Skocz do zawartości

No to się pochwale


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mała żonka - celyna na forum "nabyła" sobie Honde Sadow 1100 C2 z 1997 roku z przebiegiem 15.000 km stuningowaną ślicznie aczkolwiek dla niej niewygodnie.

I będziemy odkręcać tunning a przykręcać orginały

 

śliczny sprzęt

a zdjęciami to się pochwalę później - bo moja sprzętwka jeszcze w częściach a z resztą niech ona się pochwali

 

ale pięknie łka ten motocykl na wydechach jardina

 

nasz garaż na następny sezon już się szykuje - trzeba jeszcze porejestrować sprzęta.

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a to i ja sie dopisuje z gratulacjami :icon_exclaim:, jak tylko bedziesz miał fotki pochwal sie .. jestem bardzo ciekaw jak wyglada taki sprzecior dla Twojej amazonki :icon_eek:

 

pozdrawiam :o)

Edytowane przez Zgrywus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja gratuluję Twojej małejżonce moto a i samej żonki - mi nie uda się namówić mojej koleżanki małżonki na zakup swojego moto a zatem pozostaje ino plecak... :icon_exclaim:

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja gratuluję Twojej małejżonce moto a i samej żonki - mi nie uda się namówić mojej koleżanki małżonki na zakup swojego moto a zatem pozostaje ino plecak... :)

Gratuluję Klausowi małżonki :clap: a małżonce odwagi i zdecydowania :clap:

 

Drago, jeśli Twoja luba nie chce dać się namówić na prawdziwe moto, to kup jej minichopperka na początek.

Silniczek 50ccm, nie potrzeba prawka, jest leciutki i kosztuje około 3tys. nówka.

Nie jest to motocykl ale może wystarczy do zarażenia małżonki wirusem motonity i w następnym sezonie może zmieni zdanie i kupi prawdziwego konia :crossy:

Ja mam zamiar tak zrobić :crossy:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a to i ja sie dopisuje z gratulacjami :clap:, jak tylko bedziesz miał fotki pochwal sie .. jestem bardzo ciekaw jak wyglada taki sprzecior dla Twojej amazonki :)

 

pozdrawiam :o)

 

Ty go o sprzecior dla amazonki lepiej nie pytaj bo NA PEWNO jest OK :crossy:

Oczywiscie czekamy na zdjecia OBU pieknych amazonek.

W ukladzie V :crossy:

Oczywiscie wszystko na wierzchu ??? .......... znaczy sie silnik :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty go o sprzecior dla amazonki lepiej nie pytaj bo NA PEWNO jest OK :crossy:

Oczywiscie czekamy na zdjecia OBU pieknych amazonek.

W ukladzie V :clap:

Oczywiscie wszystko na wierzchu ??? .......... znaczy sie silnik :)

 

 

uuuuuuuuuuu Szacuneczek Klaus,

dla Ciebie a przede wszystkim dla "małej żonki". Widzę, ze frustracja spowodowana brakiem maszyny minęła i wynagrodziłes sobie ją w dwójnasub :crossy:

I tak 3maj :clap:

Edytowane przez piwo

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...