Skocz do zawartości

tanie oponki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamieszczam link do niemieckiego sklepu internetowego z oponkami w dość atrakcyjnych cenach na rynku niemieckim nie mówiąc juz o porównaniu do allegro gdzie za leżakowane opony chcą więcej niż taqm za nowe nie wiem jak z kosztami przesyłki do polski ale jak ktoś ma znajomych lub blisko mieszka polecam. prosze o opinie

https://mopedreifen.biz/V2/splash2/fs2_splash2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wszedlem na ta strone i chcialem sprawdzic na przykladzie moich opon Sportowo- turystycznych Metzeler Z6 ale takich nie posiadaja

 

Szkoda

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wszedlem na ta strone i chcialem sprawdzic na przykladzie moich opon Sportowo- turystycznych Metzeler Z6 ale takich nie posiadaja

 

Szkoda

 

:D

szukaj po motocyklu proponują napewno jakieś inne zgodnie z zaleceniami producenta (sprawdzałem tak samo podają) no chyba ze masz sprawdzone i przyzwyczaiłeś się POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmpf... Szukalem oponki jakiejs kostkowej i one tak chodza po 60-70 EURO... Pozniej znalazlem kilka za okolo 45 EURO :crossy: Tylko ze to wszystko sa jakies licytacje jak sie nie myle... Mimo wszystko to daje przy najnizszej cenie: 45*4= 180zl + przesylka ktora pewnie jest w granicach 30zl mysle... W PL sie dostanie taniej :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wszedlem na ta strone i chcialem sprawdzic na przykladzie moich opon Sportowo- turystycznych Metzeler Z6 ale takich nie posiadaja

 

Szkoda

 

:P

 

wpisalem producenta opon i rozmiar i Z6 jest i to w super cenie

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

własnego doświadczenia wiem, iż przesyłka z niemiec wacha się standartowo od 20-30euro..

jesli ktos z was zechciałby zamowic opony, to dajcie znac, sam jestem chętny, a biorąc kilka zestawów, koszty się rozbiją....

 

pozdrawiam

 

aha....tu języki do wyboru :icon_question:

 

https://mopedreifen.biz/

Edytowane przez fomfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z

 

http://www.mynetmoto.com/

 

w ludzkich jezykach, sprawdzone, jest OK.

Czaje sie na komplet Conti Road Attack i wychodza naprawde tanio 804 zl z przesylka. MarianKa widze ze polecasz sklep, kupiles juz cos stamtad ? Jak dlugo idzie przesylka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaje sie na komplet Conti Road Attack i wychodza naprawde tanio 804 zl z przesylka. MarianKa widze ze polecasz sklep, kupiles juz cos stamtad ? Jak dlugo idzie przesylka ?

 

 

kupiłem ContiForce. kilka dni, przesyłka kurierem.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...