Skocz do zawartości

Dylemat!! Pomozcie!!


Blinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!! Pomozcie mi, bo mam dylemat. Mam sima w piwnicy no i chcialbym go sprzedac, i mam juz nawet kupca no i nie wiem czy sprzedac mu za 900zl, czy poczekac,porobic przy nim cos i sprzedac za te 1500. Nie wiem juz sam;/;/. Pomozcie mi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!! Pomozcie mi, bo mam dylemat. Mam sima w piwnicy no i chcialbym go sprzedac, i mam juz nawet kupca no i nie wiem czy sprzedac mu za 900zl, czy poczekac,porobic przy nim cos i sprzedac za te 1500. Nie wiem juz sam;/;/. Pomozcie mi!!

mysle ,ze warto porobic,poswiecic troche czasu i pare groszy by pozniej wziac za niego kilka stowek wiecej.czesci do simsona sa bardzo tanie wiec nawej jakbys zrobil generalke to koszty nie powinny przekrczyc 250zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zalezy ci na naprawde szybkiej kasie no to wiesz co masz zrobic... ale jednak chyba postarałbym sie go doprowadzić do mega zajebistego stanu ( na ile to mozliwe ) i wystawiaj go na allegro :icon_mrgreen: bo allegro czyni cuda uwierz mi :icon_razz: pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę Ci zasady nadawania tematom tutułu. Nie piszemy ogólników "pomóżcie itp" tylko konkrety. Po drugie nie ten dział (przy piwie??). Po trzecie - Ty sam wiesz najlepiej co masz do zrobienia w tym Simsonie, więc po co zadajesz pytania na które mało kto Ci odpowie?

Praktyka - skąd wiesz ze sprzedasz za 1500? Nie masz takiej gwarancji. Jak bym sprzedawał teraz, tak jak stoi za te 900 i masz problem z głowy.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sp[rzedawaj za 900, niesprzedasz za 1500 potem, wiem bo sam teraz sprzedaje moj simson po kapitalce w bdb stanie i za 1200 niemoge sprzedac.

 

ci ludzie to sa...

dzisiaj kupiec przyjechal i niekupil, dlatego ze jak byl zimny to na wolnych gasl!

ja mowie gosciowi ze wezme srubokret i mu podkrece i bedzie ok, a on cos sapie ze jest nie tak!!!!

wogole gosc o kazde gowno sie przyczepial np. brak szprychy.

mysli ze za 1200zl kupi motorek ktory bedzie jak nowy.a poza tym, rozumiem zeby jeszcze cos bylo nie tak, no ale brak szprychy??!!!?????!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecal sprzedac teraz.Bo pozniej wpakujesz troche kasy i nie wiadomo czy ktos to wogule pozniej kupi,sprzet bedzie lezal i znow straci na wartosci,a teraz masz pewnego kupca.No chyba ze nie masz co robic zimowymi wieczorami to troche przy nim porob.Teraz na rynku jest taki wybor ze szok,ze 1000 zeta mozna sobie sprowadzic fajny skuter co wiekszosc ludzi robi i zdaje mi sie ze nie duzo wiary kupuje simki.Ale decyzja nalezy do Ciebie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dobry simson też musi kosztować :biggrin: Nie wie ktoś może na co ludzie patrzą najbardziej przy zakupie tego motorweru? Ja na wiosne chciałem swoj sprzedawać, włożyłem w niego bardzo dużo kasy, on był niejako do nauki (silnik poznałem bdb, mechaniki troche też), więc zyskałem an nim dużo wiedzy. Zdjęcia:http://www.bikepics.com/members/bartx/82s51/

Pierwsze dwa zdjęcia są sprzed roku, a reszta z przed wczoraj :biggrin:

Musze jeszcze kupić pokrowiec na siedzenie, bo ten jest oryginalny, ale podarty i podnóżek kierowcy, bo już jest przerdzewiały. Wie ktoś ile można by za niego wołać? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ty masz dylemat my mozemy ci tylko podpowiedziec ale zrobisz jak bedziesz uwazal .

BO masz do sprzeania simka zalezy , czy potrzebyjesz szybko kasy czy nie , bo jak potrzebujesz to sprzedasz za 900 zł i bedziesz zadowolony . A jak niezalezy ci na czasie to zrob sobie powoli go i wtedy

sprzedasz za takie pieniadze jakie beziesz :) :) s chcial . :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie ja bym go odpicowal na orginal

 

zobacz mojego bylego simsona sprzedalem za 1600 kupiel za 900 ale z 500zl wsadzilem w niego http://bikepics.com/members/pikus910/84s51/

 

wystarczy dokupic lusterko kupic paste auto max zrobic zeby nie bylo rdzy, simson zeby ladnie palil i biegi dobrze wchodzily, elektryka byla ok i wtedy bez problemu puscisz go za 1500 moze nawet wiecej kolega zileka ostatnio puscil simsona za 1700 90r. orginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie ja bym go odpicowal na orginal

 

zobacz mojego bylego simsona sprzedalem za 1600 kupiel za 900 ale z 500zl wsadzilem w niego http://bikepics.com/members/pikus910/84s51/

 

wystarczy dokupic lusterko kupic paste auto max zrobic zeby nie bylo rdzy, simson zeby ladnie palil i biegi dobrze wchodzily, elektryka byla ok i wtedy bez problemu puscisz go za 1500 moze nawet wiecej kolega zielak ostatnio puscil simsona za 1700 90r. orginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie ja bym go odpicowal na orginal

 

zobacz mojego bylego simsona sprzedalem za 1600 kupiel za 900 ale z 500zl wsadzilem w niego http://bikepics.com/members/pikus910/84s51/

 

wystarczy dokupic lusterko kupic paste auto max zrobic zeby nie bylo rdzy, simson zeby ladnie palil i biegi dobrze wchodzily, elektryka byla ok i wtedy bez problemu puscisz go za 1500 moze nawet wiecej kolega zileka ostatnio puscil simsona za 1700 90r. orginal

 

 

no mój simek był w 98%oryginalny(prócz akumulatora.pokrowca na siedzenie i 3 kabli w elektryce-tak powiedziałem roównież kupującemu) no i za 1700 bez gadania poszedł mimo ze wał brzeczał(był do regeneracji :buttrock: ) oraz miałem założone pakuły na cylindrze bo słaby gwint. kupujący sie przejechał cene ustaliliśmy i gościu zadowolony a miał ponad 40 lat i kupował dla siebie podkreślajac ze przy szukaniu motoroweru marki simson kierował sie prostym kryterium-NAJBARDZIEJ ORYGINALNY! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...