tłumaczyć?!

Prawda panie boro_krak_shlM04

:bigrazz:

Wczesne M07 miały malowane od wewnątrz pokrywy i kartery, ponieważ jakość ich odlewów była mizerna i pociły się.

Pic polega na tym, że na zdjęciu jest pokrywa od późnej M07 lub wczesnej M10 (nie było już potrzeby niczego malować). Pokrywa taka jest kilku krotnie tańsza od pokrywy z wczesnej M07(zwłaszcza w takim stanie).

Gość pomalował sobie tą pokrywę nie dla tego, że miał taki kaprys. A dla tego, że chce złowić frajera, który coś tam słyszał ale jeszcze nie czai o co chodzi. Wie, że jak malowane do od M07, ale jak taka faktycznie wygląda, to pojęcia nie ma.

To jest dla mnie balansowanie na granicy oszustwa. Wstydź się :wink: ..

 

A co do ceny, to też trochę przegiąłeś. Skąd wziąłeś to 100zł. Tyle to byś mógł krzyknąć, gdyby to było faktycznie M07, a nie takie farbowane M07. Nie było by to warte tyle nawet gdyby było pełnowartościowe.

Wykorzystujesz ludzką naiwność a to już jest sk#$%#syństwo.

Nie dość kolego, że specjalista z Ciebie do Junkersów, to jeszcze istny Sherlock Holmes, dr Watson i Nostradamus w jednej osobie. Przestrzeliłeś sporo ze swoją teorią, że to niby ja wystawiłem rzeczoną pokrywę na aukcję. Nie mam potrzeby Ci się tłumaczyć - wierz lub nie wali mnie to po całości, ale sztuki dedukcji po nickach to gratuluje :lalag: :banghead: Wycieczki ad personam typu " Prawda panie boro_krak_shlM04 " i

"A co do ceny, to też trochę przegiąłeś. Skąd wziąłeś to 100zł. Tyle to byś mógł krzyknąć, gdyby to było faktycznie M07, a nie takie farbowane M07. Nie było by to warte tyle nawet gdyby było pełnowartościowe.

Wykorzystujesz ludzką naiwność a to już jest sk#$%#syństwo." sobie nie życzę, więc zostaw je dla siebie.

Radzę najpierw zbadać temat, a potem uskuteczniać moralizatorstwo i ferować wyroki - no chyba, że lubisz naginać rzeczywistość do swoich teorii .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę to sorry...

To znaczy, że po prostu zabierasz głos w sprawach o których nie masz pojecia :clap: .

Ale coś dziwnie bronisz cwaniaka, który w dziecinny sposób próbuje robić z ludzi wała.

Jeśli to nie ty, ani żaden twój znajomy, to w takim razie po cholerę oburzasz się i bronisz "fanaberii" jak to ładnie nazwałeś :banghead: jakiegoś palanta :icon_question:

Gdybym wydrukował sobie pieniądze w domowym zaciszu i sie tym podcierał, to była by fanaberia.

Ale jeśli będę chciał tymi banknotami płacić w sklepie, to będzie oszustwo.

Zobacz...

Dwa słowa, a tyle je różni...

Życzę ci z całego serca, aby ktoś cię kiedyś taką "fanaberią" poczęstował...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby było jasne dla mnie to tez skwsynstwo:)takich kolesi nie cierpie:)

Nie dość że nie cierpię to jeszcze na każdym kroku tępię i nie mogę zrozumieć dlaczego oldkrakmoto tak typka broni, albo to on, albo jego znajomy, jest jeszcze możliwość że chce sobie podbić przabieg. :banghead: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę to sorry...

To znaczy, że po prostu zabierasz głos w sprawach o których nie masz pojecia :clap: .

Ale coś dziwnie bronisz cwaniaka, który w dziecinny sposób próbuje robić z ludzi wała.

Jeśli to nie ty, ani żaden twój znajomy, to w takim razie po cholerę oburzasz się i bronisz "fanaberii" jak to ładnie nazwałeś :banghead: jakiegoś palanta :icon_question:

Gdybym wydrukował sobie pieniądze w domowym zaciszu i sie tym podcierał, to była by fanaberia.

Ale jeśli będę chciał tymi banknotami płacić w sklepie, to będzie oszustwo.

Zobacz...

Dwa słowa, a tyle je różni...

Życzę ci z całego serca, aby ktoś cię kiedyś taką "fanaberią" poczęstował...

Mylisz się w tej kwestii więc sorry przyjęte. Kolego a napisze Ci w czym jeszcze się mylisz. Po pierwsze nie bronię cwaniaka i się nie oburzam, napisałem "Ja to nie widzę żadnego przegięcia. Ani cena z kosmosu, ani dekiel nie "nówka" i nie "stan magazynowy", a że gość pomalował - cóż jego fanaberia. Znajdź coś lepszego;)" żeby pokazać, że praktycznie każda aukcja z klamotami do M07 jest wg. Ciebie próbą oszukania potencjalnego kupującego. Co do wcześniejszych postów Twojego autorstwa to w znakomitej większości się z nimi zgadzam, ale w stosunku do tego nieszczęsnego dekla błędy w opisie próbowałbym tłumaczyć na korzyść tego nowicjusza na allegro, być może nie grzeszy wiedzą nt. "siódemki". Wk*wia Cię opis bo widzisz, że ktoś próbuje robić ludzi w ch*ja masz maila, telefon, i prostujesz - może się nie zna po prostu. Po drugie nigdy nie zabieram głosu w dyskusjach na tematy o których nie mam pojęcia, może alfą i omegą z Junaka nie jestem, ale wiem to co trzeba. A co do Twoich życzeń odpowiem - głupich nie sieją - zrozum to jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wydaje się, że na sam dźwięk M07 ludzie dostają jakiegoś amoku. Dla tego połowa części do Junaka z allegro ma ten magiczny skrót. Ma on chyba działać jak jakieś zaklęcie ...

Niestety wielu daje się wpuszczać w maliny.

Dużo ludzi chciało by mieć "siódemkę", ale się nie zna. Wielu ma, ale mimo to nie łapie różnic. Ktoś kto ma pojęcie nawet na to nie splunie, więc i ceny nie podbije. Leszcz zobaczy. Pomyśli, że wyrwał okazję i łyknie jak ciepłą kluskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wk*wia Cię opis bo widzisz, że ktoś próbuje robić ludzi w ch*ja masz maila, telefon, i prostujesz - może się nie zna po prostu.

Niewiem jak w tym przypadku,ale kidyś gość wystawił na Allegro klamoty jak to napisał "prawdopodobnie OSA",z tym że sam prosił zeby go zprostować , jesli nie.Napisałem mu że nie,gość ładnie podziękował i sprostował aukcje. Edytowane przez mucha68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie. Ile gość zapłaci tyle zapłaci za naukę. A że pomalowane to piaskarek nie ma? Jak jelenie mają ciśnienie to niech bulą. Jak sie mają za cwaniaczków to niech jeszcze zabulą za piaskarkę. Można zwrócić towar jak sie połapią, mówić ze towar był źle opisany. Taka sraczka też łapie kolesi od emek. "Pierwyj model" i liczba wyświetleń rośnie trzykrotnie. Tak zaczął się ten temat jeśli dobrze pamiętam. Od umytej kersherem skrzyni biegów dniepra. Umyć albo pomalować i jest git. Temat renowacji taki juz jest ze to lawirowanie miedzy podróbkami i przekrętami to cześć zabawy. Spora część. Dla kogo są zabytki? Dla tych który mają cierpliwość , nerwy i wiedzę. A kto się złapie na własną wyobraźnie o tym ze ma frata, ze bóg go kocha i ze ma oko ten ma czerwone kartery m07 pierwyj model i najdroższa pokrywkę na allegro. Gratulacje i powinien dostawać jeszcze różki do nicka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak a nie inaczej, za frajerstwo trzeba płacic i tyle, a im kto głupszy tym wieksze dupowe płaci, ale inaczej jak cos jest "prawdopodobnie" a inaczej jak koles sie upiera ze "bankowo" a smierdzi lipa, "prawie" robi drobna róznice, chodzi o zwykła j*b..... uczciwosc:)

 

Opis standartowy. tylko zamiast Junaka........swiat w koncu ruszył naprzód:)

http://moto.allegro.pl/item525235861_honda...cafe_racer.html

 

szkoda ze nie krzyknął 15 tys albo 25:)

http://moto.allegro.pl/item519772580_awo_a...port_1959r.html

 

 

 

Taaaaaaaa.........

http://moto.allegro.pl/item519815255_wsk_m..._produkcji.html

 

No kur...... kolejny popegeerowski wynalazek....

http://moto.allegro.pl/item520693331_junak...tra_wyglad.html

 

Znowu brakło sił....

http://moto.allegro.pl/item526510134_ural_650.html

 

Ech, zycie w pegeerze jest nudne....

http://moto.allegro.pl/item528315175_junak_m_10_chopper.html

 

Chłop nie bardzo sie moze zdecydowac od czego a te głowice:)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1116531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak a nie inaczej, za frajerstwo trzeba płacic i tyle, a im kto głupszy tym wieksze dupowe płaci, ale inaczej jak cos jest "prawdopodobnie" a inaczej jak koles sie upiera ze "bankowo" a smierdzi lipa, "prawie" robi drobna róznice, chodzi o zwykła j*b..... uczciwosc:)

 

Uczciwość, uczciwością ale moim zdaniem ludziom od tego dobrobytu to się w dupach poprzewracało (patrz statystyki wydatków tegoroczych świąt) :).

Dla części społeczeństwa ostatnie lata były dość sprzyjające, zarobili parę złotych to i kupowali jak leci i cokolwiek leci :) Sporo ludzi zapragnęło czegoś więcej niż tylko chleba i wina więc szukali hobby np. kolekcjonerstwo ;)

Ale jak mówią spece nadchodzą cięższe czasy więc i na tym poletku powinno się coś ruszyć.

A handlarze albo zrewidują ceny albo się pogotują z towarem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwość, uczciwością ale moim zdaniem ludziom od tego dobrobytu to się w dupach poprzewracało (patrz statystyki wydatków tegoroczych świąt) :).

Dla części społeczeństwa ostatnie lata były dość sprzyjające, zarobili parę złotych to i kupowali jak leci i cokolwiek leci :) Sporo ludzi zapragnęło czegoś więcej niż tylko chleba i wina więc szukali hobby np. kolekcjonerstwo ;)

Ale jak mówią spece nadchodzą cięższe czasy więc i na tym poletku powinno się coś ruszyć.

A handlarze albo zrewidują ceny albo się pogotują z towarem :P

Pobożne życzenia. Mają lepiej niż kiedykolwiek. Zlituj się, pliis chociaż tutaj odpuśćmy sobie temat kryzysów.

A tak w ogóle zabytki to inwestycja. Taka jak w obrazy czy meble. Miałem już kilka propozycji sprzedania moto na zachód(ostatnio), wiec to nie jest tylko nasz narodowy bzik zakupów.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item523156878_osa_u...to_rarytas.html

 

W morde. Juz w tej chwili 3 stówy za kawałek balszki!!

 

Nawet nie wiedziałem ze taka czesc istniała... :eek:

 

 

No i kolejna aukcja z serii "zółte papiery", a właściwie pożółkłe...

 

http://moto.allegro.pl/item529525327_nowy_...fm_wsk_175.html

 

Śmierdzi na kilometr.

Edytowane przez loopy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..wa,ja pie...le,w zyciu bym za to tyle nie dał,przy Osie którą zdobyłem akurat ten dekielek by.Całe szczęście :biggrin: jesli chodzi o gaźnik,to się gość z ch...m na głowy pomieniał .Taki gaźnik to ja na złomowisku za darmo dostaje,a kompletny za 10zł :buttrock:

Edytowane przez mucha68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...