Skocz do zawartości

No to się pochwale


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja proponuję na wzór czeski pokazać z kim się jeździ - ale niekoniecznie moją żonę.

 

pozdrawiam

klaus

 

No i bardzo ładnie :icon_razz: :clap:

W mojej galerii znajdziecie cos podobnego, z tym ze ze mna tez. :)

A gdzie, Klaus, Ty jestes na tych zdjeciach ??? :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamieszcze wspolne zdjecie moje i mojej kobitki ale na innym sprzecie...

na moim nie mamy fotek (dziwne nie?).

 

 

Zgodnie ze swoja obietnica daje foteczke moja i mojej kobitki.

Foto zrobione na Harleyu Street Bob w grudniu 2005 w zaadaptowanym

na studio salonie Harleya w Warszawie.

 

Ja i moja Mariolcia

Moja Mariolcia

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownierz gratuluje nowego czlonka rodziny ;) Masz naprawde odwazna zone,zeby kupila sobie wlasny sprzet...no no :clap: Fotki ladne obu dwuch sprzetow :buttrock:

 

Ja jestem za ,jak zarobi to niech sobie kupi :biggrin:

Rozwalil mnie ten tekst :buttrock: Zamiast pomoc i dofinansowac zonke to Ty mowisz ze sama ma sobie zarobic,hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panom pięknych towarzyszek życia i zazdroszczę ich poniekąd :icon_mrgreen: Niestety, nie każdy ma takie szczęście, ja się muszę z moim chłopem użerać, bo 'zabiję się na motocyklu'... Na razie własne dwa kółka to marzenie, dodatkowo trudne do spełnienia przez marudzącego faceta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, stary, panne to Ty masz niezla, Kurde, naprawde robi wrazenie.

Pogratulowac !!!

 

A dziekowac, dziekowac!

 

No Belgu, pogratulować, I Mariolci i moto. Mam nadzieję, że jak latem ruszysz tyłek na zamki,

to Mariolcia będzie robić za plecaczek?

 

To moto ze zdjec nie bylo nasze tylko z salonu Liberator. U nich poprostu bylas sesja zdjeciowa.

Mariolka jest fotomodelka i dosc sporo ma zlecen z motorami... od choperkow po sgigacze.

Miala rowniez sesje na torze w Poznaniu z naszynami Mistrzow Polski.

Mariolcia napewno samego mnie na zamki nie pusci... podejrzewalaby, ze jakas ksiezniczke bym

tam zaraz znalazl :icon_mrgreen: wiec pewnikiem ze mna pojedzie. Wez swoja kobite to beda

sobie paplac a my sobie :)

Problem z kolei mam jeszcze innej natury... Ona chce abysmy kupili 2gie moto ale nie choperka tylko

Yamahe Fazer :(

 

Na razie własne dwa kółka to marzenie, dodatkowo trudne do spełnienia przez marudzącego faceta :P

 

Nie lam sie... sukcesywnie zbieraj na swoje wlasne moto. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze mozna kupic uzywany przywoity motocykl za rozsadne pieniadze. Wazne aby byl sprawny. Zreszta na pierwsze moto taki wlasnie powinien byc. Do 10 000zl mozna juz wybierac. Troche kaski uzbierac, reszta na raty.

Napewno dasz rade. A chlopaka mozna przekonac tylko w jeden sposob... wsadzic go na moto :buttrock:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...