Skocz do zawartości

REKORD


radzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POdobno te silniki są zablokowane.Moj dziadek w latach 80 mial orginalną Jawe mustank kupiona w chechach.To z babką jechala bez problemu 65km\h jako predkosc przelotowa.Ale miala wiekszy gaznik.wydaje mi sie ze tez kanaly w cylindrze.gdziees mam ten gaznik ;) Rowniez gdy bylem w chechach to te jawy mają blok silnika tne sam ale jakos bardziej uzebrowany cylinder.moliwe ze sie roznią kanalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogar 200 po przeróbka przekroczy 80km/h. Seria napewno tego nie zrobi.

Sami zobaczcie. Silnik po konkretnych przeróbkach i mamy ponad 80km/h na liczniku. http://republika.pl/brezniewmoto/

Jak chcesz to moge zrobic taka fotke jak mam 240km/h na liczniku w KTM'ie :crossy: . Odpowiednio "kalibrujesz" licznik i jestes 2 razy szybszy hehehe

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz licznik elektroniczny w tym KTM-ie tak ?

No to jest to mozliwe :icon_razz:

Ale jakos trudno mi uwierzyc zeby ogar cisnal 86 km/h .... moze i zgory ale dla mnie to niesamowite ... kuzyn mial zablokowana po remoncie i to jeszcze zadbana i ledwo sie wlokla wogole ... ale on mial jawke nie ogara ... niewiem moze mial jakiegos trefnego syfa .... ale na takiego niewygladal

Pozdrawiam

 

a i mozesz zrobic to zdjecie z tym 240km/h :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge zrobic taka fotke jak mam 240km/h na liczniku w KTM'ie :bigrazz: . Odpowiednio "kalibrujesz" licznik i jestes 2 razy szybszy hehehe

Pzdr

JA mogę sobie zrobić 999 nawet w charcie, więc Twój KTM wysiada.... :icon_razz: O ile do 999 dochodzą liczniki from SIGMA SPORT.... :wink: bo 200 to juz na nim dawo mialem jak pchalem po podwórku! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to tekord predkosci na rowerze cos miedzy 215 - 230 km/h

 

( tylko przed rowerem jechal samochod z cos z rodzajem rury tworzacej tunel lub kanal aerodynamiczny aby wlasnie nie bylo oporu powietrza ) kto nie wierzy niech sprawdzi dokladnie w ksiedze Rekordow Guiness'a

 

Tak swoja droga to niektorym na tym forum odwagi nie brakuje, nie , nie do jazdy za autobusem tylko zeby napisac np. 50- tka 120 km/h albo nsr 125 -tka 150 km/h i inne podobne. nawet gdy wezmie sie pod uwage wage kierowcy i pojazdu to szczeze mowiac watpie ze tolerancja lichnika moze wynosic 50 km/h.

 

rozumiem jednak, ze w PL kazda jedna 125-tka jest oddlawiona i ma pod 30 koni.

 

:icon_razz:

 

P.S. ialem tu sasiada. Chlop mial chyba 50 lat. Pokazal mi kiedys moto i mowil, ze to 600-tka wersja hamerykanska ktora jedzie 270 km /h. Wtedy o motocyklach wiedzialem duzo, ze maja dwa kola i silnik.

 

Czytalem jednak artykul o Hayabusa'ie wiec jezeli cos ma dwa razy wieksza pojemnosc moze miec ( nie musi ale moze ) dwa razy wieksza moc. Tak sobie na chlopski rozum przekalkulowalem. Te 30 km/h wiecej wydalo mi sie troche smieszne.

 

Pech chcial ze kupilem sobie Suzi GSX 600 F. predkosc mialem w Briefie 215 Km / h. I co sie okazajo. On mial taka sama. Tylko, ze jego amerykanska wersja byla o 55 km/h szybsza od mojej.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to tekord predkosci na rowerze cos miedzy 215 - 230 km/h

 

Tak swoja droga to niektorym na tym forum odwagi nie brakuje, nie , nie do jazdy za autobusem tylko zeby napisac np. 50- tka 120 km/h albo nsr 125 -tka 150 km/h i inne podobne. nawet gdy wezmie sie pod uwage wage kierowcy i pojazdu to szczeze mowiac watpie ze tolerancja lichnika moze wynosic 50 km/h.

 

 

 

u mnie w pracowni fizycznej wisi gazetka gdzie sa podane rekordy predkosci..... tam jest napisane ze max predkosc na rowerze to 330km/h i koles rozpedzil tak rower za pomoca wlasnych miesni..... w poniedzialek lub wtorek zrobie zdjecie i tu wstawie..... nie weim ile w tym prawdy...

 

co do tego ze 50 nie pojedzie 120km/h, to ja mysle ze jednak pojedzie bo moja moto seryjna 50 wyciaga 107km/h (miezone nie licznikiem z tego motorka tylko samochodowym ktory jechal z tylu) wiec po wymainie gaznika wydechu i cylindra sportowego czemu nie??

Edytowane przez czaju3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracowni fizycznej wisi gazetka gdzie sa podane rekordy predkosci..... tam jest napisane ze max predkosc na rowerze to 330km/h i koles rozpedzil tak rower za pomoca wlasnych miesni..... w poniedzialek lub wtorek zrobie zdjecie i tu wstawie..... nie weim ile w tym prawdy...

 

co do tego ze 50 nie pojedzie 120km/h, to ja mysle ze jednak pojedzie bo moja moto seryjna 50 wyciaga 107km/h (miezone nie licznikiem z tego motorka tylko samochodowym ktory jechal z tylu) wiec po wymainie gaznika wydechu i cylindra sportowego czemu nie??

 

z tym sie zgodze bo to jest mozliwe. Sam ogladalem programy gdzie policja brala skuter na rolki do mierzenia predkosci. I faktycznie prawdziwe a nie licznikowe 117 km / h. Przyznasz jednak chyba sam, ze powyzej to juz raczej b.b.b. ciezko. Ile kasy trzeba w to wlozyc, ile miec o tym pojecia, Takich sprzetow jest naprawde malo. z wyjatkiem forum.

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich sprzetow jest naprawde malo. z wyjatkiem forum.

HEHE Dobre spostrzeżenie! :) Dało by sie zrobić i szybciej... tu mógłbym dać przykład z tematu o modelach latających... jaką moc mają silniki z modeli przy jakiej pojemności??? POTĘŻNĄ! Więc troche pojęcia i dało by się sporo wycisnac, tylko pozostaje pytanie: po co i ile minut takie cos pojeździ??

 

P.S. Ks-Rider Dzięki... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ogar co lecial 86 to byl po niezlym podrasowaniu silnika. Te predkosc uzyskiwal na prostej bez problemu, a przyspieszenie bardzo wzroslo. Silnik ten tylko jechal na wysokich obrotach. Znam wlasciciela tego ogara z innego forum.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pędziłem kiedyś za ciężarówką, dość blisko ciężarówka zjechała na margines bo jakiejś puszce się śpieszyło i wymijał z naprzeciwka, lekko po hamulcach i zium do prawej bo by mnie pierdyknął jak nic.. zresztą jak moto nie pojedzie tyle i tyle to po co ? głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kiedyś rowerem sobie jechałem po mieście za autobusem. 1-2m za nim wytwarzał się pęd powietrza powodujący, że lżej się jechało. Był to oczywiście cudowny Ikarus przegubowy :icon_razz:. Motocyklem bym się nie odważył na coś takiego. Za duże ryzyko wylądowania na tyle :bigrazz:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ostre heble, typu tarzcowe hamulce z dobrym zaciskiem jak i pompa to mozesz sie odwazyc. Do tego jeszcze dobre oponki. Ale jadac za autobusem musisz miec strasznie czujne oko aby patrzalo na swiatla STOP.... Tylko najgorzej jak te swiatla beda niesprawne :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ostre heble, typu tarzcowe hamulce z dobrym zaciskiem jak i pompa to mozesz sie odwazyc. Do tego jeszcze dobre oponki. Ale jadac za autobusem musisz miec strasznie czujne oko aby patrzalo na swiatla STOP.... Tylko najgorzej jak te swiatla beda niesprawne :)

 

 

albo będzie otwarta studzienka....

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...